Autorius Tema: Dark Ascension Prerelease  (Skaityta 9572 kartus)

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Dark Ascension Prerelease
« Įrašytas: Sausis 09, 2012, 07:46 »
REGISTRUOJAMES!
Vieta: Pogo Baras??? (Tomai?)
Laikas: Sausio 28d. 12:00
Kaina: 80lt
Formatas: 3 Innistrad boosteriai 3 Dark Ascension boosteriai, Sealed
Prizas: 2 boosteriai nuo zmogaus
1. Domantas Zavadzkis
2. Tomas Kosteckas
ϕyrexian ϕanatic

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Dark Ascension Prerelease
« Atsakymas #1 Įrašytas: Sausis 15, 2012, 21:17 »
Kadangi, zmoniu nesirenka i prerelysa, tikriausiai teks Siauliam but be Dark Ascension...
ϕyrexian ϕanatic

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: Dark Ascension Prerelease
« Atsakymas #2 Įrašytas: Sausis 15, 2012, 21:27 »
tada galim ravnika daryt :D

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Dark Ascension Prerelease
« Atsakymas #3 Įrašytas: Sausis 20, 2012, 14:26 »
Dabar yra taip kadangi vos ne savaite liko iki prerelyso o zmones uzsiregistrave tik 2, iki treciadienio yra deadline'as. Jei norit dalyvaut - parasot man, i sita topica, i telefona, i skype'a, kaip norit taip darot vnz :). Reikia nors 4 zmoniu, nes nu nenoriu jusu cia labai nuliudint, bet taip zlugo mtg pries jam ateinant i Daiskard'a, zlunga panasiai ir dabar :).
ϕyrexian ϕanatic

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Dark Ascension Prerelease
« Atsakymas #4 Įrašytas: Sausis 20, 2012, 14:29 »
Kazin kodel zmones nebeina i oficialius pre-relyzus ? Babkiu nebera, ar nusibodo ? Nes kortos tai labai nieko man atrodo...jos idomios netgi tokiam man, pure casual zaidejui, tai kur jau tokiems fanams kaip Simas, abu Tomai, Un ?? Arturas isvaziavo, jis butu pasirases...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: Dark Ascension Prerelease
« Atsakymas #5 Įrašytas: Sausis 20, 2012, 15:23 »
Na, aš tai pasirašau, bet naujam klube :)
O šiaip ir man keista, kaip taip medžikas miršta. Nematau čia jokio ryšio su savo išvažiavimu, bet kažkaip tas ryšys yra :D

Šiaip prelyzas pakankamai brangus, tačiau yra melejonai visokių nemokamų formatų, kaip ramo casual turnyrai arba draftai su savo pasidarytais būsteriais. Tai ne piniguose esmė, o nore. Aš dabar padraftinęs kurį laiką galiu pasakyti, kad draftas kad ir kaip atrodantis brangus dalykas užkuria nemažai noro tobulėti ir kabintis giliau į medžiką.

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Dark Ascension Prerelease
« Atsakymas #6 Įrašytas: Sausis 31, 2012, 15:48 »
Na ka... reikia pradet report'a savo rasyt :D
Atvykom i D6 apie 10:50 o pre turejo jau prasidet 11:00, lauke stovi didziule minia zmoniu ir laukiam zmogaus su raktais (Deja fucking vu) 11:20 jis ateina, visi spejom jau varveklius ant nosu uzsiauginti... Nu nieko ieinam, pasidedam smutkes, as su Odeta kalbames kaip cia viskas vyks, seip padiskutuoju su zmonem, susipazystam, susilabinam ir t.t. susirinko musu 32, o normaliu sedimu vietu yra tik kazkur 22 zmonem ... ok stumdom kedes, fotelius, zmones sedi ant palangiu net... nu ka gaunam pairingus kaip sedet boosteriu dalinime (o dar zmones galvoja kad pas mus grieztai)... boosterius praplesiau pusetinus, deck swap'as buvo kaip priklauso aisku, gavau gan gera pool'a su Tree of Redemption, Vorapede ir dar daug grazuoliuku tai pas mane gavosi toks GW aggro, su siektiek Human'u ir Undying padaru liekam laimingi susideje deck'a ir einam zaist
Round 1 Nepazystu zmogaus :( RB Vampires
Abu keepinam ir po turn 2 Bloodcrazed Neonate suprantu kad agruske totali todel nelaukdamas pastatau blockeri ir apsikeitem padarais net negalvojant, po to uzmete Curse of Pierced Heart ir is leto daskabe kol man ir jam minimaliai laifai kabejo o kaiptik ant virsaus kalades ir gulejo Vorapede 0-1
Antram rounde as jau zaidziau greiciau ir tikrai rimta spaudima pradejau daryt, bande mest vel curse'a ant manes, bet as jam turejau Naturalise'a :) Sideboard'as netgi prerelysuose veikia vyrai!  :Yahoo!: galu gale atejo Vorapede'as ir taip garsiai zmogus atsiduso kad kitam stalo gale isgirdau fraze: Kas buvo? - Vora-pydera padejo! - AIK?! tada kokie 3 zmones susputo ir zmogelis turejo su 4 kortom ji viena pakratyt, kol jis ji bande zudyt, as ji sekmingai kapojau ir nukapojau savo 2/2 ir panasiais padarais 1-1 Trecia round'a pradejau metytis removal'ais lyg nubludes ir stalas ilga laika sedejo tuscias kol ant jo neisaugo Tree of Redemption isaugo ir neleido jam burnu i mane metyt ka jis jau pradejes buvo su Bump in the Night ech.. poto is leto atejo mano padarai ir sumuso ji 2-1 ... WOOOO nuo nacu mano pirma pergale vilniui per pirma round'a!!!! THE CURSE IS BROKEN!!!
Round 2 Liudmila Bulko GW Aggro
Zmogus pas kuri sveciavaus ... why god why!? as kaiptik maziausiai jos ir norejau ... vnz game'as ejo letai ir galu gale prasidejo tokia situacija kad pas abu apie 8 padarai stovi ir alsuoja vienas kitam i gerkles, jinai buvo ant 5 life'u tad visi jos padarai nuo kazkokio kalvio supersto gavo +1/+4 ... achujienai galvoju, deka protingu blokavimu ir seip jos gailescio manes (ir taip tas jautesi ir po to pati pasake jog galejo laimet) laimiu vos vos 1-0 pasiklausiu kiek liko laiko - 10 minuciu ... afigienai 40 minuciu viena matcha losem .... nu ok einam antra, irgi Vorapede'as nuslave ji 2-0 ,bet sia pergale ne biskuciu nesididziavau
Round 3 Nepazystu zmogaus ... RWb
Game'as idomiai lb prasidejo, jis pradejo, pirmus pora turnu deliojom landus ir sakem go kol jis Turn 3 nepadejo Lingering Souls... nu tvarkoi, turiu as irgi toki .... decke kazkur, po to jis ji flashbackino ir sutrenke man 2 zalos ... ok ... kitam turne visi 4 spiritai puole ir padejo Rally the Peasants.... ookkkkkk scoopinau ant vietos nes nei medzio ant stalo neturejau nei ko.... Game 2 panasiai as jam padariau tik su daug Human'u :D Game 3 truko laaabai ilgai bet mano Vorapede (Allstar'as totalus jis) iskovojo man pergale 2-1 9 taskai. Jauciuos laaabai gerai
Round 4 Juodis RG Warewolves
Aha turi jis foilini Hunter of the Falls ir viskas tuom pasakyta 0-2 atkrove nesveikai
Round 5 net nezaidziau nes maciau jog neapsimoka tad budamas 3 vietoi su 4 vieta pasiemem draugiskai lygiasias ir taip baigiau 3 vietoi... turejo poto vykti draftas Top 8, bet delto kad po ... 20 nuo drafto pradzios man isvyksta traukinys namo paskutinis, meciau velniop drafta ir nubegau i traukiniu stoti o uz mane draftino Liudmila :) bet su salyga, kad ji nezais Top 8 ... nu nors kortas gausiu :D Kiek zinau dabar manes vilniui dar laukia Gavony Township ir Heartless Summoning ... ech visai smagu buvo :D
ϕyrexian ϕanatic