Autorius Tema: Turnyru Request'ai  (Skaityta 11474 kartus)

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Turnyru Request'ai
« Įrašytas: Lapkritis 11, 2010, 19:28 »
Cia rasot jei kas norit kokio turnyro, as pats savo valia nekisiu kad vo darom turnyra toki koki as noriu ir nieko nezinau. Ne, taip nebus, pasiulysiu kartas nuo karto as pats, o seip pradziai jei noresit turnyru ir surinksit 8 zmones tai laisvai galiu suorganizuot kanors.
ϕyrexian ϕanatic

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: Turnyru Request'ai
« Atsakymas #1 Įrašytas: Lapkritis 11, 2010, 21:53 »
Aš noriu :D man bet koks turnyras gerai

TomasKJ

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 197
Re: Turnyru Request'ai
« Atsakymas #2 Įrašytas: Lapkritis 11, 2010, 22:00 »
Na as visad uz MTG turnyra jei ka. ;] jei turnyrui reik tarkim 8 tai po default'u vienu maziau. ;D galim planuot menesio gale turnyriuka koki.
Reading your mind is not cheating..

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: Turnyru Request'ai
« Atsakymas #3 Įrašytas: Lapkritis 11, 2010, 22:38 »
Count me in :)
Aišku, turnyrai gerai būtų, kad visos kaladės galėtų juose dalyvauti ir panašiai ;)

Iš kitos pusės - galima ir casual, galima ir prelyzo tipo, ar kur iš būsterių gamini kalades :D (taip aš neatsimenu pavadinimų :P ).
Teoriškai, galėtum surašyti kokie turnyrai būna, kokios sąlygos ir jei reikia, koks įnašas :) Taip bus lengviau, nes žinok, daug kam turnyrai yra tamsus miškas :)

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: Turnyru Request'ai
« Atsakymas #4 Įrašytas: Lapkritis 11, 2010, 23:09 »
Del turnyru as irgi in  :good:  taip kad kaip suprantu defaultu 4 zmones jau yra  :D  sutinku su Horniu, kokie turnyru formatai, kiek kas kainuoja kuris, tokia informacija lb praverstu :) :reading:

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Turnyru Request'ai
« Atsakymas #5 Įrašytas: Lapkritis 11, 2010, 23:18 »
Dėl turnyrų tipų siųlau sukurt atskirą temą ir padaryt sticky, kad visad viršuj kabėtų ir bet kas bet kada galėtų susirast ir pasiskaityt, taip nereiks neršt tarp krūvos postų :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Turnyru Request'ai
« Atsakymas #6 Įrašytas: Lapkritis 11, 2010, 23:44 »
My bad, papostinau del turnyru formatu ir pastickinau. Iskarto pasakau jog vieno booster'io kaina yra 10lt tai isivaizduokit limitedo kainas iskarto jau :)
ϕyrexian ϕanatic

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Turnyru Request'ai
« Atsakymas #7 Įrašytas: Lapkritis 19, 2010, 12:39 »
Ech...rizikuoju but nesuprastas, arba bent nepopuliarus, bet cia su Simu issikalbejom - gal butu norinciu pabandyti casual Ravica turnyra su Ramo papimpintais teminiais dekais ? ( jau matau kaip puse klubo galvoja - "vel metus turnyras, huh ??" )
Kaip parode pirmas Kamigawos neoficialus turnyras ir kaip parode antras oficialus turnyras, reiktu viska prasukt per diena. Bet cia apklausa yra ne ta - mesa yra - ar atsirastu norintys ir galintys zaisti ne paciu rinktais teminiais dekais ? Nes kaip praktika parode, daug kam tai buvo labai skaudus experience'as ( dar lik siol pamenu, kaip UN pastoviai myke, kad Nijutsu deke jam truksta nindziu, kuriu jam nesiseke istraukti ).
Dar turiu Time Spiral bloka pilna, bet pagal chronologoja jis seka po Ravnicos. Jei iseitu turnyra pakurt, jis butu grynai for fun, kaip sakant turnyriniams manjakams atsipalaidavimui, jei aisku tokie is vis pasiryztu zaisti. Ka manote, mieli kolegos pileiciai klubo nariai ?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Turnyru Request'ai
« Atsakymas #8 Įrašytas: Lapkritis 19, 2010, 15:13 »
Mes jamam šitą turnyrą! :wiz:
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: Turnyru Request'ai
« Atsakymas #9 Įrašytas: Lapkritis 19, 2010, 15:20 »
I am in, man tokie tik geriau, aš vistiek savo decko neturiu :D

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Turnyru Request'ai
« Atsakymas #10 Įrašytas: Lapkritis 19, 2010, 22:03 »
As uz ir galeciau oficialiai atreportint, suorganizuot ji, svarbu tik deck'u kiekis mum, kad decku butu 8 ir daugiau :D
ϕyrexian ϕanatic

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: Turnyru Request'ai
« Atsakymas #11 Įrašytas: Lapkritis 19, 2010, 22:26 »
As uz, man nera didelia skirtuma :) taip kad count me in :)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Turnyru Request'ai
« Atsakymas #12 Įrašytas: Lapkritis 19, 2010, 23:24 »
5 zmones so far ! Nice. Siaip, kaip visi zinom - Ravnica turi 10 deku, realiai jei zaidzia 10 zmoniu, koznam po deka gaunas ir zaidi su juo iki galo. O tai kad padaryt tournamenta oficialu , man pvz nera svarbu, juk cia for fun !
Bet aisku, dekui Xem uz organizacinius reikalus siuo klausimu :)
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

TomasKJ

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 197
Re: Turnyru Request'ai
« Atsakymas #13 Įrašytas: Lapkritis 20, 2010, 03:22 »
Beabejones dalyvausiu ;] bandysiu apgint titula  :-x
Reading your mind is not cheating..

Marcius

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 1
Re: Turnyru Request'ai
« Atsakymas #14 Įrašytas: Lapkritis 20, 2010, 15:47 »
Aš irgi už :)