Autorius Tema: Time Spiral Theme Decks - Turnyras  (Skaityta 32581 kartus)

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Time Spiral Theme Decks - Turnyras
« Atsakymas #30 Įrašytas: Gruodis 18, 2010, 18:37 »
ok 13 darom tada :)
ϕyrexian ϕanatic

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Time Spiral Theme Decks - Turnyras
« Atsakymas #31 Įrašytas: Gruodis 19, 2010, 00:57 »
Cool. Aciu. 13 val. man tinka. As dar snd manau spesiu imesti viena deko aprasyma, tad bus trys dekai neaprasyti, sorius, tas dalykas reikalauja laiko, tai kas juos gaus, reiks imporvizuoti, o kitus dekus paskaitykit, kad zinotumet ko tiketis ir kaip zaisti. Linkiu visiems sekmes ir garbingos kovos !
Susitiksime turnyre !
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Time Spiral Theme Decks - Turnyras
« Atsakymas #32 Įrašytas: Gruodis 19, 2010, 01:03 »
Guys, as dabar tik pastebejau kad paciam pirmam poste 11 vieta tuscia, o ten , jei mano smegenieme neapgauna turejo buti Gerda aka Teja. Kaip cia ? Kodel jos nebus ir kodel niekas neinformavo ? Siaip snd man skambino Bralis, sako - nebevaziuoju i Vilniu, tai kaip ir sudalyvautu...ar gali buti, kad kazkokiu neitiketinu, stebuklingu, budu ten butu irasytas Arunas Vaskys ? As dar susiskambinsiu rytoj su Xem, issiasiskinsiu ir jei ka - atsivesiu Brali i kluba. Vis tiek reik kad butu 12 varzovu ! Hau !
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Time Spiral Theme Decks - Turnyras
« Atsakymas #33 Įrašytas: Gruodis 19, 2010, 11:42 »
Tiesiog, kad sarasas butu tvarkingas : Exlegendz - tai Marius Keraitis, o SaBeerNik - on zhe Vidmanas Kelpšas ! Dabar galite mane sušaudyti, nes išdaviau savo kolegas partizanus..
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: Time Spiral Theme Decks - Turnyras
« Atsakymas #34 Įrašytas: Gruodis 19, 2010, 19:10 »
Šeštu pradėjau šeštu pabaigiau :D
Visai normaliai sakyčiau, kaip patirties neturint, klaidų aišku dariau. Bet vieną roundą sliverius parklupdžiau  :crazy:  :drinks:
Lošiau už [Vilties Kryžiuočius] raitelius.
Prieš Simą [Likimo Griovėjas] 2-1 (1-0 + 1/1)
Prieš Vidmantą [Nesibaigiantis Žygis] 2-0
Prieš Dovydą [Sliverių Evoliucija] 1-2
Prieš Tomą [Realybės Lūžis] 2-1
Prieš Nikolaju [Atskleidžiantis Protas] 0-2

Gavos 7 taškai :) nors turėjo būti kaip ir 9

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: Time Spiral Theme Decks - Turnyras
« Atsakymas #35 Įrašytas: Gruodis 19, 2010, 20:21 »
Nu ką gi.. Kaip bebūtu keista, bet turnyra laimėjau aš (Gintaras turėtu labai džiaugtis tuom  :D  ), gal ir turėjau broken decką, kuris  buvo kiek per stiprus, bet tikrai nebuvo nenugalimas, nes prieš taraną gavau sausai, prieš Xemnon 2-1 (nors prieš žaidžiant susitarėm kad oficialiai baigėm 1-1, lygiom), tiek Marius, tiek Tomas dar sugebėjo po vieną partija laimėt. Bet šiaip Sliverių armija tai tikrai kažkas tokios, jei užsileisi tai viskas  :smile:   Beveik visos partijos buvo labai trumpos, į vieną ar į kitą pusę, vos ne visada pirmas pabaigdavau žaist. Nu žodžiu, kad ir su per stipriu decku, bet likau patenkintas :D

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Time Spiral Theme Decks - Turnyras
« Atsakymas #36 Įrašytas: Gruodis 19, 2010, 20:23 »
Gavau Mono Blue Morph(jei norim but puosnus tai Ixidor’s Legacy) ... vos i asaras nepuoliau - as aggro deck'u zmogus o cia sitas ... daiktas man i akis ziuri ... reiks kaipnors susitart seip ne taip...
Round 1
Taran (Unraveling Mind) - RB Madness
Kai supratau kad pas ji mano noretas madness, dar didesnis gruzas paeme ... jau diena kazkokia nekokia, matchas nei is mano nei is jo puses netruko ilgai pamenu kad kazkaip vis leidau ir leidau jam zala i mane padaryt kol galu gale nenudegino negyvai ... 1-0 is Tarano pasigirsta didelis HAHA o po minutes ir is Tomo taspats... Antra game'a kazkiek jau suprates savo decko veikima pradejau zaist gan gerai, tik problema tame kad 2 geros mano decko kortos vercia discard'inti kortas is oponento hando ... pala kartais jis ne madness zaidzia ... akurat kad madness nu tai tada neleisio to spell'o, taip ir puna jis mano rankose. Pamenu jog Taranas padare kazkokia klaida ir klausimas didelis kilo su redirect damage'u bet seip netaip laimejau 1-1, pastebim kad jau nebera laiko ir nutariam pasiimt 1-1. 1-1 1
Round 2
Nostromo (Endless March) RW Aggro
Girdejau pradzioi kad Boros'o spalvos nu ka, jei boroso spalvos tai boroso spalvos - vadinas aggro (ale sekas man gaut priesus su tokiais deckas kuriuos as pats buciau nieko pries pilotuot). Pirma game'a gerai nepamenu tik tiek kad jis man vis seginejo su savo 2/3 flying'ais kurie mane jau uznervino negyvai dar ir life'us gainina ... bet seip netaip istveres visus jo minionus ir mazius ir visa kita pramusau ginybas ir laimejau pirma game'a 1-0 gera pradzia. Antras game'as labai panasiai tik tiek kaip Ramas sake "Tik pasidedu kas siena permustu, ateina dar didesne siena" po sienu lavinos ir aviu lemenimo (vistiek mano manimu tas ciuvas kur avis visus vercia ir kai ateina bounce'inu 3 landus yra crap'as totalus, nesinori jo net mest) sugebu isgyvent ir kai tik atejo Chronicler'is is Ramo puses pasirodo ranka reiskianti pasidavima, nors mano manimu dar buvo lygiavertes jegos ... oh well 2-0 4
Round 3
SaBeerNik BU Suspend
Kazka juodo maciau, bet daug nesupratau kas per deckas... oh well. Po to pasirodo kad pas ji deckas letumo kaip ir pas mane na nieko, Pirma game'a uzskraidziau 2 2/2 flyeriais vos ne iki mirties poto darba padare mano 4/4 biciukas kuris turejo belenkiek variantu kokios abilkos jam reikia. 1-0 Likau nustebes jo 4 upkeep'ais per turn'a ten buvo smagu :D. Game 2 kazkaip nuobuodziai irgi mazai ginybos is Sab'o puses maciau ir uzskraidziau vel iki mirties 2-0 7
Round 4
uN GB Fungus (Fun with Fungus)
Nifiga ne fun... Sedi, chilini, Pendlehaven'ini in responce ir viskas ramu, tai praktiskai nusako Game 1 padeti. Sudauze totaliai mane ten, ir dar viena ziopla klaida padarau kur nemasciau vapse ... oh well 0-1 Game 2 Pamenu zaidem letai ir pingeris mano padare itin dideli darba poto morph'u armija ir didzkiai slepdamiesi po jais padare visa likusi darba 1-1 Pamate jog like 8 minutes su uN'u sumastem varyt vos ne Lightning Round'a, nera skirtumo kas hand'e tik droziam, bet taip nebuvo pirmus hand'us muliganinam o poto jis dar karta muliganina, pingeris mano pasidraske NESVEIKAI ir poto mano du 5/1 ir 6/6 vanisher'is padare likusi darba, taip 3'as game'as baigesi per 4 minutes - RECORD TIME!!! Daiskard'e aisku :). 2-1 10
Round 5
Dowydas GWR Slivers (Sliver Evolution)
Nu cia tai setonas ne deckas, kodel ramai tu ji toki palikai, mum visiem nezinia... Pries match'ui prasidedant padarau matematika ir pamatau jog mum pasiemus ID(susitariant lygiasias) abu praktiskai garantuotai patenkam i Top 4, ta ir padarom. 1-1 11
Semifinal
Dowydas GWR Slivers (Sliver Evolution)
Nu bliat... ale ziuriu sliveriu niekaip neatiskratysiu. Vat butent cia gryzo mano "sekme" nu ant kiek gali buti zmogus unlucky kad taip butu net neisivaizduoju, bet baigiant verkslent pasakysiu kas buvo: Handas 7 kortos - 2 is ju Island'ai 5 spellai kuriu daugelis turi Morph - Raskit problema. ........Jop 3 land'o su svyturiu nematyt. 0-1 Antras game'as praejo gerai, man ishzudant jo sliverius combat triukais ir laimint kai vos beliko 1 pingeris sliveris, nors Dowydas dare klaidu ir gan daznai bet nesakysiu kokiu, nes gerai nepamenu lb situacijos bet nors 1 padara mano tikrai galejo nunest ... 1-1 Game 3 - Paziurekit i pirma game'a ir suprasit kas buvo AGAIN! 1-2
3-4 Vieta irgi gerai, bet nebuvo man laiko tai turejau ismaut. As asmeniskai nesitikejau taip toli nueit su kontrole ... likau pats nustebes, tikejausi 7-9 vietos. Dekui Nostromui uz deckus ir galimybe apturet toki turnyra, Atsiprasau Un'o uz neperspejima del datos kitokios, kaltas as ir seip didelis dekui visiems uz puikiai praleista laika - ACIU!!!
ϕyrexian ϕanatic

TomasKJ

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 197
Re: Time Spiral Theme Decks - Turnyras
« Atsakymas #37 Įrašytas: Gruodis 19, 2010, 23:00 »
Raportas

Sikart nutariau ismeginti save, losiant su nezinomu deku pries nezinomus man kitus, bet pasirodo gerai kad ir nezinojau, nes buciau dar kiek laiko prasinervaves kad neduok Dieve gausiu koki RG Future sight. O dabar tiesiog gavau ji. :smile: Ka cia bepridursi..., dekas pilnas gyvunu be savybiu su 3 instant kortom. :) gerai gan cia skustis,

Round 1.

Ruta neateina gaunu auto win.
2-0

Round 2.
Dowydas GWR Slivers

Na, tai "totally unbalanced slivers".. Slivers? Slivers! Slivers... Isirasau Auto Loose 1-2. Viena partija sugebu laimet tik todel, kad Dovidas dar neismoko ability pavadinimu "doubleStrike". :) na bet vistiek viena pergale pries sliverius, buvau pagerbtas.. nice.
1-2

Round 3.
Taran su savo madness.
Sypsausi kai suzinau kad losiu pries Taran'a, niekad nemaciau jo losiancio mtg, tikejaus lengvos pergales, ir stai kaip apsigavau. Daug nepamenu kaip ten buvo, ka as dariau tai beabejo galiu pasakyt, nes dariau tik tai ka mano dekas moka: dejau landus ir gyvunus be ability :D. Pralosiau berods 0-2 ar 1-2, no matter.
0-2

Round 4.
Nostromo (Endless March) RW

Pirma partija uzspaudzia Rama mano 5/5 griozdai, ir laimiu. Antra partija mane uzskraido ivairus sparnuoti padarai. Trecia partija pergalingai laimiu su viena is 7 kortu, kurias gaudamas isspausdavau 1/2 minimalios sypsenos, ty "Nacatl War-Pride". Realiai buciau garantuotai praloses, bet Ramas nezinojo sio to kas jam butu pridejes daug daug tokenu ir kogero pelnes ne 1-2 loose'a, o 3-0 win'a. 2-1 laimiu pasinaudodamas priesininko klaida.

Round 5.
Marcius ir jo trispalvis GBW

Pirma partija laimiu nes Priesininkas daro klaidu, dideliu, tokio dydzio kad kazkaip sugebu laimet.. Antra pergale buvo del tos pacios priezasties, tik ta kart turejau jau daugiau sansu.. Pergale atnesa "Nacatl War-Pride". Realiai buciau gaves 0-2 jei uz ta trispalvi butu loses kiek labiau patyres zaidejas :).. Laimiu pasinaudojes priesininko nepatyrimu.
2-1

Round 6.
Vel Taran su savo madness
Pirma uzspaudziu su mesa, antra gaunu. Trecia partija buvo kiek idomesne, mat Taran'o demesi atitrauke saltis + masazas, ir korta kuri atnese man +20 life. Tas gyvybiu shield'as isplese man laiko kad issikviesciau owneri "Nacatl War-Pride". Uzpuolu stumdamas 28 dmg, Taran'as neatsilaiko 2-1 pusfinalio verta pergale.
2-1

Round 7.
Dovydas su Sliveriais

Sliveriai? jo sliveriai.. Auto Loose. No comments -

Sad Stats..
1. Autowin;
2. Auto Loose;
3. Loose;
4. Laimiu nes priesas daug klysta;
5. Laimiu nes priesas daug klysta;
6. Normali pergale;
7. Auto Loose.

Realiai esu nusivyles Time Spiral, jie man pasirode nesubalansuoti paprasti nuobodus. Gal cia tik todel kad toki deka gavau nzn. No offence Ramai, i tave jokiu streliu, kaip tik labai aciu Tau kad ivyko sis turnyras, be taves juk jo ir nebutu. Dziugu kad galejom sulost Time Spiral teminiu deku turnyre.
GG.

P.S. Dbr lauksim Sealed, kur nebebusim surakinti it "Prokrusto lovoj". :) Xemnon, musu laukia idomiausia dvikova ever   :good:    :friends:
Reading your mind is not cheating..

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Time Spiral Theme Decks - Turnyras
« Atsakymas #38 Įrašytas: Gruodis 19, 2010, 23:30 »
Parašysiu ir aš savo "įspūdžius".
Gavau Fate Blaster deką. Apie jį nespėjau nei paskaityt, nei išbandyt, tai tik perbėgom pražiūrėjau kortas. Spalvos [mtg:1bxgz8n6]r[/mtg:1bxgz8n6] ir [mtg:1bxgz8n6]u[/mtg:1bxgz8n6]. Hmmm... Daug kortų su Scry savybėm. Įdomiai, bandom.
Ir pabandėm  :o
Išsamiai atskirų raundų aprašinėti nematau prasmės, nes visi jie buvo daugmaž tokie: mano turnas, naudoju scry, pažiūriu savo deko viršutines kortas, susidėlioju kaip noriu atgal, išmetu kokį 1/1 ar 2/2 padarėlį, jis aišku neilgai gyvena, repeat. To pasekoje nelaimėjau ne vieno geimo, du geimai lygiosiom, sedžiu paskutinėj vietoj.

Kaip nekeista, šį kart su mana bėdų nebuvo, tačiau beveik nebuvo ką kviesti. Deke mažai padarų apskritai, daug visokių instantų su scry, kurių esmės tokiam deke aš išvis nematau, nors pati savybė iš savęs nėra bloga. Apskritai, visas dekas toks unfair, kad net nežinau kaip apibūdint. Priešininkui žalos nėra kaip padaryt tiesiogiai, na nebent su Riddle of Lightning, tačiau pati korta nepigi ir jų tik 2, o ir žalos padarymo tikimybė nedidelė. Na dar turim porą Emberwilde Augur, bet turi aukoti padarą, kai tuo tarpu jų apskritai nedaug ir pati gynyba baisiai trapi. Skraidančių padarų vos 2 ir tie patys tik 2/2. Galingiausias padaras - Boldwyr Intimidator ir tik vienas visam deke, negana to dar ir už 7 cmc, tačiau jo mano rankoj nė kvapo nebuvo.

Na, užteks čia skųstis ir inkšti. Buvo kaip buvo.  Atmetus visas blogybes, buvo ir gerų momentų, ypač visai smagu bouncint priešininko kortas atgal jam į ranką arba išmesti Frozen Æther. Bet deko MVP vienareikšmiškai yra Shivan Meteor! Gražu buvo stebėt Tomo veido išraišką, kai jo 4/1 padarėliui sukaliau 13 dmg :D Gaila, kad meteoras tik vienas deke.

Dekas silpnas, tai faktas. Bet dėl to baisiai nepergyvenu. Buvo momentų, kai dariau klaidų, ypač per geimą su Un. Bet man ten jau lydėsi smegenys  :crazy: , nes negalėjau atsistebėt kaip pas jį lyja saprolingais, o aš sėdžiu ir "rūkau".

Reziume - TS dekai tiesiog nerealiai nelygūs vienas kitam. Palyginus su Ravnica, ten buvo daug mažiau disbalanso. Nors pats blokas tikrai turi daug unikalių ir gerų kortų ir jo nurašyt, žinoma, negalima. Yra kaip yra. T.y. buvo.. arba bus? My brain has been suspended  =@
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Time Spiral Theme Decks - Turnyras
« Atsakymas #39 Įrašytas: Gruodis 20, 2010, 02:36 »
Jau velu, tad busiu konkretus.

Noriu oficialiai kreiptis i Dowyda (na ir aisku kartu ir i kitus). Dovydai, grizes radau toki savotiskai nemalonu siurpriza - tu zaidei su sliveriais, tai vienos imautes kampas buvo visai atplyes, o nemazai kitu kortu kampiukai irgi atsilenke. As maciau kaip tu masai kortas, tiesiog dali laikai rankoje, kitas per jega spraudi i tarpus. Tai kur kampai ten laikys...mieli draugai, as suprantu, dekai Ramo, vadinas galima nesaugot, bet noriu paprasyt, kai shufflinat kortas, tiesiog leiskit joms laisvai kristi , negruskit per jega, nes kiek zinau Bralis irgi megsta taip maisyti. Kas nezino, ateikit - parodysiu. As kazko labai nenoriu keisti kas turnyra imauciu. Aciu jums labai uz supratima.

Ok, pirmiau apie kovas, paskui bendrai...oh vel, gavau "Nenutrukstamo Zygio" kalade, raudona-balta ( kazkaip mane dar is Ravnikos myli borosai ). Neblogai, greitas ir smagus dekas, nenusiminiau. Pirma kova - su Tomu Versetty - pamenu , abu atsisedom rimtais veidais, nusteike ryztingai taskyti vienas kita. Na taip ir buvo - Tomas mane sutaske, jis zaide uz "Realybes Luzi" , bet stormu nebuvo daug, beveik visai nebuvo...pradzioj Tomas bande suspendint, bet pamates kad pries greita deka taip nieko nebus, eme hardcast'inti padarus ir mane musti. Tai jam pavyko. Antra partija , as prisikorviau tiek laifo, kad reikejo grizt i playmato pradzia, deka savo Aven Riftwatcher, kuris galiu pasakyti - mano kaladeje pats geriausias padaras. Uzskraidziau. Taip gave vienas nuo kito po antausi , mes pamatem kad laiko nera ir nutarem draugiskai nebezaisti toliau, pasidalydami lygiasias, kuriu si turnyra buvo kaip prish***kta.

Antra kova buvo su Xem'u man atrodo, nors galiu ir maisyt. Aha, su juo niekada nebuna paprasta zaist, tad nusteikiau gerai kovai. Bet negalejau pasigirti dideliu mana pool'u, tad teko operuoti pragrinde su 4 zemem. Aisku, Domas nervinosi matydamas kaip as kraunu laifa ir skraidau ant jo, bet greit svarstykles persivere i jo puse. Pradejo padarai morfintis ir buvau sutaskytas, nepadejo nei laifas. Antra partija - Xem totaliai per viena varyma mane pralenkdavo. Kaip antai , ismeciau Calciderm , o jis makt - siena 1/6 ir ruko. Bet man gruzas pradejo eit, kai jis pradejo issidirbineti su avytemis. Nors sake, kad dar ne viskas prarasta, taupydamas laika istiesiau desine. Abi partijas jis tiesiog pludo salomis, o mes pamatem, kad Iksidoro dekui manos labai reikia.

Trecia partija kaliau su Marcium. Na, Marcius irgi manos nestokojo, nes labai idealiai ja trauke nuo deko virsaus su viena pranase. Bet letas dekas jo, tai as spejau nukapot nemazai laifo, kol galiausia isejo pats Tenebas (Teneb, the Harvester), bet as labai netiketai ji pagavau su savo Dulkiu elementu (Dust Elemental), kuris nemire, nes spejau regeneruoti. Tuom viskas ir buvo pasakyta. Antra partija as ji tiesiog uzskraidziau, bet paskutinis skrydis buvo toks, kad ant zemes manes jau lauke bent trys padarai nemaziau 5/5, man atrodo keli trampleriai wurmai, nu ir pats Fantazmagorijus. Jei ne flying, kitus turnus butu buve skaudu. 2-0 , morale pakilo.

Toliau sedom lost su Sabu. Kaip senais gerais laikais, mano virtuvej po 200W lempa :) Bet deja, Sabas ir as netrukus pastebejom, koks yra letas jo "Suspended Sentence"...kol as skraidziau ir musiau ji, Vidmis tik liudnai ziurejo i mazejancius time kaunterius ant jo suspended padaru ir mazejanti laifa. Aisku isejes Paradox Haze pagreitino jam reikala, bet neisgelbejo. Antra partija buvo dar greitesne ir Vidmis atsisveikines su visais ir pabuciaves Rutai ranka, kaip koks dzentelmenas uzsidejo kepure ir isvaziavo namo. O as irasiau "Suspended Sentence" prie modifikavimui reikalingu deku.

Paskutine partija buvo pries Toma KJ. Irgi labai vertingas varzovas. Tomas zaide vien "future shifted" kortom ir labai buvo nuliudes, nes zaide uz "vaninilius" padarus, nors dekas jo yra kovinis ir baisus, tik va , jam be prie sirdies tokie dekai. Kovos buvo savotiskai idomios, kuri pirma Tomas mane isnese su tuo 3/3 padaru, kur kai puola , reikia pasidet daug padaru , kaip kopiju , kiek defenderis turi pas save ju. Tai cia dar klausimas, kaip butu susisuke viskas, nes rankoje turejau flash padaru, kuriuos galejau nuflashinti jam puolant ir netiketai suardyti ataka. Bet klaida buvo mano, kaip sakant, mea culpa ir tomas mane sudauze, nors iki jo man buvo likes gal vienas mano padaro skrydis. Antra partija man sekes geriau, bet kaip veliau paaiskejo as visai neisiskaiciau i savo korta ir tai manau butu labai pakreipe kovos eiga. Bet as esu labai patenkintas, kad Tomas man parode ta klaida, kurios as daugiau nebekartosiu, tad cia jauciuos kazkaip savotiskai isloses. Aciu Tomai !

Na, ka 7 vieta. Is 3 i 7 nukristi yra skaudoka, bet uztat ka pamatem ?? Ogi ta, kad skirtingai nuo Kamigawos ir ypach nuo Ravnikos, Time Spiral dekus reikia juodai tinkinti, ka mes su Xem ir zadam daryti. Ir tuo as uzsiimu jau nuo dabar. As nzn, ar dar bus TS turnyras, nes skirtingai nuo Rav, matau, kad daug zmoniu liko nusivyle siuo turnyru ir ypatingai dekais. Taigi, kai bus ( arba tiksliau jei bus ) kitas TS turnyras kada nors negreitu laiku, jei bus norinciu ismeginti naujus, "patobulintus ir isbalansuotus" dekus - jus visada laukiami !

As manau, Domai, reiktu papostinti gal rezultatu lentele ? Nes kas nebuvo turnyre gal bus idomu. Tik aisku, ties rezultatai , vien del vieno broken deko gavosi kiek iskreipti , bet yra kaip yra - kada daugiau istestuosi dekus, jei ne per turnyra. Tad aciu visiems, kurie padejote nurodyti silpnus dekus ir sorius , Domai, kad as juos tokius atsinesiau, bet kaip sakiau - nebuvo kada palyginti juos, per daug pasitikejau Wizardais, nors del sliveriu nuojauta neapgavo...

Nieko, padarysim juos "rainbow" - visu 5 spalvu, nes sliveriu TS bloke yra daug, tad rinktis yra is ko. Aciu dar karta visiems dalyvavusiems ir busiu dekingas, jei bendrom jegom rasim buda dekams islyginti ir prasysiu dar karta jusu pagalbos juos playtestinant.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: Time Spiral Theme Decks - Turnyras
« Atsakymas #40 Įrašytas: Gruodis 20, 2010, 08:20 »
Pakeisim ramai tuos sleevsus kur neatlaikė  :oops:  , no problem  :smile:  tu tik paskaičiuok kiek ju

SaBeerNik

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 274
Re: Time Spiral Theme Decks - Turnyras
« Atsakymas #41 Įrašytas: Gruodis 20, 2010, 09:25 »
Na mano dekas buvo super  :Yahoo!:
ziasti su juo galima pradeti po kokiu 10 turnu, bet deja, tuo laiku, jau buni mires :) siaip nemaciau jokios galimybes pries ka nors laimet  :o  bet turnyras buvo fun  :good:
*pew* *pew* ...missiles kills

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: Time Spiral Theme Decks - Turnyras
« Atsakymas #42 Įrašytas: Gruodis 20, 2010, 09:40 »
Nu ka, susigulejo man mintys siek tiek is po vakar turnyro, meginsiu papasakot kas ten buvo pas mane....

Nu suainam visi, daugiau nei puse pachmielingi kaip velniai, as tame tarpe irgi tarp tu grazuoliu...gaunam deckus - realybes luzis, ne kazi ka man sako bet spalvos grazios - raudona/melyna. Permetu kalade - siek tiek burno, siek tiek padaru kurie dauguma nenormaliai brangus isskyrus tai kad turi suspend, nu sakau ka darysi meginam lost, kito kelio nebera....

1 matchas vs Ramas - kaip minejo ramas, abu susedam mediniais veidais ir as dar drebanciom rankom, pirma partija - pas mane 2 landai, sakau meginsiu ir va cia buvo klaida nes per koki 10-13 turnu istraukiau viena landa ir viena sunesiojo ramas, taip kad no sans laimet. gera pradzia. antra partija - pradedu suspendint gyvunus, pastebejau viena juokinga niuansa, prisidedi tu gyvunu pilna stala ir jie sau suspendinas, o kol tai vyksta tave smagiai lesa priesininkas. nuostabus jausmas. O tik ateina gyvunas ant stalo - pokst ir nukala ji, AMAZING! Nu bet antra partija buvo geriau nei pirma ir siaip ne taip Rama nugalejau ir taip smagiai pasikeite antausiais nusprendem kad cia mes visai sauniai apsilom ir pasiemam po 1 taska. Pradeda kilti itarimas del decko pajegumo.

2 matchas vs taranas - verke verke taranas koks negeras ir negrazus jo deckas, pirma partija - tekst pokst taranas mane dubasina o as sau SUSPENDINUOS!!! nu gerai, antra partija, Tomas puola staigiai suspendintis ir .... suspend suspend ...error...eee... taranas ziovaudamas ir drebedamas daugiau negu as mane sutasko supleso ir jau labiau patenkintas savo kalade ajna gert kavos ir ieskot pamestos sielos.

3 matchas vs Simas - pas Sima panasi kalade kaip ir pas mane, abu raudonai/melyni ir abu suprantam kad nieka gera greiciausiai nebus. Nu tik pasirodo kad jo deckas DAR letesnis uz mana, o mana keli instantai visgi gali kazka daugiau nei prajuokinti priesininka iki asaru. Simas scry'inas as suspendinuos, nuostabiai ilgai tampomes ir as netiketai laimiu - AMAZING!

4.matchas vs Marius - crusaderiai, negerai jau primeciau kad bus, nu pirma partija laimejau bet toki per plauka kad ojojoj, pas mariu zaibisku greiciu lenda padarai kurie stiprina viens kita nesustodami puola mane, o as ka? o as SUSPENDINUOS ir zinau kad netrukus po 4 turnu ateis 1 mano kareivis ant stalo, ateina - mirsta ir vel is naujo :D nu nors pirma ir laimejau veliau mane sutaske i vienus vartus. ka ir bepridursi, siaip Marius lose gerai kaip tiek nedaug loses, dare klaidu aisku, nedaskeite daug kur kortu bet tas nieko nekeicia vis tiek laimejo, o ateiti kai daugiau palos manau bus labai pajegus zaidejas.

5 matchas vs Ruta - suveda likimai daznai mum su ja palost ir turim grazia tradicija - muligan kokius 3 kartus is eiles. Tradiciju lauzyt nevalia tai ir si karta pavarom muligano sauja. Pirma partija losiam koki 35 minutes - ruta issitraukia vos ne visus padarus is kalades, ant stalo koks 12 padaru pries mano 2 kurie pastoviai buna uztapinti - yahooo!!! antra partija sakau davai toki greituka - nu pavarom, sukrenta nebloga ranka p- antram turne 5 zalos tiesiogines rutai, vel is jos puses didejanti armija gyvunu, bet kazkaip sugebu sutaskyt ir isplest pergale, pasidalinam po 1 taska ir laimingi ajnam namo.
Reziume - prisidesiu prie kitu TS yra totaliai disbalansas, reikia ten keisti daugiau nei puse decku arba i viena puse arba i kita, nes dabar praktiskai kai pamatem kas kokius deckus turi buvo galima sudarineti top4 ir nedaug sansu suklyst, sliveriai is vis yra ultimate palyginant su kitais deckais. Sutinku su Simu - taip yra, kortu nebloga ir panasiai, bet tokios nelygios jegos kad ojojoj :D jei butu buves kazkoks stebuklas ir buciau patekes i top4 su tokiu is tikro galeciau net nelost nes nera tikslo laiko gaist - neimanoma laimet nekalbant pries sliverius, kol as suspendzinciaus mane uzmustu kokius 3 kartus turbut. Tai faktas tas - Ravnica buvo tobulas balansas praktiskai, visos jegos vienodos daug maz, o cia tai...nu matet patys nera ka ir pridurt...nu nors tiek kad pamatem ir zinom....ziuresim kaip bus toliau.. thank you for watching...see you next time

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: Time Spiral Theme Decks - Turnyras
« Atsakymas #43 Įrašytas: Gruodis 20, 2010, 09:52 »
Paskaiciau as Jusu reportus. NU nzn nzn... as pvz treciadieni losiau su Simo decku, tai man labai patiko. Toks saldainiukas ir manau ji ivaldziu butu nebaisus net tie sliveriai. O cia visi verkiat, praktiskai nebuvo tokiu, kurie pasakytu - vo, cia tas dekas del kurio visi verke. Nu neskaitant Dovydo, bet tai nemanau, kad ka keicia. Is kitos puses puikiai jus visus suprantu, nes as kai nelosiantis magijos pastoviai taip jausdavaus, kad nelygus dekai ir visi sukciauja :D :D :D tai gal nereikia varyt ant deku, o reikia suprast, kad truko laiko susipazinti su dekais arba safsiem truksta patirties? :D

ai p.s. sveikinu Dovyda ir si karta labai patiko TomoKJ reportas, toks savikritiskas :)
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Time Spiral Theme Decks - Turnyras
« Atsakymas #44 Įrašytas: Gruodis 20, 2010, 14:08 »
Ech...nuo antro galo , kol neuzmirsau - Sauliukai, Simas lose NE su savo deku, bo juk buvo Time Sprial Teminiu deku turnyras. O Tomas KJ yra saunuolis - nepasikeles ir gerbiantis priesininka varzovas, kuo daugiau tokiu zmoniu kaip sakoma !

Disbalansas yra ir meginsim ta reikala taisyt. Simas jau dabar  man pasiule keleta graziu variantu, tai reiks tik laiko, paskui prasysiu jusu visu pasiknisti po jusu time spirales krapa ir gal rasit man reikalingu korcikiu, o tada derinsim del kainos, a jei o neturesit - reiks uzsakyti singles kelias.

Taigi , nors ir nelaimejom, bet buvo visai fun, ypach mums su Tomu.

To: Dowydas - nereik keist dar ju, ten tik kampukai maziukai, atlaikys dar , bet apsidraudziu i prieki, juk teks dar su tais dekais zaist, pakeiciau tik ta visai nuplysusi sliverio kampa.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...