Autorius Tema: Gatecrash Prerelease  (Skaityta 27946 kartus)

goldenas

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 264
Re: Gatecrash Prerelease
« Atsakymas #45 Įrašytas: Sausis 26, 2013, 19:18 »
Gerai padraftinom ,pazaidem , reporto bent is manes turbut nebus ,rytoj parasysiu prelyzo ispudzius.
Siandienos drafto rezultatai:
1. Povilas (Orzhov)
2. Tomas K. (Simic)
3. Tomas S. (Simic)
4. Karolis (Boros)
5-6. Tomas G. (Boros)
5-6. Dovydas (UGB)
7. Vytenis (Boros+B)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Gatecrash Prerelease
« Atsakymas #46 Įrašytas: Sausis 28, 2013, 13:15 »
Taigis. Vakar įvyko trys netikėti dalykai: Povkė nepapuolė į top8(!), Vaidas papuolė į top4(!!!), o dimirai pasirodė kone stipriausia gildija.
Turbūt jau n kartų iš eilės pareina crappy kortų poolas, nžn ar čia kažkas curse užmetė, ar kitą kartą reiks sukalbėt "sveika Marija" penkiolika kartų prieš ateinant :D Bet žodžiu, teoriškai turėjau lošt už simicus, lošiau simic-dimir wtf combo. Vienintelis removalas - Rapid Hybridization, nuo kurio net daugiau bėdos nei naudos. Baigiau berods 8-as (kaip ir pats prognozavau sau), tai nieko keisto :)
Man asmeniškai simicai su savo evolve pasirodė per daug išpūstas burbulas, nors ant popieriaus atrodė neblogai. Per daug viskas lėtai ir neužtikrintai, reikia vos ne tobulą mana kreivę turėt, kad eitų counteriai kiekvienam turne. O Fathom Mage, kurių turėjau net du - useless crap, nebent dedicated deke.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Gatecrash Prerelease
« Atsakymas #47 Įrašytas: Sausis 28, 2013, 13:24 »
Uzuojauta Simui ir Povkei. Kazkaip daba surisau, kad kai vakar Descenta baiginejom, jiedu dar sedejo ir lose magija, mintyse matomai dumodami, kas vyko netaip ir kodel nepavyko pasiekt pergale.
Nzn, gal praziurejau, bet ar buvo standingu lentele ? Kazkaip noretu paziet kam sekes, o kam nelabai...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Gatecrash Prerelease
« Atsakymas #48 Įrašytas: Sausis 28, 2013, 13:34 »
Citata iš: "Nostromo"
Uzuojauta Simui ir Povkei
Tai kam ta užuojauta :D Paprasčiausiai turbūt esu prastas žaidėjas ir tai reikia pripažint, net jei ir sėkmės įtaka čia gana didelė... O su Povke nedūmojom, tiesiog šiaip lošėm tavęs belaukdami.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: Gatecrash Prerelease
« Atsakymas #49 Įrašytas: Sausis 28, 2013, 13:46 »
dadesiu ir as savo liudna dainele :)
pula gavau tikrai ne ispudinga, apart borosu prie geriausiu noru nebuvo ka deti todel dejau kas isejo t.y. borosus...
susidejau lengva kalade kuri pagal teorija turejo but greita bet nebuvo kaip norejau :)
1 partija vs Simas - pirma laimiu, antroj mane numilina, trecia greita ranka ateina ir laimiu
2 partija vs xemas - mane sumindo pirma karta, po to losiam antra tai ten dar karta pamindo
3 partija vs goldenas - pirmoj partijoj sekmingai remuvinu jo padarus ir uzlakstau, antroj jam mana screw ir as speju ji damust
4 partija vs whitkis - pirma partija jis muliganina iki 4, pas mane treciam turne guildmage + aura +3/+0 kur gali blokuot tik du ir daugiau padaru GG....antra partija geriau jam bet speju uzlekt

su rezultatu 3-1 su TomuKj dalinames 2-3 vieta ir iseinu i top8, ten gaunu Un'a ir mano sekme baigiasi...
pirma rounda abu pradedam lb letai bet pas ji daugiau remuvalo buna ir jis mane iskepa kartu su mano padarais, antroj partijoj pas mane lika 4 life o pas ji 2, as palieku viena padara kaip blockeri ir jis ant savo padaro uzmeta ta pacia aura kur negali blockint vienas tik...GG

va taip ir likau kazkur tarp 5-8 vietos :)

nei juoktis nei verkt :D

TomasKJ

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 197
Re: Gatecrash Prerelease
« Atsakymas #50 Įrašytas: Sausis 28, 2013, 14:54 »
Na sis prelyzas taip is paziuros tai nebuvo labai pasisekes, nes dauguma zmoniu kur smirinejo tarp stalu pabaige savo partijas buvo liudnais veidais. Poolai buvo sunkus, gal tik vienam zmogui atejo Golden poolas. ;) Nes is kortu kur as turejau, tai galejau zaisti simikus su (is viso poolo) 4 padarais turinciais evolve, arba super letus borosus + orzhov(su 4 padarais extort ir du is ju vizkopa confessor + be rare kortu. Removalo (apart charmu) 0, bounce'o 0, keyrune 0, guildmage 0.. Aisku, iki pusfinalio nuejau su 9 taskais,ir cia buvo tikras stebuklas. Del 3-4 vietos sugebedavau traukt is eiles po 5 landus is 15 deke, ir gg. 4 vieta. :) Seip tai viskas labai normaliai ivyko, nebuvo jokiu nesklandumu. Lauksim kito pre, ir tikesimes gauti geresnius Poolus. :)
Reading your mind is not cheating..

goldenas

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 264
Re: Gatecrash Prerelease
« Atsakymas #51 Įrašytas: Sausis 28, 2013, 15:19 »
Citata iš: "TomasKJ"
Na sis prelyzas taip is paziuros tai nebuvo labai pasisekes, nes dauguma zmoniu kur smirinejo tarp stalu pabaige savo partijas buvo liudnais veidais. Poolai buvo sunkus, gal tik vienam zmogui atejo Golden poolas. ;) Nes is kortu kur as turejau, tai galejau zaisti simikus su (is viso poolo) 4 padarais turinciais evolve, arba super letus borosus + orzhov be rare kortu. Removalo (apart charmu) 0, bounce'o 0.. Aisku, iki pusfinalio nuejau su 9 taskais,ir cia buvo tikras stebuklas. Del 3-4 vietos sugebedavau traukt po 5 landus is 15 deke, ir gg. 4 vieta. :) Seip tai viskas labai normaliai ivyko, nebuvo jokiu nesklandumu. Lauksim kito pre, ir tikesimes gauti geresnius Poolus. :)
Poolas nebuvo jau toks ir geras , skirtingu 2 gildiju ,tai simiku (nes juos buvau pasirinkes , bet simiku poolas buvo prastesnis negu per drafta ) ir gavau vidutini poola orzhovo spalvom ( 3 kortas baltas removalo ir 2 juodas , Ghost Councila ir Gideon ) daugiau vidutines kortos tai va galejau detis arba UG arba WB ,galvojau dar apie baltos spavos splashinima si UG simicus ,bet nebuvo normalaus manafixo o simiku padarai buvo dauguma multicolored ,tai pasilikau su UG simikais. Su tokiom simiku kortom daug nesitikejau ,nes dar su geresnem kortom jau sunkiai ejos per drafta ,bet nors planavau patekti i top8 :D
G1 pries Povke . Pirma partija isgelbejo 2x Aetherize , jis buvo mane palikes iki 8 ,stabilizavaus ir laimejau . Antra partija kaip ir trecia tiesiog mano simikai neisiveise greitai , o povke prisimete gruliu bombu , kur jie ten nuo lendu skaiciaus dideja ,ir suede. 0-1
G2 pries Un . Pirma ir antra partija unui buvo manos problemos , pirma keepino su 7 bet pradejo letai ir simikai darba padare , antra partija muliganino iki 5 ir nieko gero pries daug mazu simiku nepadare. 1-1
G3 pries Tomas G. Abi partijas jam gerai pakrito ,borosai greitai uzlakste ,dar kai atejo angelas 3/3 su integruotu helixu ,nebepasipriesinau.Antra partija buvau ji numuses iki 4 laifu bet ne iki 0. 1-2
G4 pries Simas .  Abi partijos monopolis grynas , prisidedam abu padaru , pridedam enchantmentu ant padaru ,bet kadangi pas mane vienintelis riebesnis padaras buvo visam deke Leyline Phantom , o jis pasidedavo Consuming Aberration , Diluvian Primordial ir Nimbus Swimmer ,nebuvo man kaip atsigint ,tokiu bombu negavau nei vienos .Deke isvis buvo tik 1 flyeris 0/1 su evolvu paukstis ,daugiau flyeriu negavau ,galvojau deti 2/2 artefactini su flyingu uz 4, bet sugalvojau ideti 1 uz UG pavercia iki eot lenda 3/3 flyeriu. 1-3
Po to turnyro kol lose top 8 susidejau pabandymui is gauto poolo orzhovo deka , sulosem pries Povkes GRU gruliais ,tai pralosiau 2-3 ,nezinau ar buciau geriau pasirodes ir su jais prelyze :) tai tiek ,bet patiko turnyras ,gal kiek nepasiseke ,bet gal pasirodysiu geriau kita karta.

TomasKJ

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 197
Re: Gatecrash Prerelease
« Atsakymas #52 Įrašytas: Sausis 28, 2013, 15:47 »
Citata iš: "goldenas"
Poolas nebuvo jau toks ir geras
Ne tave turejau omeny :D
Reading your mind is not cheating..

waidas987

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 55
Re: Gatecrash Prerelease
« Atsakymas #53 Įrašytas: Sausis 28, 2013, 18:13 »
Kadangi visi skundzias ir as siek tiek pasiskusiu :D

kai susidejau decka, galvojau - šakės.   :o  promo, dar vienas rare (mylimas wrecking ogre :) ) ir guildmage (uncommon). viskas... daugiau jokiu kortu, kurias cia butu verta paminet... vieni common... gal dar kelis uncommon ir turejau, bet nieko ysimintimo.
Bet cia skundai ir pasibaige :) siaip, neslepsiu, sekesi kaip reikalas  :oops: daznai varzovai arba negaudavo land'u, arba gaudavo tik juos...  Paimiau 3 vieta, tai skaitau labai aukstai. nesitikejau... nors tikejausi kad gruul bus stiprus. todel nustebau, kad povilas taip zemai liko.

Del pacio prerelease, tai buvo tikrai ydomu. papildomai ydomu buvo del to, kad pats domejausi pries jy apie kortas, apie kas bus stiprus, kas ne. manau dauguma expertu internete buvo teisus - bloodrush yra stipriausia mechanika gatecrashe.
Kaip ir maniau, evolve - pati prasciausia (taip maniau pries prerelease, taip ir toliau manau). evolve neveikia be reikalingu padaru, kuriu nera daug. o juos gauti - sunku. todel drafte si mechanika neveikia, o constructed ji siaip per silpna.

is consuming aberration kortos tiek nesitikejau... labai stipri limited'e... stipriausia korta siame prerelease, bent mano nuomone. net gideon nebuvo toks baisus. o ghost counsil nera tokia greita korta, todel net ir jai pasirodzius, jeigu turi reikamas kortas, gali nesunkiai laimeti. ypac, kad kai priesininkas puls, sios kortos nebebus ant stalo, kad apsigintum.

Dabar dar noriu susideti padoru gruul decka ir isbandyti jy kituose formatuose. ziuresim kas gausis.

goldenas

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 264
Re: Gatecrash Prerelease
« Atsakymas #54 Įrašytas: Sausis 28, 2013, 20:26 »
Citata iš: "TomasKJ"
Citata iš: "goldenas"
Poolas nebuvo jau toks ir geras
Ne tave turejau omeny :D
ne taip perskaiciau :D