Autorius Tema: Modern turnyras nr.1  (Skaityta 16171 kartus)

goldenas

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 264
Re: Modern turnyras nr.1
« Atsakymas #15 Įrašytas: Vasaris 23, 2013, 20:35 »
Taigi as siandien zaidziau su Jund'u (tradiciniu RBG spalvu be splashu).
Round 1 ; Karolis - Knights
G1 Sekmingai jo knightus naikinau su Boltais , putrefy , maelstrom pulse ir terminate ,pribaigiau su Sprouting Thrinaxu ir Putrid Leetch'u.
G2 Prisidejau kelis padarus ,bet jis pasidejo Mirran Crusader kuris nuo echantmentu buvo 5/6 double strike ,tai pribaige greitai, nespejau surinkti pakankamai burno spelu ji uzlenkti .
G3 Kapojomes apylygiai kol pasidejau Broodmate Dragon, kuris per pora turnu pribaige.
1-0-0
Round 2 ; Un - URW Agrro/Control
G1 ir G2 panasus , neblogai sukrenta kortos ,pasidedu daug padaru ir laimiu , antra partija buvo palikes iki 6 ar 7 laifu.
2-0-0
Round 3 ; Tomas G. - UR Control
G1 Iscastinau Turn 3 Blightning'a ,paskui keleta kreaturu , jis juos nunese su Day of Judgment bet peranksti ir as pasidedu Broodmate darakonus ir pribaigiu.
G2 po saido gavau Duress ir 2x Guttural Response , ji gan pristabde , neleidau traukti kortu ir su padarais pribaigiau per keleta ejimu.
3-0-0
Pusfinalis ; Pofke - Gruul Aggro
G1 Pirma partija zaidem apylygiai , kol galiausiai isnaikinau jo padarus likes su keliais hp ,ir pribaigiau su Purtid Leech/Kitchen Finks/Sprouting Thrinax.
G2 Ji buvau palikes ant keliu hp ,bet jis ant stalo turejo Hellrideri ant stalo o as blokeri Birds of Paradise ir 6 hp . Jis patopdekino dar viena Hellrider ir gg
G3 Pofke siaip netaip pravale nuo stalo Broodmate drakona su tokenu ir kitchen finka ,bet as rankoje juos turejau 2 , antro nebesustabde :)
4-0-0
Finalas ; Un - URW Agrro/Control
G1 i mane paleidzia 2x Incinerate , 2x Helix , 3x Electrolize , jund charma ir man sakes . Pritruko 2-3 ejimu ,nors buvo labai letas starting hand.
G2 Gerai nepamenu ,bet kiek atsimenu laifo turejau nedaugiau 6-7 , ir spejau pribaigti su daug padaru.
G3 Vel jis mane burnina, as puolu ji su padarais , mane palieka su 3hp , as puolu preventina dmg ,remandina savo spela ,ir viskas ant top deck ,bet patraukia rune snag ir gg.
5-0-0
Turnyras tikrai isejo neblogas , planuojam ir toliau daryti reguliariai daug maz kas menesi ,tai tiek :)