Autorius Tema: Ravnika Theme Deck Report'ai  (Skaityta 19987 kartus)

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Ravnika Theme Deck Report'ai
« Atsakymas #15 Įrašytas: Lapkritis 30, 2010, 22:57 »
bet man atrodo reiktu roundu skaiciu didint. Na nezinau, cia tik as taip galvoju :)
ϕyrexian ϕanatic

TomasKJ

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 197
Re: Ravnika Theme Deck Report'ai
« Atsakymas #16 Įrašytas: Gruodis 01, 2010, 22:04 »
Reportas.

Gal vietomis pakartosiu jau jum skaityta info, bet is mano puses viskas vyko stai taip:

Del uzsitesusio sestadienio vos nepramiegu turnyro, bet speju laiku. Dauguma susirinke, netrukus pradedame ruostis. Random padedamos dekus reprezentuojancios kortos, random paskirstomi zmones prie ju. Paeiliui atverciame tas kortas, kadangi esu 7-oj vietoj, su kiekvienu paaiskejusiu deku jauciu vis didesne itampa... Ravnikos megiamiausi Borosai, Ragdosai, bet labiausiai trokstu izzetu(juk pats "Niv-Mizzet, the Firemind" vadovauja mano main dekui, pagalbon pasitelks kitas 5 izzetu kortas!). Deja, 6-oj vietoj, tiesiai pries mane Arturas nugvelbia mano numiletinius, ir prarades vilti pakeliu savo korta: Selesnija. Neturiu nieko pries WG derini, bet 0 remove'alo + 0 burno = 0 kontroles lauke - kontroles myletojui. Perziurejes deka greit supratau ko jis is manes nori, o as leidau suprasti, ko is jo noriu as :)

Round 1.
Tomas Versetty ir Dimiru nudekintojas.
Pirma kova laimejau pasitelkes pati agresiviausia savo gyvuna, o tiksliau jo savybe: TAP target creature. Dimirai nepasizymi kariu gausa, tad spejau uzbegioti gyvaciokais Tomui nespejus isigaleti. :) Antros partijos startinis handas prigrustas latter-game kortu ir 2 plainsai. Rizikuoju, pralosiu. :) Trecia kova buvo panasi i pirmaja, tik pergale pasiekiau su pirmyksciu "overrun"(t.y. Overhelm). :)
2:1 mano virsus.

Round 2.
Tomas Cinga ir Azoriu Defenderiai
Abi kovos buvo panasios, pradzioj buvau apkramtytas pigiu Flyeriu, taciau Siedge Worm su ispaskos beganciais kentaurais(kurie issikvietus legendini Tolsimira tapo 5/3) pralauzem uzsispyrusia Azoriu ginyba.
2:0 svenciu pergale.

Raund 3.
Ruta ir Goldari kapuose ilgai neisbunantys padarai.
Susedam prie stalo, ji paziuri i mane ir sako: "o ne tik ne tu.(...) Tu visada laimi." YEA... Kaip sakoma: butu juokinga jei nebutu graudu. Pasijautes stuobriu nemokanciu nusileist panai pradejau traukti pirmas 7 kortas. Tiksliai nepamenu siu kovu eigos, turbut buvau perdaug susimastes apie savo reputacija klube. Rezultate islikau tuo paciu kuo buvau pradzioj matcho - stuobriu nenusileidzianciu panai ir ilgai netrukus isirasiau antra 2:0 ir nuskubejau stebeti idomesniu dar nesibaigusiu kovu. Sorry mate ;]


Round 4.
Xemnon ir Rakdosai
Manau viskas tuo ir pasakyta. :) Geras(zinant turnyro nugaletoja reiktu pasitaisyt: geriausias) zaidejas gavo gera deka. Juolab tinkanti jo zaidimo stiliui :). Esme mano pralaimejimo manau buvo Xemnon iskviesti visokio plauko siaubai kurie mokejo regeneruotis issipust ir visa kita galybe gudrybiu kaip mazint mano tokenu armija ar padaryt juos TOTALLY USELESS. 0:2, aisku nepraleidziant fakto kad antroj kovoj Rakdosai buvo pakibe ant plauko su 1 life :)

Trys pergales, antra vieta lenteleje ir "kelialapis" i pusfinali. Tiesa kelias buvo neilgas, bet pusfinali su finalu gavau pasedet prie mandro stalo ;]

Round 5.
Ramunas ir arsus Borosai.
Pirma partija graziai suzaide Ramas, isties. Visai greitai spejo susideti 3 beveik stipriausius deko karius, kurie istenge isvystyti 18 dmg. Nesigyniau ne del to kad buvau jau nuleides rankas, o del to kad nenorejau kisti savo kirmino tuo momentu kai borosai buvo gave tiek daug laikinu +/+. turejau paruoses siokia tokia taktika su viltim kad Ramas neturi Lightning Helix kortos rankoje. Jis turejo. :) 0:1, reikia susiimti.. Antra partija buvo jau i kitus vartus, ir sikart as uzbegau su kruva gyvaciu ir worm'u priesaky, sustumdamas (pataisa) 29 zalos. 1:1 jau idomiau. Trecia kova kogero man buvo pati idomiausia turnyre. Vos prikaupe kariu pamirsom visiskai ka reiskia gynyba ir emem aklai pult vienas kita, mazdaug: aha, tu mane uzpuoliai su visais kariais, na laikykis, as puolu tave su savo visais kariais. Po keliu tokiu face-smashing turn'u Borosai liko su maziau life'o nei kad as, ir nusprende pereiti i gynyba, kuri deja buvo pralausta. Taciau Ramunas buvo kilniasirdis, ir sustabde paskutini musi jam net neprasidejus, pasiduodamas ir taip isgelbedamas savo karius nuo mirties. :) 2:1 einu i finala...

Round 6.
Xemnon ir Rakdosai
Is esmes scenarijus buvo panasus kaip ir mano 4 roundo, tik sikart is pragaro duobes dar islindo ir Ickspitteriai, nepalikdami ne vilties i pergale ;]. Na o antra kova papuose pats Ragdosas 7/6 flying trample. Galvoju: vienintelis budas ji nudausti su situo deku yra priversti Xemnon kisti ji gelbstint life'a, bet po to supratau kad mano stipriausia deko korta yra Wurmas 5/5 Notflying trample :D (turint omeny kad avatras negalejo buti didelis deka Ickspitteriu). taip ir uzsibaige Selesnia SAGA. Ispudziai tik teigiami.
GG ALL

Last Screenshot.
Dangus apsiniauke juodai raudonais debesim aplink maza miskeli lygumose. Zaibavo ugnimi, audra stauge nesdama kritusiu pelenus visur aplinkui... Du gyvaciukai (saprolingai) stebejo visa si siauba priglude prie zemes, kol Ragdosas  :evil: neatsisuko i ju puse......
Reading your mind is not cheating..

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Ravnika Theme Deck Report'ai
« Atsakymas #17 Įrašytas: Gruodis 01, 2010, 23:01 »
Citata iš: "TomasKJ"
Dangus apsiniauke juodai raudonais debesim aplink maza miskeli lygumose. Zaibavo ugnimi, audra stauge nesdama kritusiu pelenus visur aplinkui... Du gyvaciukai (saprolingai) stebejo visa si siauba priglude prie zemes, kol Ragdosas  :evil: neatsisuko i ju puse......
Smells like teen spirit :DD
ϕyrexian ϕanatic

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Ravnika Theme Deck Report'ai
« Atsakymas #18 Įrašytas: Gruodis 02, 2010, 00:01 »
Amen. As vis tiek neatsistebiu, kad dar plaukia reportai :) Vis tik panasu, kad theme dekai ne tik nemire, bet klube dar pasirodys ne karta, o tai tikrai glosto man sirdi. Tikrai jauciasi visu geros emocijos po turnyro. Smagu. Kas dar liko neparase reporto ? Arturas ? Ruta ? Tomas C. ?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Ravnika Theme Deck Report'ai
« Atsakymas #19 Įrašytas: Gruodis 02, 2010, 07:39 »
Butent ta triule liko neparase
ϕyrexian ϕanatic

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: Ravnika Theme Deck Report'ai
« Atsakymas #20 Įrašytas: Gruodis 02, 2010, 12:34 »
Aš ir nerašysiu :D
Mane paminėjo poroje raportų, o Tomo raporto vis tiek neaplenksiu, tai nematau prasmės vargintis. Juo labiau, ką aš galiu pasakyti, jei nežinau net savo deko pavadinimo :) Man niekada nerūpėjo tai. Svarbu fun'as, žaidžiant, o jo buvo :)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Ravnika Theme Deck Report'ai
« Atsakymas #21 Įrašytas: Gruodis 02, 2010, 14:24 »
Roger. Lieka du :)
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: Ravnika Theme Deck Report'ai
« Atsakymas #22 Įrašytas: Gruodis 03, 2010, 14:24 »
Aha, ta pati pagalvojau :D

beja... TomasKJ, raportas idomus, nesunkus, bet uz ...
Citata iš: "TomasKJ"
Reportas.
<...>
Last Screenshot.
Dangus apsiniauke juodai raudonais debesim aplink maza miskeli lygumose. Zaibavo ugnimi, audra stauge nesdama kritusiu pelenus visur aplinkui... Du gyvaciukai (saprolingai) stebejo visa si siauba priglude prie zemes, kol Ragdosas  :evil: neatsisuko i ju puse......
.. uz tai gauni afigiena respecta. nuostabiai nupiesei vaizda :)

p.s. nusivyliau Tavim, kad tik antra vieta! :D
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Ravnika Theme Deck Report'ai
« Atsakymas #23 Įrašytas: Gruodis 03, 2010, 21:54 »
Citata iš: "visoks"

p.s. nusivyliau Tavim, kad tik antra vieta! :D

Nenoriu but cocky or anything, bet cia jau del to as kaltas - 2'a karta finale, 2'a karta pries Toma ir 2'a karta laimiu :)
ϕyrexian ϕanatic

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Ravnika Theme Deck Report'ai
« Atsakymas #24 Įrašytas: Gruodis 03, 2010, 23:29 »
Ehehe, kazi kaip tau sekis drafte, ziek Tomas dar save parodys ! :) Nors nesergu uz kazkuri viena...let the best win ! Svarbu funas !
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Ravnika Theme Deck Report'ai
« Atsakymas #25 Įrašytas: Gruodis 03, 2010, 23:35 »
vat cia kyla problemos, nes yra galimybe, jog Tomas (kad ir kaip gaila) nepasirodys :)
ϕyrexian ϕanatic

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Ravnika Theme Deck Report'ai
« Atsakymas #26 Įrašytas: Gruodis 04, 2010, 12:12 »
ooh, cia tai praradimas :(
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

damaja

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 212
Re: Ravnika Theme Deck Report'ai
« Atsakymas #27 Įrašytas: Gruodis 05, 2010, 10:41 »
O buvo viskas taip.... Sekamdieny atsikeles galvojau kaip cia prastumus laika iki turnyro, bet ilgai netruko ir jau 13:30 kalbejom kaskokes nesamones klube ir laukem kol susirinks visi uzsiregine y turnyra.
Paskelbtos taisykles, ant stalu paruosti Playmatai ir kruvos daisu bei tokenu... Gavau Azoriu defenderiu kalade hmmm... permeciau nustebino tai jog labai mazai puolanciu padaru,
nu neveltui nesu uz juos loses tai nestebina na pamaniau kas bus tas randomu susedom randomu ir gavom :D

Round 1 Ruta Golgari
1 partija  - Fight! pirmas roundas mana leekas ziaurus nieko nepadariau praktiskai zodziu finish him!!!
2 partija - Fight krenta korta neblogai flayingai pasijunnge y akcija zudyk ta kas ant zemes ir viena pergale jau kisenej :)
3 partija kadangi ruta megsta patemt laika... tai apyligei dauzomes bet laikas baigesi likom dviese bezaidzentys, ir stai atejo 5 turnu taisykle
ir gavos man batai :D del hp ouu jeee :D

Round 2 Tomas KJ. Selesnya
1 partija - na ka keli flaingai TomoKJ neitikino ka jau reik verkt ir bekt namo su kalade, pasispardziau kiek galejau bet neilgai tas dziaugsmas truko
2 partija - panasi kaip ir pirma tik truko maziau laiko, defenders "ROCK"

Round 3 Tomas G. Dimirai
1 partija - spardau dauzau toma su flayngais nes tik ta ir tegaliu su siuo deku daryt :P iseina ta velnio korta kur per 3 turnus mane nudekina
ir nudekino :D
2 partija spardziaus ilgiau bet isejo spekit kas???? o gi nezinojau kad tomas uzsiim juodais burtais po stalu, vel nudekino tik sy kart per 4 turnu
isvada persasi vis labiau defenders "ROCK" :DDD

Round 4 Gerda Gruulai
1 partija kadangi jau vilties nebedejau uzimt 1 vieta :D , tai zaidziau paskubom, gerdai nelabai krito kiek supratau nes ziuriu kad laimejau pirma partija :D
2 partija kortos krenta VEL mano naudai neitiketina!!!! prabegus keletai minuciu pas mane atsirado jau 7  nestiprius bet skraidantys
padarai. I WIN !!! :D

Stai netgi ir 9 vieta ou jeee, nors ir siektiek per paskutines kovas atgavau nora nenusizudyt bet nuomone still nepasikeite
Azoriu defenderei "ROCK" :DDD ( Not!!)
In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Ravnika Theme Deck Report'ai
« Atsakymas #28 Įrašytas: Gruodis 06, 2010, 00:10 »
Oo, koks paveluotas, bet laukiamas Tomo reportas! Pagarba, zmogau! Pasirodo, Tomas Versetis vis tik nudekino kazka ir netgi 2x. As maniau,kad cia man nedaug iki tokio galo truko :) Cool..

Ruta...mes laukiam ! Kol dar visai neisbleso Ravnikos turnyro ispudziai..brukstelk keleta eiluciu kazko, mkay ?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Ravnika Theme Deck Report'ai
« Atsakymas #29 Įrašytas: Gruodis 06, 2010, 07:55 »
Paklausiau jos - sake, jog viska jau pamirso :)
ϕyrexian ϕanatic