Autorius Tema: Nacu informacija  (Skaityta 10475 kartus)

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Nacu informacija
« Įrašytas: Vasaris 26, 2013, 12:29 »
Taigi taigi, sulaukem pagaliau informacijos apie siu metu nacus. Jie bus 3 (kaip ir praaitais metais) bet datos radikaliai skiriasi:
1-ieji nacai bus Vilniuje - Balandzio 6d.
2-ieji nacai bus Kaune - Baladzio 20d.
3-ieji nacai bus Vilniuje - Birzelio 1d.
Tai reiskia kad 1 ir 2 nacai bus zaidziami BE Dragon's Maze, tad deckus rinkites ir pirkit JAU DABAR! Is musu siaulieciu kvalifikave yra tik 3: As, Versetty ir Hurris. Snickito yra ant ribos, pora turnyru jam truksta ir tures jis nacus taippat. Visu 3 nacu formatas bus Standard, be draftu jokiu, tad mokykites ir studijuokit Standard'o metagame'a ir ruoskites.
Pats World Magic Cup vyks Rugpjucio 2-4 dienomis Amsterdame.
Jei kyla daugiau klausimu, rasykit cia, stengsiuos atsakyti.
ϕyrexian ϕanatic

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Nacu informacija
« Atsakymas #1 Įrašytas: Vasaris 27, 2013, 10:44 »
Moar Info
Visi dalyvaujantys nacuose gaus promo foila Vengevine:

O visi Top8 nacuose gaus playmat'a:
ϕyrexian ϕanatic

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Nacu informacija
« Atsakymas #2 Įrašytas: Balandis 03, 2013, 22:58 »
Gal kasnors ketvirtadieni arba penktadieni nacams galite paskolint  1x [c:3ugecl5k]Door to Nothingness[/c:3ugecl5k] ir 2 arba 3 [c:3ugecl5k]Increasing Ambition[/c:3ugecl5k]
ϕyrexian ϕanatic

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Nacu informacija
« Atsakymas #3 Įrašytas: Balandis 06, 2013, 16:49 »
As uzemiau 9 vieta  3-2 (FUUUUUCK)
Karolis uzeme 11 vieta 2-3
ϕyrexian ϕanatic

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Nacu informacija
« Atsakymas #4 Įrašytas: Balandis 06, 2013, 20:04 »
Citata iš: "Xemnon"
As uzemiau 9 vieta  3-2 (FUUUUUCK)
Karolis uzeme 11 vieta 2-3

Tai cia kaip - neblogai, ar so so ? man 9 vieta visai nieko, jei aisku dalyvavo daugiau zmoniu jei 12...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Nacu informacija
« Atsakymas #5 Įrašytas: Balandis 06, 2013, 20:58 »
Zmoniu buvo nedaug. Praktiskai per 5 round'us pointas buvo patekti i Top8, kaip matai, nei as, nei karolis, nepatekom ;( Reportai bus veliau, kai atsigaus galvos musu :)
ϕyrexian ϕanatic

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Nacu informacija
« Atsakymas #6 Įrašytas: Balandis 11, 2013, 22:24 »
Antriems nacams, gal kas turit paskolint 1x[c:3hq3laiu]Prime Speaker Zegana[/c:3hq3laiu]
ϕyrexian ϕanatic

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Nacu informacija
« Atsakymas #7 Įrašytas: Balandis 20, 2013, 18:18 »
Kam idomu - Baigiau 6'as, bet kadangi zmoniu tik 14 buvo, todel buvo top 4 o ne top 8, bet Playmat'a vistiek gavau. Zaidziau Junk Reanimator... meh, kartais dieviskai sukrenta, kartais taip sukrenta kad gali tik sedet ir ziuret :)
ϕyrexian ϕanatic

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Nacu informacija
« Atsakymas #8 Įrašytas: Balandis 20, 2013, 19:49 »
Tai neblogai visvien :) Kokie dekai dar buvo? Koks laimėjo?
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Nacu informacija
« Atsakymas #9 Įrašytas: Balandis 20, 2013, 20:01 »
buvo misriai, laimejo Bant Control
ϕyrexian ϕanatic

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Nacu informacija
« Atsakymas #10 Įrašytas: Balandis 21, 2013, 00:52 »
Pradesiu report'a.
1'as Round'as Martynas - GW Aggro
Pirma game'a matau mana dorku ir keistus padarus kaip Azorius Arrester ir ta vilka 2/1 kur neleidzia blokuot su mazesniu power nei jis, tai buvo taip, kad sedziu ir galvoju, nejau jau toks all-in aggro, ar tiesiog budget'inis deckas... oh well. Prisidelioju Centaur Healer'iu pareanimuoju Angel of Serenity tuom ir baigiasi. Game 2 buvo panasus, as ne prakaito nepraliejau 1-0
2'as Round'as Robertas - BW Zombies
Slykstus deckas. Pirma game'a vos vos bet laimiu su Craterhoof Behemoth ir 5 spiritais ant stalo. Game 2 mano letas startas buna per daug letas ir sudauzo mane ziauriai greit, o 3'a prapyliau del labai durnos klaidos - Angel of Serenity reikia man ismokt geriau naudot 1-1
3'as Round'as Tamiras - Jund
Taip ir numaniau, kad jis zais bruzgio Jund'a, jis man sako: "Speju vel kokia kontrole zaidi, nes kontroles megsti" .....  :unknown: nemegau as tu kontroliu ir vis dar nemegstu :D. Anyway pajautes Lotleth Troll Thragtusk ir Craterhoof Behemoth begancius kartu rankom susikabinus tai sunku nenumirt. Game 2 Letoka pradzia is mano puses o pas jis ateina 2 Huntmaster of the Fells .... oookay, as metaus tai Thragtusk'ais, tai Restoration Angel'ais, vos vos ishsibalansuoju, jis ismeta Kessig Wolf Run jau galvoju jog pizdec man, pablokuoju, patapina jis wolfrun'a ir sako i tave 8, as tik zvilgt i savo life total - 8 ..... uhm, ok Tragic Slip ir lieku ant 1 life'o... Is aplinkiniu girdisi frazes kaip: "Eik tu sau", "Ne nu pizdec" ir t.t. :D Tamiras, scoopina, nes i ji kitu turnu is mano puses atbega lethal. Po to sako, jog Tragic Slip isidejimas ish side'o i decka buvo klaida.... vis dar nesutinku, nes man jo Olivia Voldaren butina kazkaip uzmusti :). 2-1
4'as Round'as Lukas - GW Aggro
O va sitas jau tradicinis ir baisesnis. Pirma game'a prasiresolvinu greit Angel of Serenity tuom ir baigta. 2'a partija nelabai prisimenu, bet gavau malku. 3'as game'as tai jam sukrito DIEVISKAI: T1 Arbor Elf T2 Loxodon Smiter T3 Rancor ant Loxodon Smiter, Silverblade Paladin soulbound su Loxodon Smiter, attack for 12..... As numetu i ji Oblivion Ring, byyyybi, gaunu T4 Wolvir Silverheart ..........  :fool:  2-2
5'as Round'as Algirdas - UWR Control.
Mes jau pezam nes praktiskai zinom jog no chance i top 4. Tai ir uzdubasinu abu game'us ji greit. Antram game'e life total'ai - Mano 45, jo 5. Tai va taip letai ir smaukemes su Obzedat, Ghost Council :D.
Gaunu playmat'a, lieku laimingas, bet abydna jog VEL nepatekau i top 4. Pasirodo jog Martynas laimejo visas partijas po manes.......... HOW THE FUCK?!.
Top 4:
Tadas - RG Aggro 5-0
Martynas - GW Aggro 4-1
Saulius - Bant Control 4-1
Lukas - GW Aggro 3-2
Top 2:
Lukas 1-2 Saulius.
ϕyrexian ϕanatic