Autorius Tema: Avacyn Restored Prerelease  (Skaityta 19115 kartus)

Cyxres

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 12
Re: Avacyn Restored Prerelease
« Atsakymas #15 Įrašytas: Balandis 26, 2012, 16:50 »
Na jeigu spejam tai spejam :D
P.S. Simai nepyk :|

1. Tomas Kosteckas
2. Domantas Zavadzkis
3. Karolis Slivinskas
4. Povilas Gecas
5. As
6. Gerda Verbickaite
4. Tomas Glazauskas
8. Simonas Kapucinskas

TomasKJ

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 197
Re: Avacyn Restored Prerelease
« Atsakymas #16 Įrašytas: Balandis 26, 2012, 19:48 »
Xem'ai, sikart tave nuo manes gali isgelbet tik "stebuklas" :D bet bijau kad taip atsitiks :) Kadangi visiskai nenoriu but 2-as ar 4-as, ir esu pakankamai kuklus, lieka toks variantas :)
1. Xemnon
2. Simas
3. As
4. Versetty
5. Gerda
6. Karolis
7. Viktoras
8. Pofke

P.s. Pralosiu pusfinali pries Xem'a, laimesiu pries Toma :)
P.s.s. Pries Toma laimesiu 2-1 :D
Reading your mind is not cheating..

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: Avacyn Restored Prerelease
« Atsakymas #17 Įrašytas: Balandis 26, 2012, 21:27 »
Didziausios pasaulio lazybu kontoros nustate tokias vietas  :smile:
1. Tomas KJ
2. Xemas
3. Versetty
4. Simas
5. Gerda
6. Viktoras
7. Karolis
8. Pofke
P.S. O koks prizas jei atspesiu?  :D

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Avacyn Restored Prerelease
« Atsakymas #18 Įrašytas: Balandis 26, 2012, 22:21 »
Gausi ta foiline korta :D As katik pastebejau Ruso spejima .... idomiai taip - 2 ketvirtosios vietos :DDD Pofke su Tomu, dalinsites ar kaip?
ϕyrexian ϕanatic

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: Avacyn Restored Prerelease
« Atsakymas #19 Įrašytas: Balandis 26, 2012, 22:48 »
Rusas pagal abecele dejo vardus ir pavardes i taip jau gavos negali nieko sakyt :D

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Avacyn Restored Prerelease
« Atsakymas #20 Įrašytas: Balandis 27, 2012, 08:30 »
Ar Simas yra koks tai Ruso arch-nemesis, kad nugrudo ji i gala pati ?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Avacyn Restored Prerelease
« Atsakymas #21 Įrašytas: Balandis 27, 2012, 08:45 »
Viktoras vienintelis nuoširdžiai parašė (kaip ir aš jam).
Visumoj tai - gaila nėra :facepalm smailiko...
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Avacyn Restored Prerelease
« Atsakymas #22 Įrašytas: Balandis 28, 2012, 08:36 »
Visi dalyvaujantys, ypač tie kam pirmas kartas, nepamirškit pasiimt su kuo rašyt, nes reikės :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: Avacyn Restored Prerelease
« Atsakymas #23 Įrašytas: Balandis 28, 2012, 18:55 »
Gerai pradedu maratona raportu apie vykusi prerelyza Avacyn Restored :)

Atejom visi daug maz isskyrus Teja laiku, ziurim stovi Hellvaultas klube :D visiems nagais niezti kas ten o ji atidaryti galejo kaip nusprendem tiktais tie kas nepatenka i top4 :) (nu tiem ir taip jau gerai kas pateko vis boosteris viens kitas :) )
Praplesem boosterius ziuriu ka turiu, melyna nebloga - nera gyvunu vien tricks, pasidaro abydna norejau melyna lost, ziurim juoda - bomba gera , daugiau nieko CWAP'as, zalia - nekazkas irgi.... nu ziurim da...raudona o jau cia idomiau daug humanu vo vos remuvalo ir kelios bombos tokios neprastos - tinka imam raudona....lieka balta - daug humanu taip pat pora tricku, mes imam si darba Borosinis RW aggro deckas ready steady go go go......

1 matchas - Gerda (Teja) - daug ka pasakoti realiai ir nera ka, atrode kad Teja losia mono white nors sake irgi baltai raudona...bet taip jei ir neateja nei vienas raudonas landas per visa partija . Antra partija - same story bro - mono white pas gerda as begu ir nubegu. 2:0 (3 taskai)

2 matchas - Povke - taip pat baltai raudona (kazko visi pamise del to kombo buvo :) ) pirma partija povke plaukiojo landuose todel as nesunkiai ji perbegau, tiesa jo vienas pingeris man buvo jau igryses :D bet nieko....antra partija mane perbega per kokias 3 minutes makt makt ateina jo flyeriai ir mane suniekina ....3 partija biski apsidauzom tada isijungia turbina pas mano decka pas pofke pradeda vel landai plaukt ir basta :) 2:1 (6 taskai)

3 matchas - TomasKj - o je prasideda smagumai :) Tomas pritruakes visokiu Vexing Devil, Bruma angelu man nezada nieko gero zinant jo skilla ir t.t. :) dzin losiam...pirma partija letai bet uztikrintai keliais life pralosiu...antroj partijoj pradejo veikti mano deckas 5 pavara - keletas turnu tomas sedi su keliais laifais ir pasibaigia viskas grazioj formoj :) pasisaidbordina i greitesni varianta .. varom da round 3 - siek tiek greiciau viskas jam vyksta bet matyt nepakankamai ir to uztenka man pergalei :) 2:1 (9 taskai) po sios pergales top4 buvo aiskus kaip diena todel buvau ramus :)

4 matchas - Xemas su GB tesliais - nu nera daug ka pasakot, pradzioj muliganinu iki 5 berods po to mane suvalgo jo pabaisos, antra partija panasi man muliganas vienas ir vel mane suvalgo :) 1:2 (9 taskai)

TOP4

po ilgu diskusiju ir depatu kaip ten kas kam atiteko isejom i top4 - as tomaskj xemas ir povke :)

pusfinalis - TomasKj - VEL!!!! WHY!!!!! :D sedam lost - situacija kazkur matyta - mano RW 5 pavara ir basta... Tomas vel sidebordinasi ir o taip o ne jam muliganas iki 5 kortu ir neina kas reikia - man eina kaip is pypkes..basta :) 2:0 (per viena turnyra TomaKj nugalet du kartus ir pries tokia jo kalade laimet JAU yra gerai :) paziuriu kaip povkei nelabai sekas xemui priesinintis ir jis iseina su tomu ryskintis del 3-4 vietos, o mes su xemu lipam i finala...

finalas - patirtis buvo aiski - nekazkokia aliuzija i ateiti zinant kaip mane sumaitojo pries tai :) pirmas matchas RW vroom vrooom - nera xemo, nespeja, o gal mana kazka griuvinejo nepamenu tiksliai laimiu pirma...antroj ateina jo tesliu paradas ir mane susprado kaip suni :D nieko naujo nieko keista :D nu ka lemiama kova, belekiek bounco, remuvalo visokio velnio vienas kita meginam isdurt kaip kada pavyksta kaip kada ne, ateina jo uber monstrai keleta pasalinam pradedam kvepuot...ateina tada MANO bombos - viena lockinta kita ant stalo, pasidedu bica su swampvolku jis eina kiaurai visas xemo bombas.....dauzomes ilgai ir nuobodziai ant galo pas mane lieka 2 life, pas xema 3 ...mano turnas..traukiu korta - TOPDECK!!!! R - 2 damage tu creature or player - papuolu swampwolk - BOOM HEADSHOT!!! :)
po to nematau nieko kraujas subega i akis ir galva :D

vaaaa....
taip jau gavos taip isejo kad laimejau prerelyza AS :P nieks neatspejot nieks nesitikejot, va ir nieks kortos negavo :D
nu ka as galiu pasakyt, as faktas kad likau patenkintas ir del to kad laimejau ir del to kad teko pries tikrai stiprius zaidejus losti ir pavyko nugalet juos si karta :) aciu visiems uz kovas :)

P.S. Helvaulta pradraske kam ten buvo galima - kiek maciau - tokenai dvipusiai angelai/demonai, oversized comander kortos mithicai ir kauliukai berods :) pataisykit jei klystu...

va tiek si karta is manes aciu uz demesi viso gero iki kito turnyro :D  :drinks:  :friends:

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Re: Avacyn Restored Prerelease
« Atsakymas #24 Įrašytas: Balandis 28, 2012, 20:01 »
Nu parsysiu ir as raporta  :smile:

Pradzia jau aprase tomas tai nieko nera ka ten dadeti, Gavom boosterius plesem , ir dave lapa pildyt wtf ???? tas pildymas ziauriai mane kankino!!! Poto decka labai jau norejau miracle isbandyt aisq dar turejau viena bomba gerai tai imu raudona toliau galvoju ka imt jau pradeja visi rekt pofkes laukiam tai balta gan gera buna paimsiau ir turiu raudona balta decka.

Pirmas match  Rusas
pirma kova deckas atrodo toks letas neklauso dar, pac uzgrybavau pralaimiu , antra kova jau geriau biski isjudejo deckas laimiu, trecia kova deckas ijungia turbo galia ir greita laimiu  2-1 pirma pergale

Antras match Tomas aka versety aka buoze aka master
pirma kova apsidauzem ir prasideja visos linksmybes landFALL tomas laimi , antra kova grazia viskas sukrito be dideliu bedu laimiu 1-1 , trecia kova gaunu ranka lieva su 1 landu muliganinu gaunu gan gerai 3 landai 1 remuvalas  1 mazas pigus monstriukas ir 1 brangus, ir poto mane padare per 5 ejimus visus tuos ejimus traukiau LAND!!!  
ir to psekoje 1-2 gaunu  :cry:

Trecias match xemas
Pirma kova antram turne miracle uz 1 mans 5 dmg y xema , trecia turne vel tas pac tai po triju turnu xemui liko 10 hp , bet poto jau jis laimejo , antra kova vyko gan intesyviai bet vel prapyliau ech nu bet nieko tokio nereik noret aplost xema 0-2 gaunu

Ketvirta kova Simas
Realai cia svarbiausia dienos kova nes jei karolis pralosia prie tomakj ir as laimiu  turiu sansu  patekt y top 4.
pirma kova vyksta tikraj arsiai , jau buvau netoli pergales bet jis pasigyde 5 life  ir jo skraidantis hexproof uzmusa mane.
antra kova ilgiau uzsitesia musames ir po truputi sima nuskabau iki 1 life pas mane 23 , jau galvoju laimejau simas deda burta kur visi padarei ein y owneriu decko apacia , o tada prasideda fun  :Yahoo!:  abiem pradeda eiti landai  :friends:  nu bet simas anksciau patrauke moba ir pradeda mane skabyt  to pasekoje life total lieka 1-1 ir aisq man pasiseka top deck traukiu damage 2 damage y sima ir laimiu
trecia  kova jau zinau kad karolis pralosia tomuikj bereik tik man islost nors ir laiko nedauk liko skubam , an nervai ytampa pradedu klausinet durnu klausimu  :crazy:
losiam  apylygiai baigias laikas pradideda 5  paskutiniai turnai simas man dar padaro dmg bet paskutiniu turnu pasiduoda nenusitemdamas manes kartu su savim ir taip laimiu 2-1 ir islieka galimybe patekt y top 4.

Xemas suveda duomenis y pc dauk juoko as likau 5 isvis be jokiu prizu nes 3 paskutinem vietom lieka hellvault, nu ka galvojau penkta vieta tai penkta nieka nepadarysi ,, paziuriu y pc o ten isivele klaida karoliui uzrase pergale ne pralaimejima pries tomakj , xemas viska patvarko ir ka as y top 4 ,o karolis penktas lieka , zinos kaip juoktis is to kuris buvo likes penktas be prizu kaip sakant IN your face  :-P

Pusfinalis iskrentu pries Xema
1 kova pradedu gan gerai , bet poto mano kaip naujo zaidejo klaidos ir gaunu.
antra kova xemas nesunkai laimi nes landFALL prasidejo

Paskutinis match pries TomasKJ del 3-4 vietos
pirma kova tomui nesiseka landai neateina o as spurtuoju  ir pergale
antra kova jau rimtai eina ir jam ir man gale life jam 3 man 2 traukiu korta deja nepavyko pakartot top decka traukima ir pralaimiu
Nu ka 1-1 lemiama kova gauni geriausia pradini handa per visa turnyra , ir deckas ijungia turbynke , tuo tarpu tomas vel stringa ir nesunkiai nubegu y TRECIA vieta!!!!!  :Yahoo!:  :Yahoo!:  :Yahoo!:

PS.
Turejau 2 achiementu kurious norejau pasiekt tai bent viena pergale pries xema bet kokioj kovos  ir norejau aplosy buoze uz praeita drafta finala atkersyt bet deja abu liko neigivendint. Bus tikslu kitam kartui

Nu  trecia vieta turnyre gaunu 2 boosterius patraukiu myfika  laimingas einu namo  8)

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Avacyn Restored Prerelease
« Atsakymas #25 Įrašytas: Balandis 28, 2012, 20:50 »
Round 1 - Karolis
Ten tai bounce'u maratonas buvo ir totali kontrole is mano puses. Abu game'ai gali buti aprasomi taippat - jis pasideda threat'a kita ejima nori pult, pabouncinu, taip kontroliuoju ji ir galu gale su savo padarais ji uzspardau
Round 2 - TomasKJ
... Too Soon. As maciau kas pas ji per deck'as... ten baisumas, o ne deck'as jo tas paladinas kur Double Strike su Soulbound'u dalina tai pipec naglas. Nu pirma game'a jis su juo ir laimi. Antra game'a bando irgi raganet su juom bet nukalu ji, aisku jis turi angela kur visiem duoda pseudo Double strike ... aha 0-2 ... (1-1)
Round 3 - Pofke
Dar vienas RW deck'as axujienai ... nu dzin. Abu game'ai lygiai tokie pat, jis agrina pradzioje, ishsistabilizuoju, perimu fronta ir laimiu, o jam landai krenta gan labai daznai. 2-0 (2-1)
Round 4 - Versetty
Paprikolinam is pradziu kad jam dzin kaip cia nutiks nes ir taip jis patenka, o as turiu sansa nepatekt (paskaiciavau po to, nope jau garantuotas man patekimas buvo :D). Nu ka pradedam, jis non stop Turn 2 threatus mete, problema tame kad jo deck'as greitas, bet abi partijas muliganino kaip reikalas tai ne kazka nuveike jis :) 2-0 (3-1)
Semifinal - Pofke
Vo bliot, saunuolis pofke - top 4 cia rimtas pasiekimas, bet kas gali pasakyt tiek cia :). Nu partijos eina laaabai panasiai kaip ir praaita karta pries ji, jam landai lyg vanduo krioklyj - nu nenustoj linde. Taip ir uzlenkiu (Fun Fact: 3 is 4 game'u su pofke baigesi man ant 6 life'u). 2-0
Finalas - Tomas
Is pradziu mane uzlauze mano paties geist'as nes reikejo vieno lando, nepatraukiau, taip ir baiges. Antra game'a jau spardziausi geriau, mano bombos kazka gero pradejo nuveikt ir pasiekem tiksla, trecias game'as (kaip ir priklauso) turi buti labiausiai itemptas, jis toks ir buvo :D. Ilgai mes ten zaidemes ir vienu zodziu uzvalde lenta jo double strike 3/3 ciuciukas ir swampwalkeris, kuriam as ilga laika laukiau removalo, nu klaidu mes ten abu padarem - kas buvo tas buvo, bet suzaidem gerai ir Miracle'as laimejo zaidima ... sort off :DDD 1-2 2 Vieta :)
ϕyrexian ϕanatic

TomasKJ

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 197
Re: Avacyn Restored Prerelease
« Atsakymas #26 Įrašytas: Balandis 29, 2012, 01:12 »
Reportas.

Na ka, buvo kaip buvo. :) Gavau busterius, praplesiau, apsidziaugiau. Sulipdziau WRb superdeka(kaip parode turnyras, jis nebuvo labai jau galingas, bet tikrai "mielas sirdziai". :)
Trispalvis be zalios spalvos atrode gan rizikinga, bet ejo kaip per sviesta, bent jau puse turnyro. (Restoration angel, Silverblade paladin, Stolen goods, Temporal mastery, Vexing devil ir jei to dar butu mazai - Gisela, blade of Goldnight.)

1. Simas WRB
Laimiu 2-1 berods, labai gerai suveikia Stolen goods korta, abu kartus pavogdama ta pati Simo gera kareivi. Dar trasoj palakste ir Silverblade Paladin. Pirma gresmingai pralaimiu, bet po to atsitiesiu.

2. Xemas GUb
Vienintelis is 8 kogero kuris nelose iki gyvo kaulo ikyrejusio WR. :) Neleidau jo dekui per daug issipletoti, o gal ir jam paciam nekrito, zinau kad vel mano paladinas siautejo, o antra kova apmaudziai mire nuo "B - destroy human" just like that. :) dar suzaidziau pacia Gisela. 2-0

3. Tomas WR.-
na ka, super agro dekas, baisiausias buvo ne Malignus, o spamas humanu uz 2-4 manos kurie vienas kita boostino visaip, vos ne visi su heistu.. Praktiskai tai ir buvo peilis mano dekui, greitas agro dekas, ir negaliu sakyt kad Tomui jis ir nekrito, beto dariau klaidu, gan reiksmingu :) 1-2

4. Karolis WR.-
Pirma kova zaidziam lenktyniu ant dmg, jis su Archwing dragon, as su savo istikimuoju paladinu. Pirma kart taip gerai suveike Temporal mastery. Antra kova buvo lengvesne man. 2-0

Atejo pusfinalis kartu su kazkokia bloga karma, nuo cia prasidejo vienos nesekmes.
5. Tomas WR.-
Is pradziu kompas parode, kad pusfinaly turejau kautis su Xemu, bet po kazkokiu machinaciju kazkaip tai gavosi taip, kad turejau zaist su vieninteliu zmogumi pries kuri pralosiau.
Zinau ko laukt, pirma partija uzbegiojo su pigiais humanoidais, antroj muliganas iki 5, pradedu, rankoj lieka 4 kortos, Tomas traukia pas ji 8, tuo viskas ir pasakyta. 0-2

6. Pofke WR.-
Nebebuvo jokio upo ir belost, nepamenu ka ten dariau, nieko ne sideboard'inau, zinau kad dekas pas ji buvo neprastas. 1-2

Seip prelyzas buvo beveik neblogas. Aisku dali funo ateme ta bloga karma is kazkur atsiradusi pasibaigus 4 kovai, o kita dalis tai istikro ta nesveika manija WR dekams, kuriai pasidaviau ir as. Sakyciau unbalanced a? jei 7/8 zmones zaidzia WR+u/- spalvas per prelyza, tai cia kazkas nebetaip.
Bendroj sumoj likau patenkintas, nes pool'as kuri parsineses namo perziurejau vel, pakele nuotaika. :)

Na o didziausi sveikinimai tai zinoma Tomui, visu pirma sudejus tikrai gera stipru, veikianti deka, o antra, tai gerai su juo zaidus. O ypac finale kiek teko matyti, tai gudrumu laimejo paskutine kova. :) Gj

Pasimatysim Ravnikoj, bet pries tai, Scars of Mirrodin teminiam turnyre. :)
Reading your mind is not cheating..

uNlimited

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 99
Re: Avacyn Restored Prerelease
« Atsakymas #27 Įrašytas: Balandis 29, 2012, 02:03 »
Sakiau kad xem'as bus antras, where's my prize? :>

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Avacyn Restored Prerelease
« Atsakymas #28 Įrašytas: Balandis 29, 2012, 09:14 »
Sveikinimai Thomui - woot, woot ! We have new champion ! Nutauktas Xem'o winning streak'as. Xemai, bro - neliudek, Tomas manau buvo vertas pergales, sprendziu pagal jo reportus. Taip pat patapsnoti per peti noriu TomuiKJ - tikrai buvo bloga karma, bet ka padarysi. Keista, kad Simas si karta nesublizgejo :) Juk ana pre-relyza taske visus i kaire ir i desine. Nu ir Povke aisku saunuolis ! Kas galejo pagalvoti, kad isausi i trecia vieta ! Spaudziu desine  :drinks:
Visumoj, tai man patiko kas ? Ogi, tas, kad sis prerelyzas parode, kad musu klube yra visi tikrai stiprus zaidejai ! Ir bet kada kuris is ju gali padeti i vieta karunuotus cempionus. O tai yra gerai, vadinas zmones moka zaist, o ir pries tokius zaidejus yra smagu zaisti.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Avacyn Restored Prerelease
« Atsakymas #29 Įrašytas: Balandis 30, 2012, 21:25 »
Kadangi Tomas vis zyzia. parašysiu ir aš savo menkutį raportą.
Kortų poolas buvo keisčiau nei keistas: Lunar Mystic, Lone Revenant, Terminus (šita dar pofig), Descendants' Path (tik ne random deke), Soul of the Harvest ir Descent into Madness foil!  :o
Kadangi nė viena spalva neėmė viršaus, pasidariau WUR deką, dėl ko aišku vėliau labai gailėjaus, bet įtampa padarė savo.
Pirmas raundas prieš Tomą KJ. Pirmam geime įtartinai nesunkiai laimiu, o pasirodo jam tiesiog nekrito. Antram ir trečiam jau pradėjo krist, praktiškai sulesė mane :) Kas juokingiausia, pirmą ir antrą partiją išmetė Stolen Goods ir du kartus pavogė tą patį Lunar Mystic, kuris apskritai sėdėjo pas jį kampe ir nieko nedarė.
Antras raundas prieš Viktorą. Abi partijos buvo labai nelygiom jėgom, o iš principo gavau nuo Cathars' Crusade.
Trečias raundas prieš Gerdą. Pirmą partiją laimiu kaip supratau dėl jos landfallo, nes vos pora padarų atėjo. Antra partija jau buvo apylygė, turėjau 27 life, pas ją 9, bet išėjo 4/4 angelas ir aš kaip tyčia nieko negaliu padaryt. Tai muistėmės kelis turnus, kol neiškentęs išmečiau Terminus. Pasirodo be reikalo - jai stebuklingai pradėjo eit padarai ir labai gražiai prapyliau :) Trečios nebelošėm dėl laiko stokos.
Ketvirtas raundas prieš Povilą. Pirmą partiją stebuklingai laimiu Scroll of Avacyn lifegain dėka, po ko beliko ramiai papult. Antram raundė vėl panaši situacija kaip su Gerda - abu turim padarų, bet nieko nedarom, o kas svarbiausia sėdžiu su vienu life! Taip kelis raundus pasikankinom, vėl išmečiau Terminus. Tada prasidėjo smagumas - abiem kokius 6 turnus ėjo landai, kol pagaliau man atėjo Lone Revenant su Wingcrafter ir pradėjo skalabyt, o pas jį vienas padaras nieko nedarantis. O paskui padariau kvailiausią dalyką kokį tik esu padaręs visų turnyrų istorijoj: išėjo Mad Prophet su haste, bet kažkodėl nusprendžiau su juo nepulti  :o . Nuvarau jį iki 1 life, o jis paima ir ištraukia Pillar of Flame! Kurioziškai pralošiu ir pradedam trečią partiją, bet laiko nebelieka ir tiesiog pasiduodu, nes pergalė man visvien nieko nebelemia. Tiesa, vėliau einant namo su Povilu šnekėjom, kad jei būčiau su visais puolęs visvien jis būtų apsigynęs, nes rankoj turėjo berods Righteous Blow. Va tokia liūdna ir pamokanti istorija... :)

Belaukiant pabaigos su įtampa dar stebejom kaip Tomas kaunasi su Xemu ir netgi sugeba laimėt :) Hip hip uraaa! Daugiau, kad nebūtų priekaištų kokie turnyrai yra lievi ir kaip tu nieko nelaimi! :D

Na reziumė toks, kad šis turnyras man buvo eilinė pamoka kaip nesidėt deko. Bet tikiuos dar atsigriebsiu :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.