Autorius Tema: Return to Ravnica Prerelease  (Skaityta 23139 kartus)

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: Return to Ravnica Prerelease
« Atsakymas #30 Įrašytas: Rugsėjis 20, 2012, 06:42 »
v2 golgari v3 azorius.

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

goldenas

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 264
Re: Return to Ravnica Prerelease
« Atsakymas #31 Įrašytas: Rugsėjis 20, 2012, 13:15 »
v2 golgari

Snickito

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 243
Re: Return to Ravnica Prerelease
« Atsakymas #32 Įrašytas: Rugsėjis 20, 2012, 18:37 »
Karolis Slivinskas backup Azorius kadangi daug azoriu ima tai 2 backup Golgari

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: Return to Ravnica Prerelease
« Atsakymas #33 Įrašytas: Rugsėjis 20, 2012, 20:16 »
Visi update visu padaryti. Kas dar los praneskit cia arba man tiesiogiai. Visu mokesciu uz prerelyza laukiu iki sio sekmadeinio  (klubo diena jeigu ka,  mane ten tikrai rasit) vakaro, arba tarkites su manim asmeniskai.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: Return to Ravnica Prerelease
« Atsakymas #34 Įrašytas: Rugsėjis 23, 2012, 20:36 »
Nu va kaip ir viskas praktiskai su prerelyzu.
Ruoskites ir tikekites kad gausit gilidijas kurias uzsiraset (ypac liecia tas gildijas kuriu daugiausiai uzrasyta). Extra atveju jeigu nebutu vienodo kiekio gildiju pagal poreiki, pirmenybe gaus tas kuris uzsirase anksciau arba updatino anksciau.

Tiek ziniu, sekmes

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: Return to Ravnica Prerelease
« Atsakymas #35 Įrašytas: Rugsėjis 28, 2012, 20:16 »
ten landais ligtais pasirūpinat?
slyvsai būtini ar ne?

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: Return to Ravnica Prerelease
« Atsakymas #36 Įrašytas: Rugsėjis 28, 2012, 20:22 »
landu bus, slyvsu jau pagal poreiki ir nora.... siapi landus kas turit isidekit blogiau nebus, bet siapi bus kazkiek...

TomasKJ

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 197
Re: Return to Ravnica Prerelease
« Atsakymas #37 Įrašytas: Rugsėjis 29, 2012, 19:58 »
Tai ka, ryt 12.00 pradedam? :)
Reading your mind is not cheating..

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: Return to Ravnica Prerelease
« Atsakymas #38 Įrašytas: Rugsėjis 29, 2012, 20:09 »
jaudinates?  8)

P.S perdaug Tomų, diskvalifikuot reikia už klonavimą :D

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: Return to Ravnica Prerelease
« Atsakymas #39 Įrašytas: Rugsėjis 29, 2012, 23:45 »
rytoj 12 pradedam.

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Return to Ravnica Prerelease
« Atsakymas #40 Įrašytas: Rugsėjis 30, 2012, 22:45 »
Va, pasibaigė ilgai lauktas eventas, o mano raportukas bus trumpas.
Kaip pasakytų Artūras, "šis prereleasas buvo eilinis nusivylimas", a la crappy card pool is crappy :)
Žaidžiau už Selesnya, bet kaip ir tikėjaus, GW kortų nieko gero neatėjo, apart Collective Blessing ir promo. Teko rinktis trečią spalvą ir ji buvo mėlyna, nes turėjau Archon of the Triumvirate ir Skymark Roc. Bet kaip byloja senolių išmintis, 2-3 kortos pačios iš savęs partijų nelaimi, nebent ateina reikiamu momentu ir išlieka ant stalo. O kadangi taip buvo vos 3 kartus, tai visus tris pirmus raundus prapyliau 1-2. Ketvirtas ir penktas raundai buvo prieš Mikę Pukuotuką, kuris žaidė su landais ir bandė susukt populate, bet jam niekam nepavykdavo, todėl suvariau jį sausai, Bendras rez. 2-3. Už tai gavau žalia D20 kauliuką ir gražią dėžutę crapui susidėt.

Norėčiau pasveikint mūsų Marių, atėjusį net iki finalo! Kuris beje taip pat žaidė už Selesnya ir jam puikiai sekėsi. Ir tikiuos vilniečiai labai nenusivylė mūsų klubo atmosfera ir tuo kad trūko kėdžių :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: Return to Ravnica Prerelease
« Atsakymas #41 Įrašytas: Spalis 01, 2012, 08:22 »
Nu dadesiu ir as truputi apie vakar...
Nu labai kazko super nesitikejau nes mazdaug primeciau kad pagal mano luck stebuklu nebus, o golgariai nezada pirmos vietos tai buvau gan plius minus ramus... pulas nebuvo blogas, uzteko padaru tik neuzteko spellu, ju buvo vos keletas o tai buvo blogai, beto labai mano deckas nemego flyeriu tai buvo dar blogiau, susidejau GB pure golgari deck ir ejau megint laimes...
1. vs Simas - pirma partija Simas mane sunesioja i vienus vartus, antroj stabilizuojuos ir po ilgos kovos laimiu, trecia  vel einam apyligiai bet man geriau sukrito ir laimejau. 1-0
2. vs Xemas - nei vieno turnyro nera kad pries ji nelosciau tai cia vel tas pats. Pirma partija pritrukau vieno turno laimet, o jam uzteko kad mane uzmust. Antra partija buvo pradejom su 1 manos bet pas mane atejo greiciau ir laimejau. Trecia atejo jo Samanas kur regeneruoja life ir kiek ji bemusiau vis tiek jis atsistatydavo, neturejau vaistu samanui ir jis tapo star of a match. 1-1
3. vs Marius - visu pirma as irgi noriu pasveikinti Mariu gerai pasirodzius ir patekus i finala :drinks:  saunuolis! tai va pries ji buvo viskas labai paprasta - pirma partija as ji musu, kol pas ji ateina 8/8 vigilance golemas, as jo dar nebijau, bet kai kitu turnu jie pasidaugina iki 3 golemu po 8/8 as issigastu ir pralaimiu. Antra partija lygiai tokia pat - pilnas stalas visokiu arkliu 3/3 ir golemu 8/8 ...gg. 1-2
4 vs Vytenis - nu cia buvo epic juoko :) ciut nepaskandinom whitkio sultyse apelsinu kol jis jas gere, STAHP JUCE WHAT ARE YOU DOING, STAHP... :D nu jam pirma partija kazko nejo, tai perbegau, antroj jis mane dauze, paliko ant 1 life bet spejau ji damust :) 2-2
5 vs Un'as - pirma partija tai buvo tokia - kol kiti ruoses losti, as jau maisiau kalade antrai partijai, pas ji per du turnus du riebus flayeriai, as neturiu vaistu ir baigta. Antra partija ejom taskas i taska ir sugebejau issivartyt. Trecioj partijoj vel ejom taskas i taska, bet cia jam papyle landu kruva o man to ka reikejo va ir damusiau ji.  3-2

Tai va pasirodyma baigiau 3-2 bendroj saskaitoj. Su tiek deja nei man nei Xemui nepavyko prasmukt i top4, bet nu o ka padarysi. Visumoj skaitau puse velnio sudalyvavau, buvo kaip buvo bet uztat juoko ir geru emociju buva i valias :)
Smagu buvo kad ir Vilnieciu pasirode pas mus, dekui Jums lauksim dar :) lb neisgasdinom gal :) tai va tokios tokeles, buvo cool :good:

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: Return to Ravnica Prerelease
« Atsakymas #42 Įrašytas: Spalis 01, 2012, 17:29 »
Atvykau pavėlavęs, sako staigiai plėšai, nespėjau pažiet ką išplėšiau, sako registruot reik kortas, kol atsirūšiavau, sužymėjau, ten vos liko laiko dekui susidėt, paskutiniom minutėm.
Nusiteikiau lošt selesnyja, kiti dar maišė su azoriais, bet žiūriu mėlynos nėra, tik raudonos buvo apie 30 kortų, bet nenorėjau keist.
Taigi susidedu kažkoki deck, kombo rimtų nepavyko sudėt, mėsos mažai, daug populate. gavos 42 kortos, nežinojau kad galima pasitobulint deck tarp kovų, bučiau daugiau flyerių paėmes :D

1. vs Vytenis, kad pradėjo mane milint su first trike 3/3, iki 2hp damušo, ir man liko kokios 4-7 kortos decke, jau ans kaip trina rankom, bet atėjo elementals 8/8 ir turėjau rankoj lifesteal, atsistačiau life, ir per tris turnus suvalgiau :D
Antra kova, pakentėjau penkis turn ir per du sekančius perbėgau. Pradžia yra 1-0.
2. vs Tomas(golden) Nekrito kortos, mane sutaško su 5/2 per 4 turn, antras game, kai lops su 2 manos pradėjau ir daugiau negavau, miriau per 4 turn :D. 1-1
3. vs Tomas(versetis) Pradžiai rami, tradinames ten padarais po biški, kol neužpopolatinau elemtalų gerai, antra partija daužėmės ilgiau, bet finalas tas pats laimiu.. 2-1
4. vs Dovydas(Un) Pirma partija sukaupiam dideles armijas, darau all in, apsiskaičiuoju, ir palieku una su 3 life, kai rankoj turėjau nauja fog, bet nebebuvo manos. Pralošiu, antra partija kažkaip sausai sudaužau, trečia partija pasikapojam, ir nebesuklystu su fog ir perbėgu. Kuom Uns labai verk kad unbalanced :D 3-1
5. vs Karolis(sponsorius) Pirmos partijos vinis fail artifactas kur duoda 1hp kai buriu spell, ten ant 1hp prasilaikiau kad nugalėčiau, antra partija, kaupiam daug armijos ir du kart su fog išduriu :D. 4-1, TOP4 garantuota.
6. vs Tomas(golden) Nu galvoju bus man, bet gerai sukrenta, perbėgu per 4 turn. Antra kova biški ilgesnė buvo, aš jam po 2 dmg, jis man pingina po 1dmg, taip ir nuvirto. 5-1, Kerštas buvo saldus, patenku į finalą.
7. vs Vilnius(vardo nepamenu) sako mane pirma karta mato, kai noobas lameris visus daužau :D išsigando, pasiūlė lygiasias, pasidalint prizus, ir sumest dėl vaizdo. Nu pasiteiravau sponsoriaus, sako nebūk godus ir sutik. Finale man kortos nekrito visai, pirma gaunu greit, antra jis prikolino ir užsifloodino su mana, trečia partija vėl nekrente kas reikia ir su oru mane užskraido. 5-2 rezultatas.

Visai linksmai praleidau laiką, Parodžiau kas Šiauliuose geriausias  :-P Uždirbau sponsoriui 9 boosterius. Tai visi laimingi išėjom namo :)

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Return to Ravnica Prerelease
« Atsakymas #43 Įrašytas: Spalis 02, 2012, 09:36 »
Skaitau Mariukas cia prasiaute islaikydamas fasona :D Geriausia ta vieta, kai finale vilnietis jam pasiule lygiasias, cia tai zviegiau !
Zodziu saunuolis, brolau - parodei lygi  :drinks:
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...