Autorius Tema: Time Spiral Theme Decks - Turnyras  (Skaityta 32692 kartus)

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: Time Spiral Theme Decks - Turnyras
« Atsakymas #45 Įrašytas: Gruodis 20, 2010, 14:44 »
O pz kai nusikaltau, kad parasiau, jog esu zaides su Simo deku, o ne su Fate Blaster. Parasiau suprantamai ir aiskiai, ir tikrai visi suprato apie ka as. Nu gal klistu, bet as noobas esu taip kad nesikabinek kur nereikia. Man skaitant visu reportus taip ir nebuvo aisq kas su kuriuo deku zaide, nors perskaiciau visus tamstos deku aprasymus :)
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Time Spiral Theme Decks - Turnyras
« Atsakymas #46 Įrašytas: Gruodis 20, 2010, 15:30 »
Dekingas esu tamstai Sauliui, kad perskaitete mano deku DAR NEBAIGTUS aprasymus ir ivertinote mano sunku darba, bet kita ko, kolega, nevertetu taip putoti ir ardytis, nes as gi nenorejau tamstos izeisti ir isvadinti magijos noobu, kaip pats tamsta issireiskete. Patikekite, tamsta tikrai niekam nenusikaltote, anaiptol - labai pagirtintas yra tamstos kolegos noras pazinti magijos pasauli 'tsakant. As manau, kad mes siuo mazu incidentu tikrai netersime eterio, kuri kiti tamstos dar skaitys, o gal netgi kai ka ir parasys !
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

4taran2

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 185
Re: Time Spiral Theme Decks - Turnyras
« Atsakymas #47 Įrašytas: Gruodis 20, 2010, 17:36 »
Ok.
Trumpai.
Nekirtau savo decka tai gan mediniskai zaidziau su Xemu. Po biski po biski pradejau kirsti, tai su Tomu buvo jau kitokie rezai. Su dar vienu Tomu rezai pagerejo dar labiau. ( Beja as jauciu zinau kaip gavosi skirtumas tarp kortu, as gi turejau landus kur patapini ir eskai kaladei belekokio basic lando). Paskui buvo baisus dowydas, kuri (atleisk dowydai) isnesiau gan greitai ( cia tau uz galvos glostyma). Paskui buvo Marius, tiesa sakant kirtau visa savo decka jau ir zinojau ko reikia laukti ir kaip reikia elgtis, beeeeet drubulis rankose didejo, tai gan sudetingai sekesi losti. Berods buvo momentas, kai as turejau 2 lifo,o marius 22, bet aciu likimui atejo man 4 mana po kokio 9 turno, o madnasui tai ganetinai normalus kiekis manos. Na ir atejo finalai, vat cia tai buvo failas.... Zaidem, zaidem ir cia uzcokinau, kad dalijimas free masazas. Nors jis buvo labai malonus ir net kazkiek sumazino drebuli mano rankose, bet as praziopsojau supergezo isejima i battle groundus (tomo). Tai gi kada man reikejo daryti total atack, as susifailinau ir kitu turnu gavau didziuli kiek dmg. Aisku as labai supikau ant saves uz toki bloga nora masazotis nei laiku, nei vietoje. Bet zinote dveju gerybiu toje pacioje vietoje dazniausiai nebuna. Uztad jus negavote masazo :P. Vat, tokie vat reikalai. Seip turnyru patenkintas labai, o ypac savo decku. Deckas tikrai turejo laimeti pirma vieta, jei nezmogiskas faktorius (as).
Vsio. (bow) respect visiems. Aciu.
42 is the answer \"(bow)\"

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Time Spiral Theme Decks - Turnyras
« Atsakymas #48 Įrašytas: Gruodis 20, 2010, 22:46 »
Nu va - dar vieno deko nereiks modifikuoti i stipresne puse :)

Gerai atrode, vienoj stalo pusej sedi pusplikis Taranas, kitoje - Tomas beveik su striuke...

Kas dar neparase reporto ?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: Time Spiral Theme Decks - Turnyras
« Atsakymas #49 Įrašytas: Gruodis 21, 2010, 10:05 »
Tai niekas normalei neparašys, kas kokia vietą užėmė ir su kokiu deku?
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: Time Spiral Theme Decks - Turnyras
« Atsakymas #50 Įrašytas: Gruodis 21, 2010, 10:41 »
Aš tai tam hope crusaders, pamažinčiau landų, vietoj ko nors. Nes visas kovas per daug manos buvo. O ką veikt su ja nėra decke išvis.

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: Time Spiral Theme Decks - Turnyras
« Atsakymas #51 Įrašytas: Gruodis 21, 2010, 10:44 »
Del deku modifikacijos siulyciau neskubeti, o truputi daugiau sulosti klube. As mielai suzaisciau :)
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Time Spiral Theme Decks - Turnyras
« Atsakymas #52 Įrašytas: Gruodis 21, 2010, 11:22 »
1. Dovydas Tutinas
2. Tomas Kosteckas
3-4. Domantas Zavadzkis
3-4. Nikolaj Taran
5. Ruta Gapsyte
6. Marius Keraitis
7. Ramunas Brazauskas
8. Dovydas Staponkus
9. Tomas Glazauskas
10. Vidmantas  Kelpsas
11. Martynas Zalys
12. Simonas Kapucinskas
ϕyrexian ϕanatic

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Time Spiral Theme Decks - Turnyras
« Atsakymas #53 Įrašytas: Gruodis 21, 2010, 21:21 »
Saulius teisus, tie dekai , kur daugmaz normaliai, reikia su jais neskubet, juk vis tik egzistuoja luck faktorius, mana flood/screw - reikia dar ivairiau patestuoti, o daba keisim tik tuos ziaurius dekus, kur konreciai visiems kitiems dekams ciulpe. O po to - testinsim su tais kuriu nereikia pimpint , hehe..
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...