Autorius Tema: SoM Draft report'ai  (Skaityta 11125 kartus)

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
SoM Draft report'ai
« Įrašytas: Gruodis 05, 2010, 19:28 »
Nu ka pradekim, ateinu su golden'u ir laukiam kol Tomas atvaziuos i vieta (o toks jausmas kad jis vaziuoja nuo kelmes cia). Atvaziuoja, greitai like zmones susirenka, pakalbam, papezam, susedam ir draftinam.
Pamenu kad 1-as packas 1-as pick'as buvo totaliai sudinas teko imt Palladium Myr, negerai, bet ka jau darysi. 2-u picku pamatau Putrefax. sniff sniff... kvepia UG infect. 3-ias pickas buvo Cystbearer. Toliau nelabai pamenu. Pamenu kad gavau 2-am booster'i 4 ar 5 pick'u - Hand of the Praetors ... jooo pavarot tauta. 3-ias packas nebuvo ant tiek idomus. Poto pastebejau kad per 2 zmones tarp manes niekas neme juodos kas man buvo puiku, bet su zalia buvo problemos, gerai kad Infect'a tik liete Taran'as vos ne kitame stalo gale tai kazkas padoraus isejo.
1-as Round'as - Golden'as (RG)
Midguard'o sena tauta... nu ka losiam. 1-o game'o gerai nepamenu, bet man atrodo kazkaip as ten lengvai per daug nelaimiu, nustembu, bet kartu ir zinojau kad gerai juodos kortos mano decke veiks nes 2 Trigon of Corruption ir Hand of the Praetors daro savo darba ir daro ji itin gerai, 2-as game'as buvo greitai nusiaubtas Putrefax ir jo trypciojimu 2-0. 3 taskai
2-as Round'as - Damaja (BG)
Mano spalvu pasiekejas irgi. Kiek nugirdau kazka infect'isko irgi turejo, daug sito macho nepamenu tik tiek kad jis mane su savo artifactiniu pauksteliu kapojo, ir labai mane taip uzkniso :(. Daug nepamenu, bet vel infect'as laimi 2-0 6 taskai.
3-as Round'as - Taran (BR)
Infect'as kaip girdejau jam bedraftinant. Pradejom zaist ir greitai jis mane su savo raudonais padariukais ir 2/2 swampwalkeriu lupo, deka Trigon'u atsistojau vel ir ishsibalansavau 2-am game'e laimi is niekur atejes Untamed Might padaro jam Poison'o lietu. 2-0 9 taskai.
4-as Round'as - Teja (GW)
Kiek maciau is sono, daug lifegain'o kuris man apsoliuciai neaktualus ir seip daug laiko tempe, nes ir 1 ir 2 rounduose laikas baigiasi jai bezaidziant ... Pirma game'a kazkaip suuuuunkiai laimejau nes visi tokie ... UCH padarai buvo ir su savo smulkiais infectoriais nieko jai nebuciau gero padares. Vos vos bet laimiu (phew). 2-o game'o net nebepamenu. 2-0 12 tasku
Pusfinalis - Versetty (GW)
Vel mes pusfinalyj, oi nepatinku as jam aiskiai :D. Pradedam zaist ir jis tiesiog spjaudosi myr'ais .... galu gale 1'as game'as uzsibaigia jo Myr Battlesphere neee cia jau infect'as nepades ... G2 Vel taspats tik Hand of the Praetors ir pakankamai didele klaida nepaskaityti kortu kainavo jam jo givybe. G3 buvo panasiai tik ten jau Putrefax'as padare savo darba, ishzude 3 padarus :D 2-1
Finalas - Golden (GR)
Nu va, stai ir mes finale. G1 jis ishsimete Bladed Pinions, berserkeriu pora ir tuom viskas baigesi. G2 viskas man gerai klostesi kol neatejo Genesis Wave pamojuodama tik 5 permanentus tarp kuriu 4 buvo padarai .... 0-2 ir iseinu laimingas su 1 boosteriu.
Draft'as buvo ziauuuuriai fun. Noreciau pasveikint Ruta kuri buvo 1-as zmogus mano matyme pasidares Mono deck'a drafte ir seip ji vienintele zaide melyna spalva drafte. Golden'a su pergale ir visus kitus su pirmuoju draft'u. Dabar zmones taupomes ant Sealed... tiksliau Prerelyso - Sausio galas nera jau taip toli :)
ϕyrexian ϕanatic

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: SoM Draft report'ai
« Atsakymas #1 Įrašytas: Gruodis 05, 2010, 20:00 »
Nu ka, papasakosiu as Jums mieli skaitovai, apie siandienos ivykius klube, konkreciau apie pirma karta vykusi drafta, pasakosiu is savo varpines, kiti tegu pasakoja kaip jiems ten buva …. va taigi
Susirinkom truputi anksciau t.y. 12 valanda, kadangi pirma karta draftinom, faktas kad I laiko remus sunkiai butume ilinde ir pabaige kokia 9 vakare tik, o to kazkaip nenorejom…anyway..susirinko musu 8 drafteriai-drifteriai, susedom aplink stala, kazkodel susodino ne ten kur norejom o kur liepe…kilo itarimai pirmi….sako pleskit boosterius….va ir tada susidurem su pirma kliutim :D boosterius atplest sekesi gan prastokai, bet nieko, nepraejo nei 5 minutes ir atplesem pirmus boosterius :D Pradejom ale draftint, vaizdas toks – xemnon ir  goldenas permeta kortas pasiema ka reikia ir siuncia, kita dalis kartu su manim, ziurim kur grazesni paveiksliukai ir nutaise rimtus mastancius veidus primetam kad “WHAT TO DO?” :D nu nieko neskaitant keliu stabtelejimu prie boosterinio konvejerio, susirinkom kalades su labia graziais paveiksliukais (beje buvo kam tikrai pasiseke patraukti neblogu kortu, o buva ir kam ne taip pasiseke :D )
Nepraejo nei dvi valandos ir visi turejom po pilna ranka kortu, beje pasakysiu kad losiau uz zaliabalta (keista arturai ane? :D ) sakom nu ka reik gal pradet lost ane? Nu ok pradekim….
1 partija – Simuck (raudonabalta) truputi abu jaudindamiesi pasimaisom kortas, nusivalom delniukus dregnus I kelnes ir sakom losiam….pradejom…ziuriu I ranka, ciut ne tobula, greitai pasipyle visokiu mazmoziu burys is mano puses i Simo garda ir Simas deje deje bet buvo nugaletas. Truputi negaliu atsigaut ir patiket kas cia ivyko, paziuriu I kalade, jin paziuri I mane, abu patraukom peciais, ir meginam antra partija – scenarijus gan panasus, simui abi partijas liudnai su mana - 2:0 laimejau. Abu su kalade krykstaujam ir plojam katuciu.
2 partija – Taranas (juoda/raudona) va cia prasidejo tai ko bijojau ir nenorejau kad tai ivyktu….pirma partija tokia taranas suzaidzia keleta turnu mane nunuodydamas ir man nespejus pasakyti – bepasikiskiakopusteliaudamas. Galvoju joooo, negera pradzia, reik kazka daryt ir padariau – totaliai paskendau manoi :D mane skestanti apsparde tarano armija ir as linksmai burbuliuodamas pasileidau zemyn upe i pralaimejima :D
3 partija – Goldenas (zalia/raudona) kazkaip jaute mano sirdis negera, oj jaute ir neveltui…sekmingai pratesiau pralaimejimu serija, truputi apie tai kaip tai vyko…pirmoj kovoj po keletos ejimu drebedamas deliojus savo kortas, praktiskai kaip losdamas pasiansa ir goldenas issikviecia super uber drakona kuris nafik sunesioja viskas kas juda pas mane ant stalo o kas nejuda ta pajudina ir irgi sunesioja….yahooo as kaip visada savo amplua….nu ok antra partija – pradedu gausiu kiekiu armijos ir neskubedamas biski po biski lesu golden bet jis sukaupes puse ezero manos istraukia kortos ir kaip niekur nieko ant stalo atsiranda 6 padarai kurie pasiziuri i mano apgailetinas pajegas ir pradeda juoktis…juokiuos ir as kartu su jais tik is liudesio ir pro asaras..anyway 2:0 me loose….
4 partija – Ruta (mono blue) si partija turejo lemti as pateksiu I top 4, ir ne tik si o praktiskai visos, nes tik pagal tam tikra seka buciau patekes I ketvertuka….nu pradedam…labai rimtai nusiteikes ir be gala smarkiai suraukes antakius issitraukiu kortas, sakau losiam losiam..ir tada prasideda…ruta pradeda muliganint… viena karta..antra karta….trecia karta….pradedu ziuret i laikrodi, gal nebereiks net lost :D  nu siaip ne taip isspaudziam kovos pradzia, mano padariukai kaip velniai greitai lenda is kalades ant stalo ir lesa lesa lesa lesa melynuosius draugus kurie begioja ratu ir trankydamiesi vienas I kita krenta ir maskatuoja kojomis ir rankomis …nu laimejau ..viltis suzibo….antra partija – muliganinimo vakaras tesiasi, ruta sekmingai muliganina ir matau kad jos emocinis poziuris I ta kova darosi ganetinai abejingas…taigi as pakankamai ramiai ir neskubedamas uzskraidau ja ir pradedu laukt ar man lemta bus iseiti i top4 ar ne..
Kad man patekt turejo laimet xemnon pries teja (gerda) – laimejo, sviesos spindulys mano atzvilgiu pradeda dideti ir rastis pakankamai realus man patekt….lose simas su tomu cinga….ir mano dziaugsmui ju liudesiui jie del laiko stokos suzaide lygiosiomis 1-1 ir as patekau I top4 ….nu va tiek man ir uzteko :D
Kaip visada gaunu pusfinali Xemnon – jis mane niom niom per pirma partija suvalge – sedziu rukau nzn ka daryt, bet tada atejo geroji feja Taranas kuris man perdave geros energijos ir sugebejau laimet antra kova, kazko itartinai pradejo rankos drebet, jaudulys kaip kad musciau pendeli pasaulio cempionato finale, nu nors ne mazesnis :D nu o buvo va ir va kaip taip, kad xemnon mane nunuodijo, khem khem – vel :D zvaigzdes man kazkaip ji vis pakisa i lemiamas kovas…
Nu kadangi buvau lb nukabines nosi kad taip netoli buvau finalo, su taranu sakom ai davai revanc mach del 3 vietos…nu pirma sulesu tarana I viena puse zaidimu…antroj uzsitampom iki begalybes bet gaunu, trecia gaunu smagiu smugiu i snuki (ne ne ne tiesiogine prasme, kaip pagalvojai Arturai :D )
Reziume tokia – nu pirmas kartas drafto manau daug kam paliko ispudziu, geresniu blogesniu bet manau kad visiems patiko ir pakartot bus noro, o dar daugiau noro bus sealed (nu greiciausiai kaip supratau prelyzas) nu eilini karta likau 4 (aciu xemnon, as tau vaidensiuos kada nors  uz tai :D ) bet siaip i top4 ilipau lb idomiai ir tai papoose visa vakara, aciu uz demesi viso gero…. I’am off…pssshhhhh….

4taran2

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 185
Re: SoM Draft report'ai
« Atsakymas #2 Įrašytas: Gruodis 05, 2010, 21:36 »
Koks daba mano numeris :) ?
42 is the answer \"(bow)\"

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: SoM Draft report'ai
« Atsakymas #3 Įrašytas: Gruodis 05, 2010, 21:42 »
Taigi, trumpas drafto review.
Draftinti sekėsi neblogai, pirmu ratu spėjau prisirinkti krūvelę Myr'ų, kol dauguma nesusiprotėjo koks tai geras daiktas yr'. Antram rate netgi pavyko Sword of Body and Mind ištaukt (labiau norėjau Wurmcoil Engine, bet oh well :D). Gavosi toks pusėtinas RW dekas su visa Myr'ų gvardija.
1 raundas prieš Tomą. Atsisėdom prie atskiro stalo ir man iškart bloga nuojauta, kad gausiu juodai. Nors nieko juodo iš esmės nebuvo, bet blin užsimanafloodinau per dvi partijas iš eilės ir net nespėjau pasispardyt. O Tomui, jo teigimu, žiauriai sekėsi (atseit). Nieko gero neparodęs, prisiėmiau pralaimėjimą ir iš neturėjimo ką veikt kol kiti baigs lošt nusprendžiau pashufflint savo deką kokį 50 kartų...
2 raundas prieš Golden. Nelabai pamenu, bet abi partijos gana greit pasibaigė, velgi man taip ir neparodžius jokių įspūdingų burtųųų  :dash: Gavau sausai, nors spėjau net kelis padarėlius išsileist, bet ką ten... Priėjau išvados, kad ta vieta kur sėdėjau yra su kažkokiu blogu enchantmentu, todėl daugiau ten sėdėti nebesiryžau. Užkandau porą saldžių counterių (a la saldainių, paslaptingai likusių nuo praeito trečiadienio) ir morališkai ruošiaus kitam raundui.

3 raundas prieš Rūtą. Oi kaip bijojau aš to jos įmantraus kortų pasjanso... Bet nieko, pasirodo pakeitus sėdimąją vieta ne tik kad dingo evil enchantmentas, bet dar ir kortos keistai susidėliojo į savo vietas. Na, pirma partija - išėjo krūvelė Myr'ų su [mtg:1l9wo5d0]r[/mtg:1l9wo5d0] boostu, greitai gaunam Metalcraftą, užskraidom su Snapsail Glider ir užvanojam su Rusted Relic. Pusė darbo padaryta... Antra partija, vėlgi ankstesnysis blogasis enchantmentas negrįžo ir mes visai alive and kickin'. Neilgai trukus išsileidžiam Golem Artisan, užmetam mythic Sword'ą ir gana gausiai užskraidom, nudekinam ir dar visaip kaip užniokojam :D Rūtai beliko kapituliuotis, o man užturėti 2:0.

4 raundas prieš Tomą Cingą. Na, pamačiau juodą spalvą ir iškart pagalvojau kad nuodų tai jau teks užturėti. Ir neklydau. Nespėjus nieko dorai nuveikti, gaišau nuo 10 nuodų. Na nieko. Antra partija, o jau geriau. Tomui landai taip gerai nekrenta, o mes vėlgi sugebam išsimesti "legendinį" combo su Golem Artisan ir mythic kardžiuku ir be jokio gailesčio nudekinam Tomą sausai :D Ką gi, 1:1, lyg ir džiaugsmas būtų, bet dėja laikas ėmė ir pasibaigė (kad jį kur landai!). Taigi, į top 4 nepatekau, kur jau man ten, bet labai nenusiminiau ir toliau jau neoficialiai leidau sau dar porą partijų prieš Tomą pralaimėti (be jokios nuoskaudos).
Smagi diena buvo. Žinoma, ne laimėjime esmė, svarbu gerai praleistas laikas. O daugeliui tikiuos jis toks ir buvo :)

P.S. turėdamas laisvo laiko tarp raundų, neblogai įvaldžiau marijiempolietiškai (su kitų pagalba).
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: SoM Draft report'ai
« Atsakymas #4 Įrašytas: Gruodis 06, 2010, 00:23 »
Integruotos jau kortos i www.magiccards.info , whoohoo - respect !
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

tejaeurifaesa

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 11
Re: SoM Draft report'ai
« Atsakymas #5 Įrašytas: Gruodis 06, 2010, 16:29 »
Na ką atėjome anksti, nors taip neatrodė, tačiau asmeniui su raktais visgi dešimt minučių iki turnyro pasirodė laikas per anksti atrakinti duris. Pašalome, pastovėjome, nėr ką veikti, galiasiai papuoleme į patalpas. Palaukėme kol visi susirinko, susėdome ir mūsų laukė kiekvieno po trys boosteriai. Dauguma draftino pirmą kartą, tai bent tiek saugiai galėjau jaustis, ne taip kaip dažniausiai.
  Pirmą paką atplėšti labai norėjosi jau visiems turbūt, kad jau niekam niekaip nesigavo, tiek stengėsi tiek stengėsi, o pastangos į orą. Visgi galiausiai susitvarkę su pirmais nemalonumais pradėjome siųsti savo boosterius. Kelis kartus biški pabuvau lėtas gazas, ir ties savimi sustabdžiau berodos keturis boosterius, bet niekis, visi daiskarde tolerantiški ir jiems pakako tik siek tie mane paraginti labai maloningais žodžiais  :D . Panašiai ėjo ir antras bei trečaias pakai. Antrama ar trečiame boosteryje tik atplėšus pamačiau Sunblast Angel, tai tik greit akimis pramečiau likusias kortas ir staigiai paslėpiau ją tarp kitų savo busimų arba ne, kaldės kortų. Toliau nelabai ką ir prisimenu, viskas tiesiog keliavo ratu, kortų mažėjo ir mažėjo. Pradžioje pilna buvo artifactu, myriuku ir viso kito panašaus, bet greit susivokė žmonės, kad ir tie visai naudingi.
  Susidėjome savo deckus, kas man asmeniškai truko ganėtinai ilgai - apsigalvojau, persigalvojau ir vėl sugalvojau, ir galiausiai po ilgų mastymų sugalvojau visai mielą decką. Kaip ir planavau GW. Toks mielas deckiukas, yra didelių creaturu pakankamai, ir life ganinimo, aišku, žinojau, kad yra keli infectai, prieš kuriuos tas life ganinimas nelabai kokia ir nauda.
  Pirmas matchas – Taranas su savo infekcija. Fuj fuj fuj,  kažkokei ligų nešiotojai, vien tik AIDS platina visur ir naikina visus. Tai ką, žinoma ir mano sliekiukus apkrėtinėjo, o galiausiai jie po ilgų kankinių taip ir mirė nuo nebepagydomų ligų. Taranai, nupirk savo infekcijom condom‘ų, nes po to dar ir save apsikrės   :D
  Antra man kliuvo Rūta. Jeigu nemaišau, per tris mano turnyrus pirmą kartą teko su ja žaisti ir kažkaip nekeistai pasirinko Rūta mono blue decka. Žaidėme tik vieną partiją, kurioje labai surizikavau, nes pradėjau žaisti tik su vienu landu hande, per daug suviliojo sliekiukas, kuris taiogi gulėjo šalia vieno žalio lando. Pradžioje vos vos kapsčiausi, bombikes mėtau ir bandau išgyventi. Jau maniau kad blogai čia baigsis maniškiems vargšiukams, tačiau nenorėdama susipykti su jais nuprendžiau nusiteikti, kad viskas bus gerai, ištraukiau dar kelis landus ir tada staigiai, po kokio pusvalandžio besitasymo keliais turnais užmušiau Rūtos padarus ir visą kitą. PERGALE!  :Yahoo!:
  Likau patenkinta savo decku. Kažkaip maniau, ar pakaks man to life gaininimo, bet visai padėjo, tiesą pasakius, iki kol pasisekė gauti kelis landus, kad išgyventi ir net galiausiai sutriuškinti.
  Trečias matchas buvo su vampyrų Tomu kuris tą dieną net nepamenu kokiu decku žaidė, žinau tik, kad labai greit viskas praėjo, pergalė mano ir laukiam antro priešininko.
  Paskutinis machtas šios mano kaladės istorijoje tapo garbė Domantui  :cry: . Tik pamačius, kad žaisiu prieš jį, kaip ir praeitus kartus pasakiau, kad aš jau tiesiog galiu pasiduoti. Kaip jau nuo pat pradžių spėjau iš Domanto užuomenų, kad jis žais infekcija, taip ir buvo ir ir kas be ko, pas jį viskas visada greitai. Pirmas matchas buvo tikrai įdomus, datraukiau Domantą berodos iki keturių life, tačiau galiausiai atbėgo jo nevalyvi padarai apsidauginę vienas tarp kitų turbūt,ir antrą kart apkrėtė mano padariukus visomis mirtinomis ligomis. Vistiek, Domantai, man jau man jau mazai truko!  :-P  Antras matchas buvo begalo greitas, kažkur ketvirtame ar penktame turne buvau nebegyva ir apkrėsta. Domantai, nenoriu kartotis, tačiau sakau tą patį ką ir Taranui – pirk condomkes, ffs, jeigu jau infekcija žaidi! Nes nu rimtai, kokį kartą pats atsikelsi kaip infekcija  :D
  Tai ką gi, apiebendrinant, antras turnyras – nieko gero su mano susišnekėjimu su decku ir šiaip žaidimu, bet šiaip esu žiauriai patenkinta turnyru, ne vien jau todėl, kad žaisti tikrai smagu, nesvarbu laimi ar pralaimi, bet ir kompanija smagi, nė nepasijuto kaip prabėgo tos šešios valandos daiskardo rusyje.

4taran2

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 185
Re: SoM Draft report'ai
« Atsakymas #6 Įrašytas: Gruodis 06, 2010, 18:40 »
Hmmm... Mes cia apie slyyyvsus? :D, nes jei ka tai as ganetinai saugus, prizervatyvu klausime. Plius su savais minjonais nesigandziuoju :P

Gerai, gerai. Mane pagriauze mano sazine (kas nezinote, mano forumine sazine yra simas)
Rasau reporta, bet labai trumpa, nes reikia man biski isjudeti.
Tai gi, atejau pavelaves, tai atsiradau laiku, niekuo nelaukiau, niekuo nesaliau. Atsisedom prie stalo patrakem korcikiu, negavau ne vieno raro (tai yra nepaemiau), nors galejau ciupti didziuli sleka. Ir isves gailejaus, kad dariau ne zalia/ juoda kalade. Padariau raudona/ juoda. Is tikro gal viskas ir gerai butu buve..., bet raudona dare tesiuogini dmg, o juoda dare infekcini dmg. Tai gavosi, kad pralosiau zmonem nuemes lygiai puse gyvybiu ir istates lygiai puse AIDCO. Tai biski abidna. O seip labai fun, dekui visiems. Kas parasyta apie mano kovos kitose zmoniu reportuose yra tiesa... tai niekuo naujo parasyti negaliu.
42 is the answer \"(bow)\"

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: SoM Draft report'ai
« Atsakymas #7 Įrašytas: Gruodis 10, 2010, 12:27 »
paskaiciau kelis reportus. na idomiai tas draftas atrodo, bet man neaisqs vienas dalykas. as kai ne magininkas nelabai zainau kaip paklausti, kad butu aisq ir nesijuoktumet :) kokia tema buvo deckai? ana karta zaidet ravnica, o dabar? man kazkaip patiko, kad ravnica aiskiai nostromo aprasyta ir kai gauni decka jau mazdaug gali kazka isivaizduoti. o kaip cia? gauni random korta ir ziuri i paveiksliuka kaip versetis rase? random, nes koks skirtumas issitrauki ar tau paduoda, kai nezinai nieko apie tema. ar gali mazdaug kazkaip planuotis ta sudeti? prasom man placiau, issamiau ir leciau, kaip pirmokui.
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: SoM Draft report'ai
« Atsakymas #8 Įrašytas: Gruodis 10, 2010, 12:42 »
Visos kortos buvo iš vieno Scars of Mirrodin seto, su panašiom savybėm ir mechanikom. O skirtumas nuo "pats išsitrauki" ir "paduoda" tas, kad pats ir daraisi savo temą, tau niekas nekiša ko nenori. Ar nori priešininką galabyti nuodais ar artifaktais ar goblinais - viskas (na beveik) tavo valioj, priklauso aišku nuo to kas pirmas pasiims geresnę kortą. Pamenu kai Tomas Č. besirinkdamas kortas nuolat kartojo "nu eik tu n*.." :D Matyt nesitikėjo tokių keistų kortų :)
Šiaip prieš bet kokį draftą pravartu susipažinti su viso seto kortomis ir maždaug žinoti ko tikėtis. O jei renkiesi viską iš lempos random, tai nebus nei temos, nei pergalių :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: SoM Draft report'ai
« Atsakymas #9 Įrašytas: Gruodis 10, 2010, 13:41 »
va va apie tai ir kalbu. tai idomu ar si karta zaisdami buvote susipazine su tema? manau, kad jeigu siek tiek geriau ikirsciau magijos mechanika, gal kada irgi sutikciau pakapot jusu galveles :D
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: SoM Draft report'ai
« Atsakymas #10 Įrašytas: Gruodis 10, 2010, 18:12 »
As manau, kad buvo, Sauliau. "Scars of Mirrodin" kol kas naujausias setas, nors sausio menesi bus "Mirrodin Besieged" pre-relyzas. Tai jei zmones eina draftint, jie pasiziuri visual spoilerius, kokios yra to seto kortos ( kaip taisykle pirmame bloko sete buna daugiausiai kortu ), siame sete ju - apie 250. Aisku bisu neprisiminsi, bet pasiziuri mechanikas, padarus, spalvu derinius, ipatumus ( kaip antai zinojimas, kad Mirodinas - heavy artefaktinis blokas ), nu ir daug maz gali paplanuot, kokia taktika imsi. Kaip pavyzdi - Ruta niekam nesitikint susidejo mono blue, melyna kontroles deka. Kur pliusai - niekas nesitikejo to, kur minusai - uz ji turejo but sunkoka zaist. Kaip matai, draftinimui irgi reikia igudziu ir gan nemazai man atrodo.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Lutale

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 4
Re: SoM Draft report'ai
« Atsakymas #11 Įrašytas: Gruodis 12, 2010, 17:04 »
Sveiki bičiuliai, atsiprašau,kad taip ilgai reikėjo laukti mano raporto. Dėje visas smulkmenas jau pamirsau,tačiau atmintyje dar išliko keletas drafto atsiminimų.
Taigi,bėgau aš į mūsų susitikimo vietą, žaistis už visad laimintį Tomą,  galvodama, kad vėluoju. O žiūriu Versetty tik ateina. Visi kiti šąla prie durų stovėdami. Kai pagaliau mus įleido vidun, pusė žmonių kaži kur dingo ...Bet mes labai daug i juos dėmesio nekreipėme ir palaukėme kol Domantas viską sudėlios į vietas.Tie kas nebuvo išėję susėdo į jiems nurodytas vietas.(Man teko sėdėti tarp Domanto Ir Simono)Kiti neužilgo taip pat susirinko ir buvo pasodinti.Tuomet pradėjome draftinti.Nepamenu tiksliai kaip ka traukiau, bet pirma mano draftinta korta buvo mėlynas enchantmentas, tik  nebepamenu kuris ar Volition Reins, ar Inexorable Tide.Iš kitų draftintų kortų įsimintinesnės buvo Darkslick Shores, non basic land'as bei mano didžiausiam džiaugsmui  Wurmcoil Engine :king: .Pirmą kartą dėjausi deką pati.Kvailų klaidų neišvengiau(kaip visad %)  ,per neapdairumą ir išsiblaškymą).Bet šioks toks mono blue deckas gavosi.Pagrindinė mechanika kiek pamenu buvo metalcraft...Kaip ir viskas.

Pirmas žmogus su kuriuo žaidžiau buvo Činga Tomas kuris mane 2-1 įveikė.Neprisimenu kodėl prakisau pirmame rounde,o antrame sugebėjau laimėti,tačiau trečiame rounde mane pribaigė 10 poison counteriu(prakeiktas infectas!)

Antrame rounde Tėja.Sužaidėme tik vieną partiją ,nes antros turbut nebūtumėmė spėjusios.Taigi mačo pradžioje man labai sekėsi , nes kiek pamenu Tėja labai rizikavo ir pradėjo tik su vienu ar pora landų, vienu zodziu,ją ištiko manos stygius.O man jos buvo net daugiau nei reikia,creaturu taip pat turėjau,tai ir žudžiau ją po truputį.Tačiau ji puikiai laikėsi ir mano daromą žalą mažindavo savo instantais. Vienas iš jų ją išgelbėjo nuo pralaimėjimo ir dar lifelinkino nuo skaičiaus creaturu esančių žaidimo lauke.Taip ji  pasikėlė iki 21 life'o ir tada jau pribaigė mane po truputį.

Trečiame rounde žaidžiau su Simu.Dėje nieko negaliu papasakoti,na nebent tik tiek, kad 2-0 aš pralaimėjau.Pamenu,kad jis turėjo artifactą ar enchantmentą labai nefainą kardą  :-D ,kuris vis 10 kortų iš librarį į grave'ą liepdavo numesti.O aš abu kartus rizikavau pradiniame hand'e turėdama tik du landus ir abu kartus landai man nesitraukė :tumbleweed: ,tai beveik visą žaidomo laiką su tais dviem ir sėdėjau.Nežinau Simonai kaip tu sugebėjai šitaip išgąsdinti mano landus,bet prasau taip nebedaryti.

Paskutinis žmogus su kuriuo man teko pažaisti drafte buvo Versetty.Abu kart mane nugalėjo .Kaip visad,žaidžiant su Versetty-muliganinau.Landai dar išsigandę Simono slėpėsi :fool: ,o aš norėjau namo.

Viena smagiausių turnyro akimirkų man  buvo, naujo (na tik Daiskarde naujo ir man dar iki tol nepažįstamo) Tomo,foiliniai ir siaip gražūs landai.Ačiū tau Tomai!