Hey folks,
Yra tokia krautuvė, kaip Gale Force Nine, kurią nūnai pamėgau paskutiniu laiku. Jų cinkelis yra tai, kad jie daro licenzijuotą produktą, pagal serialus, filmus, PC geimų atitinkmenis arba šiaip šou, kuriuos gali pamatyti realiam gyvenime. Tai va, paskutinis jų darbas - amerikietiškos imtynės, WWE Superstar Showdown .
Nesu die hard šio šou fanas, bet kartais kai naktinėse dirbu, jei rodo, pasižiūriu. Gera vaidyba ir smagu regėti, kaip amerikonai eina iš proto dėl to...bet grįžkim prie geimo. Nepatingėjau pažiūrėti video ir perskaityti taisykles, todėl jau žinau kaip žaisti, nors žaidimas dar net neišleistas ko gero...
Taip atrodo komponentai.
Yra ringas su langeliais ir figūrėlės, vadinas bus kažkiek taktikos, judėjimas ir dinamiška kova. Pradinė kovotojų pasiūla nedidelė, tik 6 žvaigždės : Daniel Bryan, Roman Reigns, John Cena, Big Show, Randy Orton ir Big E. Visus žinau, išskyrus paskutinį ? Kas jis toks ? Net nematytas... nors čia ko gero suveikė vėl tas amerikoniškas mentalitetas - o davai įdėkim juoduką ? Iš pradžių buvo šokas - o kur Brokas Lesnaras, ar Setas Rolinsas ? Kur Divos visos ? Bet paskui twinkt mintis - eee...pala, o tai ką dėsim į expansionus ?
Žodžiu kiekvienas veikėjas turi savo kaladę kortų. Jos kažkiek skiriasi, pagal charakterį, kaip sakoma, kaip antai Big Show turi mažai judesio kortų, ale daugiau jėgos. Kortukėse atvaizduoti daugiau mažiau firminiai tų žmonių pratimai ir foto ir pavadinimai. Kaip antai koks nors Džono Synos "Reversed Slaming Smackdown" (pavadinimas išgalvotas). Žaidėjai turi tris slotus kortoms, kur kiekvienas padeda po kortą, tai varymas susideda iš tų trijų kortų fazės. Vienu metu abu atverčia pirmasias kortas. Ten per vidurį būna veiksmas - Movement, grapple, strike arba slam. Viskas veikia "rock, paper, scissors" principu - movement beats grapple, grappe beats strike, strike beats movemement. Slam beats everything. Tas kas laimi pagal veiksmą, gali naudoti kortos apačioj nurodytus veiksmus (jų gali būti nuo vieno iki 4 berods). Tai gali būti konkretūs judesio taškai (kai figūrėlė judinama ringe), smūgio jėga, kuri rodo, kiek žalos bus daroma, setup ikonos, arba pasiruošimo, kas reiškia, kad arba judesio arba jėgos taškai bus pliusuojami sekančiai kortai. Kortų kaladė veikia kaip life pointai, arba kaip stamina, kas reiškia - gaudamas žalos, atiduodi priešininkui kortas.Yra specialių kortų, kaip antai Shield, kuri blokuoja visą žalą. Ta pati seka daroma ir su antru ir trečiu slotu - vienu metu varčiama ir lyginama. Po šių trijų kortų , tas kas turi daugiau laimėjimo kortų gali pamėginti priešininką prispausti prie žemės, kaip tai daroma per šou. Tuomet "prispaustasis" turi sužaisti iš rankos kortą, kurios apačioj yra ikonėlė su bato anstpaudu ir užrašu - "Kick out" , kitaip sakant išsivaduoti. Jei tokios kortos neturi, įvyksta skaičiavimas, kai teisėjas daužo per grindis delnu ir rekią - "One....Two...Three..", nuo deko viršaus verčiamos kortos ir belieka tikėtis, kad tokia korta atsivers. Taigi, kadangi gaunant į galvą yra prarandamos kortos, tikimybė, kad skydo ir kickout kortų mažės ir kažkada pralaimėsi. Įdomiai sumontuota simuliacijos mechanika, pvz. jei tave išdrėbia iš ringo, gali įmaišyti į kaladę discard pile, tipa tematiškai - atgauni kvapą truputį. Bet būti už ringo nėra gerai, yra ir minusų - kaip antai, jei pradėjai rouną už ringo, pralaimėtos kortos verčiant iškart keliauja pas priešininką, o ne į discard pile, kaip įprastai.
Patiko tai, kad yra siulomas lankstus kovų pasirinkimas. Galima tiesiog 1x1 skirmišą padaryti, o galima vos ne čempionatą rengti. Taip pat yra įvairūs mode, kaip antai Tag Team, kai lošia 4 žaidėjai, du ringe, du už ribos, ir priėjęs adjacent sektorių, gali pasikeisti su naparniku. Čia būna ivarių startegijų, kai visi močina vieną ir neleidžia pasikeisti su pailsėjusiu partneriu. Galimas net Royal Rumble, kai dalyvauja visi 6 žaidėjai, arba team match, 3x3, arba 2x2x2. Žodžiu- įvairovė. Yra netgi kažkokios superkortos, auksiniais rėmeliais, kai lošdamas čempionatą, gauni taškus ir gali išmokti kietų judesiukų (įsidedi tą kortą į savo kaladę).
Dar patiko, ta įmitacija, kai per šou atsispyruokliuoja nuo ringo virvių ir įgauna ta momentumą. Čia irgi yra toks dalykas - gali bouncinti nuo ringo virvių ir netgi yra ataka, kuri stipresnė tuo, kuo daugiau pajudėjai ir pačiam gale padarei ataką. Taip pat atskirai pažymėti ringo kampai. Kam ? Ogi tam, kad gali ant jų užlipti ir nušokti priešininkui ant galvos
Ai, dar yra kortų apačioj tokia "Reversal" įkonėlė, kuri veikia irgi labai į temą. Maždaug verčiat kortas, ir sakykim tavo grapple laimi prieš mano manevrą, bet mano kortos apačioj dega "reversal", aš verčiu kitą kortą, bam - Slamas ! Tematiškai čia per šou buną, kai kuris nors talžo, priešinikas netikėtai iš kažkur įgavęs jėgų kontratakuoja.
Geimas toks maždaug Kung Fu Fighting ir deja, labai teikusio vilčių , bet patyrusio didžiulį fiasko, Martial Arts mišinys su realiai egzistuojančiu šou. Ką manote apie šį projektą ?