Autorius Tema: MtG Event - Ravnica Theme Deck tournament (revised)  (Skaityta 16203 kartus)

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: MtG Event - Ravnica Theme Deck tournament (revised)
« Atsakymas #15 Įrašytas: Kovas 02, 2012, 17:38 »
O kiek trukti gali? :)

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: MtG Event - Ravnica Theme Deck tournament (revised)
« Atsakymas #16 Įrašytas: Kovas 02, 2012, 19:03 »
Priklauso kaip pasirodysi :D, jei reiks lekt, tai pasakyk man turnyro metu kad turi varyt, ir viskas, ishdropinsim :)
ϕyrexian ϕanatic

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: MtG Event - Ravnica Theme Deck tournament (revised)
« Atsakymas #17 Įrašytas: Kovas 03, 2012, 00:03 »
Snd pas mane buvo Sab'as sveciuose su žmona, tai pakalbinau ji ir jis pasirasė ! Nu dar rytoj perskambinsiu jam, patikslinsiu, bet visai manau realu, kad kalbejo rimtai. Tai mums bereikia, kad Tomas Versetis apsisprestu ir viskas bus ciki tada, desimt zmoguciu zaidzia magija.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: MtG Event - Ravnica Theme Deck tournament (revised)
« Atsakymas #18 Įrašytas: Kovas 03, 2012, 08:25 »
as in

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: MtG Event - Ravnica Theme Deck tournament (revised)
« Atsakymas #19 Įrašytas: Kovas 03, 2012, 09:14 »
a kur tavo draugas? ;D

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: MtG Event - Ravnica Theme Deck tournament (revised)
« Atsakymas #20 Įrašytas: Kovas 03, 2012, 09:19 »
koks?

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: MtG Event - Ravnica Theme Deck tournament (revised)
« Atsakymas #21 Įrašytas: Kovas 03, 2012, 09:41 »
Neiškart pamačiau kad sabas dar pasirašė :)

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: MtG Event - Ravnica Theme Deck tournament (revised)
« Atsakymas #22 Įrašytas: Kovas 03, 2012, 20:24 »
Yeah, pirmas reporta rasau (nebet kas pralenks su trumpsesniu, kol rasau)
As manau, kad turnyras buvo visai pavykes. Jau vien del to, kad as nugalejau savo archnemesi - Xema ir paemiau pirma vieta ! Yeah ! O buvo taip...


Paruosem stalus, isisdalinom dekus. Man Xemas paciam pirmam padave, atverciu ir suprantu, kad nuo savo spalvu toli nepabegau - raudona/balta, spekit - BOROSU LEGIONAS ! Well, not bad, pradziai gera, praeitame Ravnikos turnyra  irgi buvau gaves Borosus (megsta jie mane), tai uzemiau 3 vieta. Ziesim kaip daba bus ? Kadangi Xemo kompas uzsilenke, tai teko savo nestis, suinstaliavom programa, sudeji jinai pairingus. Kadangi Bralis velavo biskiuka,  Tomas Versetis jau pradejo trint rankas - jis gavo baju ! Bet Bralis spejo, atejo visai pries pat pradzia, tad Tomui teko zaisti. Mano pirma kova buvo su Sab'o Rakdosais ! Biski neramu paliko, prisiminus, kaip ana turnyra Rakdosai man finale ikrete i kaili, nu bet life goes on !

Nostro vs SaBeerNik
----------------------
Pirma partija muliganinau iki 5, bet pati partija buvo gan greita, nes Vidmanta uzskraide greitai du ar net trys Skyknight Legionnaire, o jam nebuvo kaip gintis nuo flyeriu. 1-0, cool.
Antra partija truko kiek ilgiau ir jis jau buvo spejes pasideti Gobhobbler Rats bei Demon's Jester, ir labai kazkaip greit istustino savo ranka. Bet po to kazkaip pavyko istaskyt jo oro gynyba ir velgi uzskraidziau ir paciu laiku, nes Vidmis jau saujoj spaude pati  Rakdos the Defiler 2-0, weee...

Nostro vs Versetty
---------------------
Dar nera turnyro, kad nesusitikciau su Tomu. Kiek pamenam, musu kovos budavo arba  2-1 mano naudai, arba lygiosios. Pirma kova Tomas pademonstravo nerealius manevrus ir as buvau gedingai ir techniskai isnestas su visom plunksnom. O Tomas mane zinot kas padejo i pavesi - ogi su Elves of Deep Shadow su ant jo uzkabinta Moldervine Cloak. I visai nieko as negalejau padaryt, brolyciai... Well....0-1, pradzia nekokia, bet darom show toliau. Po to pralosimo, man kazkaip iskilo prisiminmai, kaip Tomas kazkada perkelinedavo priesininku dekus - perkelia ir pirmas 7 kortas, kurios jau turetu eiti zaidejui pakisa i dugna, tipa visa laime nukisa dugnant, o zaidejas patraukia gaidi :) Tai tada ir prasidejo...Tomas muliganino ar ne iki 4 kortu tikriausiai :) Aisku as tuo pasinaudojau ir si karta is mano puses buvo greitas laimejimas. 1-1, lyginam reikala. paskutine partija man buvo geriausiai, nes as labai gerai pradejau, jau atrode kaip cia viskas ir gerai, bet Tomas netiketai isstate nebloga gynyba, o man pradejo plaukt mana....jos buvo nerealiai daug, o jus zinot, kad as sekmingai galiu zaist ir su 4 manos, bet tada jos turejau 9. Va tada zaidime suzibejo Razia, Boros Archangel, suspindo tikraja ta zodzio prasme, vienu momentu sustumiau 12 zalos. Jinai siaip tikras zveris yra, jei pavyksta aplamai suzaisti ja, bet jei pavyksta tai tada pareina jogurtai, nes as tik dabar normaliai isiskaiciau jo jos damage redirect savybe, kad nuo BET kokio TAVO padaro (nebutinai nuo jos pacios) galima redirectinti zala i BET koki padara (aisku i prisininko butinai). Taigi pabaiga buvo saldi ir orgazmine ir kaip visada mes su Tomu negriovem tradiciju,  2-1 mano naudai. Smokin !!!

Nostro vs Xemnon
------------------------

Well, what do you know - my evil archnemesis itself ! Ir dar su Gruuliais, c'mon guys, honestly...nu bet reik zaist, vogt tai neisi. Kaip taisykle vos ne kiekviena jo partija prasidedavo Wild Cantor, kuris dazniausiai budavo aukojamas kilnesniems tikslams. Pirma partija man atrodo as laimejau, nelabai pamenu kaip, gal Xemas labiau papasakos, bet itariu per skraidukus, nes Gruuliai ju visai neturi. Antra partija Domas susieme ir jau kova vyko taskas i taska, bet as padariau labai riebia klaida - jis turejo ant stalo pabloodthirstinta Scab-Clan Mauler su kuriuo labai naglai lindo i akis ir ne viena karta...galvoju, "turi tu ar ne putalo...hehe, bet tai koks putalas pas Gruulius ?? Nejuokaukit.." , ir padengiau su Nightguard Patrol + Boros Recruit , ai galvoju 3/3 padara vercia zemen abieju first strike, o Xemas tik pyst - Wildsize. Po to man krito morale ir mane kazkaip suvalge. Niu o paskutine partija laimejau as, detaliu labai nepamenu, kazkaip neistrigo, bet tai jau buvo ivykis, bo PIRMA KARTA NUGALEJAU XEMA ! Aisku finalas jau kaip ir matesi, bet dar lauke ilgas kelias, o score 2-1 man buvo ipatingai maloni kombinacija.

Nostro vs uN
-----------------------
Ka galiu pasakyt, broliukai - tas zmogus yra tikras robotas ! Jis zaidzia tiksliai, be klaidu, kerta kaip kobra, tiesiai ir tiklsiai. O cia dar Orzhovu dekas, kuris tokiu cinku turi pilna, o Un'as juos visus isnaudojo pilnuteliausiai. Jisai prisedo prie stalo be pralaimejimu, kaip ir as, tai buvo aisku, kad kazkuris po musu macho verks. Kiek spejes buvau isgirst - jis siurpino visus iki manes su Hissing Miasma, kas Borosams butu ypatingai nepatogu. Bet, aciu dievui nei per viena partija nei vienos neistauke. Net keista, bet pirma partija jis pradejo dar greiciau uz mane, o jau skaitau, kad Borosai yra vieni is greiciausiu. Labai neatsimenu eiliskumo, bet daznai gnaibe mano laifa ir deliojosi sau. Keleta kartu padariau klaidu, kai su Lightning Helix ziebiau i taikini, kuri jis paaukojo, tai negavau laifo, tik kad pasalinau taikini. Kazkuria partija, berods antra, jis isteske iskart tris padarus su "haunt" savybe - Blind Hunter ir pora Orzhov Euthanist, bet spejo uzhauntinti tik viena padara, kai baigesi zaidimas. Partijos vyko gan greitai, jo padarai buvo pagrinde juodi ir maziukai, tad jie gerai dege po Cleansing Beam. Man atrodo viskas baigesi 2-1 mano naudai ir Dovydui buvo pakirsti sparnai, bet i finala buvo aisku, kad jis pateks. Bet cia taip galvojo jis, nes labai daug priklause nuo Golden vs Exlegendz macho, o tie zalciai pavare lygiosiomis ir abu pateko i top 4 :) Brutalu...

Nostro vs GoldeN (semi-final)
------------------------
Aciu dievui, kad neteko zaisit su Mariuko Selesnya Konklavu, ui kaip gerai, bent jau sioje partijoje. Nes man atrodo, kad Selesnija Borosus daro. As buvau girdejes gandus apie Tomo zaidima, tad supratau, kad lengva nebus, nes pries mane sedejo Xem lygio zaidejas. Su juo zaidziau pirma karta gyvenime, bet patiko, nes jis pasirode labai ramus ir malonus priesininkas, bet karta atitapino mano pamirsta padara. Jis zaide Simic deku ir kiek stebejau viena akimi, jis pradejo turnyra nelabai sekmingai, bet i pabaiga sparciai pradejo didinti greiti. Mudvieju machup'ai buvo gan standartiski - as pradzioj skubiai padarau jam koki 8 zalos, po to jis stabilizuojasi ir vyksta strateginis zaidimas. Kadangi padarai daug maz panasaus dydzio, pas ji yra skraiduku, ar galinciu sustabdyti skraidancius padarys, tai partijos buvo idomios. As laimejau 2-1 ir vis galvojau, kas blogai - kodel pavyksta nugaleti tokius elitinius zaidejus. Bet realiai man sekes, ateidavo geros startines rankos, pats dekas lipo...beje, per musi su Simic'ais galutinius taskus praktiskai dejo Master Warcraft, nors vienu momentu man buvo like berods 4 laifo.

Nostro vs Xemon (final)
-------------------------
Xem'as ryskiai norejo revansho ir nenorejo paleist manes nuo stalo. Bet as jau tada jauciaus gerai - jei ir nepavyktu - as jau uzimt galiu minimum antra vieta - o tai broliukai, kol kas butu mano geriausias pasiekimas. Ok, zaidziam. Pirma partija buvo labai greita. Xemui buvo neblogu problemu su ar ne su raudona mana ? Nepasakysiu daba tiklsiai, bet su mana buvo bedu. Man ta partija berods pasitarnavo Agrus Kos, Wojek Veteran, o taip pat labai gerai taskesi Flame-Kin Zealot, kuri dar viena turejau atsargini rankoj, zodziu buvo greitai uzbegiota. Jau pradejau svaigti, kad pergale ranka pasiekiama, bet Xemas nusodino mane ant zemes su antra partija, varem tasks i taska ir paskutiniai 2 abieju pusiu varymai truko ilgai nes galvojom variantus, nors realiai daug padaru nebuvo ant stalo. Cia jis mane pagavo su Gruul Nodorog, o pas mane ant stalo tik 1 padaras nepatapintas. 1-1 lygu, esti norisi, bet nugaleti - dar labiau. Apstojo visi, ziuri, smagu, nors Xem'as nirsta, bo jam ten nelabai sekes kazkas vel. As ant Boros Swiftblade uzmoviau Sunforger ir sustumiau 10 zalos, tik nesupratau, kodel jis ja praleido. Anyways, finalas - jam liko 1 laifo, pas mane neuzequipintas kujis ir paprastas trimitioras Thundersong Trumpeter, pas ji blokeris ir dar patapintas vienas padaras. Puolu su trimitininku ir paleidziu tiesiai i Xem'a Dogpile, jis man tiesia ranka...PERGALE ! YES !

Taigi...dabar as jau ramus esu, pasiekiau TAI ir galima pasideti zalia kryziuka. Tikslas dalinai pasiektas, man dar reikia nugaleti TomaKJ -  Labai gaila, kad jo nebuvo, jis butu labai pakeites turnyro eiga manau. Taigi, laukiam kitu reportu. Turnyras buvo geras. Tiesa, dar abidna, kad atemiau is Domo dali ( ar tik ne 6 ), jam taip reikiamu turnyriniu tasku...nu bet taip juodai norejos nugalet... Xem'ai nepyk :)

As veliau parasysiu visu dalyviu vietas, dabar prie laptopo neprieinu, zmona dirba...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

TomasKJ

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 197
Re: MtG Event - Ravnica Theme Deck tournament (revised)
« Atsakymas #23 Įrašytas: Kovas 03, 2012, 20:42 »
Sveikimai, pagaliau Ramai paemei tai kas tau senai priklause :)  :good:
Reading your mind is not cheating..

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: MtG Event - Ravnica Theme Deck tournament (revised)
« Atsakymas #24 Įrašytas: Kovas 03, 2012, 21:43 »
Taigi taigi, sudalyvavau ravnicoje, pirmą kartą mačiau ją :) deckų nepažystu, nežinojau ko tikėtis.
Gavau žalia ir balta, selesnija ligtais :D

Pirma kova Domantas(xemas)
Sudaužė mane taip greitai, kad nieko nesupratau :D 0-2, nu ir pradžia. Užkandau :)

Antra kova Karolis (snikito)
Bandė mane milint, bet saprolingai snigo taip gerai, kad net 40+ damage sustūmiau/
2-0, atsigaunu.

Trečia kova Tomas (versetis)
Tomas ten būrė būrė su savo graveyard, prisistatėm daug armijos ir žiūrim vienas į kitą :D bet kažkaip saprolingų buvo daugiau :D
2-0 ar 2-1? nepamenu, bet laimiu.

Ketvirta kova Tomas (goldens)
Pirma kova kapojames apyligiai, ilga kova buvo apie 40min, šiaip ne taip armijos daugiau užgaminu ir laimiu.
Galvojam lošt dar ar ne, nu sakom lošiam, darau nesamones rušinu, nukapojau gerai, kol atėjo gera subine, prasidėjo laiko tempimas, o pas mane prasidėjo mana flood, koks 15 land.  ir gaunu malku
1-1 lygiosios.

Patenku į top 4

Penkta kova Domantas (xems)
Galvoju ir vėl :D
Bet šį kart kapojames geriau, finalinis judesys buvo, kai pas mane 1laifo, klausiu kiek pas xem, sako 12, rankoj turiu 1 kortą, paskaičiuoju galiu sustumt, ir pasirodo vienos manos pritrūko ar saprolingo patapint :D
Xemui vos ne prakaitas išmušė :D
Sekančia partija mana floods ir greit mirštu.

Šešta kova Tomas (goldens)
Sakau reik normaliai išsimaišyt kortas
Tai pasimušom vėl gerai ir idomiai. Pribaigiau su +3+3 visiem padaram, kai turėjau 2 life, šį kart manos užteko.
Ačiū kad nebuvo griežtas mano noobiškoms kelioms klaidoms ir leido pasitaisyt  :good:
2-1 laimiu.

Taigi baigiu su prizine trečia vieta, kaip man tai visai geras pasiekimas  8)

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: MtG Event - Ravnica Theme Deck tournament (revised)
« Atsakymas #25 Įrašytas: Kovas 04, 2012, 15:37 »
Nu gerai nors ir nelabai kazka yra pasakot bet papasakosiu :)
Atejom, kaip ir daug maz nieks labai nevelavo isskyrus Brali, ko pasekoje buciau gaves baju, bet jis atejo tai sakom ajnam palosi, beje pradzioj aisku issidalino kalades, gavau - Golgarius (GB), nu dredge'as nera blogai, toks idomus deckas nieko negali is tikro skustis ir negali baisia krykstaut, bet siaip teigiamai reagavau :)

1 matchas. Bralis su Izzetais:
Kaip minejau susedom su Braliu truputi veliau nei kad pradejo visi bet pradejom ir mes. Pasitraukiam rankos fainos, ziuriu kas rankoj, ten puikus pirmieji ir siek tiek velesni dropai, viskas faina, pameginam dredgint, viskas ore...Bralis per pirma partija ikando viena karta ir tai paciam gale, nesunkiai laimiu. Antra partija Braliui dideles problemos su mana, man vel viskas fainiai shinny eina - 2:0 laimiu ir einu patenkintas parukyt.

2. matchas. Ramas su Borros
Nu faktas kaip blynas kad Borrosai greiti kaip velniai + Ramas = nelauk lengvos kovos. Nu meginam - pirma partija vel viskas veikia greitai svariai eina grazios kombo is greivo 1:0 .....o va tada ir prasidejo.....matyt per 3 pirmas partijas isnaudojau visa dienos sekmes nes prasidejo nuo to kad muligano nedariau, ko pasekoj mane labai greitai sulese nes trukau manos, lemiama kova - muliganinu iki 4 kortu, pradedu be early dropu ir be manos, BET kazkaip neblogai prasideda po to eiti kortos, truputi pristabdau Rama kuriam pasipyle mana kaip ir dangaus viskas fainai, ateina pas Rama angeliukas, as puolu nu ten daugiau pagal plana ir skaiciavimus kas mirsta ir t.t. BET ateina Ramo eile, jis issitraukia is ladu kruvos landa ir sako duodam angeliukui double strike, man akys ant kaktos is kur toks landas?????? nu aisku angelas teske man 12 zalos as einu namo...kliurka mano pripazystu del to buvo labiausiai is tikro abydna, kazkaip jauciau kad gerai darau daug maz viskas bet neatsiminiau to lando, nieko neapeliuoju tik pasiulymas Ramui ir kitiems - nesugryskit landu i viena kruva, come on jeigu jau ant stalo viskas tai nedekim kortu taip kad butu neimanoma niekam pamatyt..nu bet nesvarbu....1:2

3. matchas. Marius su Selesnia
Nera daug ka pasakot, vel muliganai, vel iki 4 vel nera manos, shuflinu iki kortu uzsikaitimo kaip nera ko reikia taip nera, pirma partija greitai ateina daug saprolingu, as neturiu ka dredgint, o kai turiu nebera del ko....bye bye. Antra partija mariui susprogdinu zalia landa, jam forest screw - manes negelbeja, saprolingai painiojasi po kojom ir nieko negaliu padaryt, galu gale apsistatom kaip durniai belekokiom armijoj ir ziurim viens i kita, man pradeda skaudet galva, laiko nebera,sakau aaaaai dzin papuolu, kazkiek praina, po to praina man ir baigiam. 0:2.

4. matchas. Povke su Azoriais.
Labiausiai ko nenorejau gaut Azoriu decko, ten super mega defensinis, kazkaip manes nezavi. Nu dzin del skonio nesigincijama. Pradedam lost. Pasimuliganinu pagal gera tradicija si karta gal iki 5 tik :D muliganu lordas blyn :) pirma partija gerai nepamenu man rods laimejau kazkaip. Antra partija, zvengiam zvengiam ateina pas ji prakeiktos varnos tokios pingeres 1/1, prisizvengiau tiek kad sugebejau pralost nes uzpingino negyvai manes :D nu varom lemiama, darau viska kad tik varnos kristu ant zemes, naudoju remuvalus ir visa imanoma techika kad varnos neuzsibutu ilgai, taip dauzomes dauzomes, abiem lieka po labai nedaug, bet graziai sukrenta dredgas, pasisacina mano padarai ir padarom 2 liksius zalos Povkei, jei nebutu padare, buciau kita turna gaves vel nuo varbu matyt :D tai va siaip ne taip laimu 2:1.

Kadangi 6 tasku neuzteko, isejau namo, dabar reziume:
Pirmiausiai, turnyras buvo geras, smagus ir pavykes, smagu kad dalyvavo ir nauju zmoniu - Povke, Karolis kurie nera taip artimai susipazine su Mtg bet tikrai pasirode gerai, plius kaip zmones kurie losia LAAAAABAI mazai jie tikrai neiskrito is bendro konteksto- SVEIKINIMAI JUMS ir linkejimai dar paragaut to dalyko skanaus (tik ne per daug, paskiau zinot kaip buna :) )
Antra, noriu asmeniskai padekoti ir pasveikinti Rama kuris taip sakant skias buvo kaip ir kaltininkas viso reikalo, juk kas daugiau turi pilna tiuninguota ravnica :) ir zinoma paspausti jam letena uz ta ilgai laukta, uztarnauta ir igyvendinta achievmenta - laimeti turnyra :) fanfaros :) lauksim toliau turnyriuku teminiu :)
Nu ir trecia, reziume asmeniskai pats likau patenkintas, nors ir neisejo labai ten super kazka isspaust, be kita ko, del vieno pralaimejimo likau kaltas pats todel kazkaip neabydna, kita karta meginsim ziuret o siaip visai gerai zaidziau pagal galimybes ir nesijauciu kaip su "nindzem" :D (cia bus keiksmazodis man)  tai va aciu dar karta visiems ir buvo faina ir patiko :) out me.

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: MtG Event - Ravnica Theme Deck tournament (revised)
« Atsakymas #26 Įrašytas: Kovas 05, 2012, 16:06 »
Nu ka ir as pradesiu su savo gruuliukais :)
Game 1 Marius - Selesnia "Cloudy with a chance of Tokens"
Pirma game'as buvo vienas is idomesniu, viskas buvo pasakyta jo enchantmentu kuris buvo padetas ant MANO padaro vie del to kad gautu pora tokenu... okay, magemark'ai pradejo skraidyt i visus sonus, taip ir laimiu pirma, antras buvo Mariaus "Time to Shine" Iki tiek tokenu ant stalo buvo kad teko jau MANO saprolingus naudot .... easy boy :D, 3'cias game'as buvo laimetas lengvai deka mano Burning-Tree Bloodscale kuris taske visus threat generatorius 2-1 3 taskai
Game 2 Golden - Simic "Battle of the veterans ... sorta"
Va jeigu Un'as dar 3'as zaidejas butu buves, tada tai tiktu pavadinimas. Sorry, kad visus nuvilsiu gan paprastai, bet buvo taip jis early threatu neturejo, as turejau magemarkintus padarus GG 2-0 6 taskai
Game 3 Ramunas - Boros "Once Boros, always a Boros"
Nu ka, senai lauktas ramuno match'as, kuris man is galvos yra totaliai isgaraves (again my bad), Ramunas pats daugiau parisimena ir parase :) 1-2 6 taskai
Game 4 Saab'as - Rakdos "MY PRECIOUS!!!"
Abu laimejau del paprastu priezasciu, OPONENTO KLAIDOS IR NESEKME - Game 1 nepatrauke vienos spalvos, game 2 sedejo ir nieko nedare ilga laika, net nera apie ka rasyt daugiau 2-0 9 taskai
Semifinal Marius - Selesnia "Again"
Pirma Game'a buvo zvengas kai jam truko vieno lando arba tokeno iki pergales, bet jo nebuvo :D Antro game'o nepamenu ne biskucio, berods suscrewino 2-0
Finalas Ramunas - Boros "Yup ... again"
Pirmas Game'as - Sedziu su screw, Game 2 padariau technine klaida, prisipazystu, bet jos tikrai net nepastebejau, bet VOOOOOOS VOOOOOOS laimejau, intriga buvo Game 3... Paskaitykit Ramo report'a, suprasit kas cia vyksta, kodel neblokavau 10 damage'o? 2 dalykai: 1. Turejau dafiga life'o 2. Tik vienas mano padaras buvo ant stalo. 1-2 2 vieta
To Sum up:
Turnyras buvo ziauriai fun, ir nauji zmones buvo, buvo biski neaiskumu, bet visa turnyra galime apibudint fraze "Manos problemos"
ϕyrexian ϕanatic

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: MtG Event - Ravnica Theme Deck tournament (revised)
« Atsakymas #27 Įrašytas: Kovas 06, 2012, 08:24 »
Joa, as pastebejau, kad daugeliui buvo bedu su mana, daznas muliganino, neretai net iki 4. Nors manos dekuose pakankamai, pas kai kuriuose gal net per daug, bet daugumoj atveju visiems jos truko. Maziau gal tai pajutau as, nu gal dar Un, nes siu deku padarai ir spell'ai nereikalauja daug jos.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...