Autorius Tema: GTC draftas No. 3  (Skaityta 9697 kartus)

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
GTC draftas No. 3
« Įrašytas: Vasaris 19, 2013, 14:01 »
ten kas jau dalyvauja aisku patys tai zinot bet del bendros tvarkos parasau visa info ir patvirtinkit ar viskas tinka ir yra OK :)

Data - 2013.03.02 (šeštadienis)
Laikas - 14.00 (AR TINK? man skirtumo nera, bet kiek zinau Un'ui buna problemos del laiko taip kad kalbekit)
Vieta - klubo patalpos
Formatas - GTC x3 booster draftas
Prizai - 1 boosteris nuo žmogaus
4 Roundai + top4

Dalyviai -

1. Tomas Glazauskas
2. Tomas Samuilis
3. Tomas Kosteckas
4. Povilas Gecas
5. Karolis Slivinskas
6. Vaidas Aleksandravičius
7. Vytenis Kazlas
8. Dovydas Staponkus

waidas987

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 55
Re: GTC draftas No. 3
« Atsakymas #1 Įrašytas: Vasaris 19, 2013, 19:45 »
As eiliny karta uz ankstesny laika  :D  bet esmes nekeicia, wistiek dalywausiu.

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: GTC draftas No. 3
« Atsakymas #2 Įrašytas: Vasaris 20, 2013, 00:03 »
Butu si savaitgali, su mielu noru atvykciau tada :(
ϕyrexian ϕanatic

goldenas

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 264
Re: GTC draftas No. 3
« Atsakymas #3 Įrašytas: Vasaris 20, 2013, 13:35 »
Citata iš: "Xemnon"
Butu si savaitgali, su mielu noru atvykciau tada :(
si modernas , atvyk ir kita :D arba pasilik savaite paatostogaut siauliuose :D Del drafto laiko man nera skirtumo ,gerai 12 ir 14h

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: GTC draftas No. 3
« Atsakymas #4 Įrašytas: Kovas 01, 2013, 15:37 »
Priminimas - ryt (sestadieni) draftas. Laikas 14.00 pradedam. NEVELUOTI :)
dalyvausim 9 zmones (whitkis bus be kojos  :butcher: bet kaip nors atiteleportuosiu ji)

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: GTC draftas No. 3
« Atsakymas #5 Įrašytas: Kovas 02, 2013, 21:30 »
nu trumpas raportukas apie mtg subtilybes siandien :D
draftinom cieli 9 (jauciu tiek dar nesam draftine :) )

nu kiek maciau chebra trauke ir neprastai, po pirmo boosterio supratua kad balta spalva yra belekiek deficitine, kaip veliau paaiskejo neklydau nes is 9 zaideju - 3 lose orzhovu (BW) arba borosu (RW) spalvas taip kad viskas normaliai :)
man pavyko susidet irgi toki sioki ozrhovu decka kur juodos buvo koks 80% :) nu ir lets go

1 match - vs BOTAS :) tai kaaaaai gavau bota - sedziu, vaikstau, ziovauju ir t.t.t ....kaip idomu :D 1-0

2 match - TomasKJ. Kai dejomes kalades su Tomu sedejom salia viens kito tai abu daug maz matem ko galima tiketis :) nu realiai pirmos partijos nepamenu, bet uztat antra tai buvo kosmosine (kaip veliau paaiskejo tai buvo mano siandienos tendencija :) ) losem iillllgai , prisidelioje pilna stala, nu bet kazkaip man labiau pasiseke ir realiai mane isgelbejo extortas :) 2-0

3 match - Xemas. va kaip faina - mirror match :) xems irgi lose ta pati kaip ir as gal vos vos greitesne to versija :) pirma rounda - man sukrenta lb greita ranka GG, antroj partijoj zaidziam iiiiiiiillllllgaaaaaai ir mano naudai, atejo unblockable bicas + extort GG. 3-0

4 match - goldenas - nera ka pasakot , pirmoj partijoj borosai mane sueda dar normaliu greiciu, antroj mirstu per kokius 4 turnus :D nera ka pridurt (goldenas visa turnyra nei karto nepralaimejo, beje nepralaimejo jau antra turnyra is eiles NIEKAM :D )

top4 - xemas - vel susitikom su xemu - pirma partija mane sueda masiu mase tonu tonos tokenu nu enchantmentu nuo kurio neturiu mass remuvalo , antroj partijoj laimiu, o trecia pradeda leta ranka, o pas xema greita BAM! HEADSHOT - mirau :) xemas paeme revansa :)

del trecios vietos vs vaidis. Nu vaidis toliau varo graziai skindamasis kelia link pergales per visu senbuviu galvas :D tai va pirmoj partijoj dar kazkaip laimiu nesunkiai nes greitai sukrenta, o gal vaidziu nesukrenta, o antroj tai buvo joooooo....nzn kiek losem gal valanda kokia antra partija :D ir situacija tokia kad gavos totalus table lock ir nei jis nei as nieko nepadarom normaliai, praktiskai nemilinant buvo like pas mane gal 5 kortos is kuriu tik 1 landas nes visi kiti buvo ant stalo jau ....nu zodziu basta man, ir losiam trecia :) trecioj partijoj man suejo geriau truputi nei jam, jau buvau issigandes kad vel bus table lock, bet si karta pagelbejo extrortas ir siaip ne taip laimejau :)

tai va reziume draftas prabego smagiai (tik lb galva skaudejo man kazkokdel, jei buvau kam piktas sorry , nothing personal just full moon :D ) tai va drafta laimejo goldenas - trys dideli valio jam, antras liko xemas, jam du dideli valio, as likau trecias apseisiu be ovaciju, o viena likusi dideli valio vaidziui kuris kol kas nieko nenusileidz senbuviam :)