Autorius Tema: Modern turnyras nr.1  (Skaityta 16181 kartus)

goldenas

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 264
Modern turnyras nr.1
« Įrašytas: Vasaris 15, 2013, 11:11 »
Sveiki , su Tomu G. sugalvojom kad butu idomu surengti modern turnyra.Cia aprasyta viskas http://www.wizards.com/Magic/TCG/Resources.aspx?x=judge/resources/sfrmodern apie moderna ( kokie setai i ji ieina ir kokios banintos kortos yra jame),butu puiku jeigu pries dedami deka pasiziuretumete si tinklapi. Jeigu kas neturite deko ,galeciau paskolinti 1-2 gan padorius dekus (bet praneskite is anksto kad surinkciau ir isideciau i turnyra).
Data: vasario 23d. 14h.
Kaina: nemokama
Prizai: promo kortos
Parasykite kas zadat dalyvaut.
Dalyviai:
1. Tomas S.
2. Tomas G.
3. Tomas K.
4. Simonas
5. Unas
6. Povilas
7. Vaidas
8. Karolis

TomasKJ

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 197
Re: Modern turnyras nr.1
« Atsakymas #1 Įrašytas: Vasaris 15, 2013, 13:05 »
As dalyvausiu. :)
Reading your mind is not cheating..

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Modern turnyras nr.1
« Atsakymas #2 Įrašytas: Vasaris 15, 2013, 14:05 »
Aš be abejo in! Jau pats norėjau siūlyt, bet mane aplenkė :)

Paminėsiu, kad negali būti jokių spausdintų, pieštų ar dar kokių nors kortų - tik originalios. Jei yra sideboard, jame turi būti lygiai 15 kortų.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Modern turnyras nr.1
« Atsakymas #3 Įrašytas: Vasaris 15, 2013, 14:37 »
I'm in :)
P.S. Jei yra noras tai galim po 7 litus surinkt ir boosterius dar i prizini idet :)
ϕyrexian ϕanatic

goldenas

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 264
Re: Modern turnyras nr.1
« Atsakymas #4 Įrašytas: Vasaris 15, 2013, 16:35 »
Citata iš: "Xemnon"
I'm in :)
P.S. Jei yra noras tai galim po 7 litus surinkt ir boosterius dar i prizini idet :)
man tiktu toks variantas :)

uNlimited

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 99
Re: Modern turnyras nr.1
« Atsakymas #5 Įrašytas: Vasaris 15, 2013, 16:39 »
As in, bet jei galima 2val vietoj 12?

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Re: Modern turnyras nr.1
« Atsakymas #6 Įrašytas: Vasaris 15, 2013, 21:32 »
nu jei nemokamai tai me is in :)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Modern turnyras nr.1
« Atsakymas #7 Įrašytas: Vasaris 15, 2013, 21:54 »
Citata iš: "uNlimited"
As in, bet jei galima 2val vietoj 12?
Antrą val nakties manaus nieks nenorės rinktis :D Bet jei 14, man tinka :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

waidas987

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 55
Re: Modern turnyras nr.1
« Atsakymas #8 Įrašytas: Vasaris 16, 2013, 09:21 »
as in.
Vaidas.

Snickito

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 243
Re: Modern turnyras nr.1
« Atsakymas #9 Įrašytas: Vasaris 18, 2013, 11:08 »
Im in

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Modern turnyras nr.1
« Atsakymas #10 Įrašytas: Vasaris 20, 2013, 17:20 »
As out
ϕyrexian ϕanatic

waidas987

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 55
Re: Modern turnyras nr.1
« Atsakymas #11 Įrašytas: Vasaris 21, 2013, 20:14 »
klausimelis:
pirmoje kowoje pries kiekwiena negalima naudoti sidedeck, tik po pirmos kowos galima. taip suprantu?

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: Modern turnyras nr.1
« Atsakymas #12 Įrašytas: Vasaris 21, 2013, 20:20 »
taip, sideboard galiam naudoti TIK po pirmo matcho, pries kova negali sidetintis.

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Modern turnyras nr.1
« Atsakymas #13 Įrašytas: Vasaris 21, 2013, 23:26 »
Ir naujam round'e budamas tu turi pirmam game'e buti vel su pradiniu 60 mainu :)
ϕyrexian ϕanatic

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Modern turnyras nr.1
« Atsakymas #14 Įrašytas: Vasaris 23, 2013, 18:11 »
Kol neišblėso įspūdžiai, pareportinsiu.
Lošiau su Bant control. Tomas per skype atsiuntė pairingus (nes tingėjo kompą temptis), žiūriu man su TomuKJ. Tai priešininkas kurį mažiausiai norėjau pirmą gaut :D Bet ką padarysi.

R1 vs Tomas Kosteckas su B vampyrais.
G1. Ateina ranka su vienu landu, mulligan. Antras handas - jau geriau. Pirmus kelis turnus jis lošia su dviem swampais, o man vis neina balta. Aš vis kažką padedu, jis iškart užmuša. Jam ateina trečias swampas ir išeina Nighthawk. Rankoj turiu Stoic Angel ir Terminus, bet negaliu castint, nes nėra f*cking baltos. Nu taip ir baigėm. 0-1. Įsisaidinu 3 Oblivion Ring ir Aetherize.
G2. Ateina ranka su 7 landais. Nu jau ne, mulligan. Jau geriau, bet pradedu traukt brangius spellus. Jam ateina Vampire Nocturnus, paskui dar vienas ir užskraido. Visiškai nieko negalėjau padaryt arba jam tiesiog gerai ėjo. Nu žodžiu. 0-2

R2 vs Vaidas su goblinais
Žinau jo deką, teko testint ant kompo. Čia daug ką nėra pasakot, per abi partijas jam nė karto nesugebėjau įkast, o mane labai greit užmušo. Ir vėl kažkoks fail su landais :D Šiaip Vaidas šaunuolis, nežinau gal jam tiesiog gerai sukrito, bet dekas tikrai stiprus. 0-2

R3 vs Karolis su knights
Kadangi Karolis sugebėjo pamiršt atsinešt net du dekus į turnyrą (mind=blown), daviau jam savo W Knights. Deką žinau mintinai, jis tik porą kortų savo įsidėjo. Baigėm 2-1 šiaip ne taip mano pergale, bet visi grys geimai buvo labai geri :) Jis prisideda krūvą knightų, metu Terminus. Arba pasidedu Fog Bank su Stoic Angel, laukiu kol puls su visais - Aetherize :D

Visumoj pasirodžiau prastai, bet liūdėt nėra ko, o reikia tobulintis deką ir laukt sekančio turnyro. Tikiuos darysim reguliariai :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.