Autorius Tema: Modern turnyras nr.2  (Skaityta 11004 kartus)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Modern turnyras nr.2
« Įrašytas: Kovas 04, 2013, 13:33 »
Data: balandžio 6 d., šeštadienis
Laikas: 14 val.
Kaina: nemokamai
Prizai: nieko

Registruojamės:
1. Simonas Kapučinskas
2. Tomas Glazauskas
3. Vytenis Kazlas
4. Dovydas Staponkus
5. Tomas Kosteckas
6. Vaidas Aleksandravičius
7. Marius Vežikauskas
8. Armandas Vaitkus
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: Modern turnyras nr.2
« Atsakymas #1 Įrašytas: Kovas 04, 2013, 14:08 »
jo me in default :) prizai - promo kortos + jei yra noro ant boosteriu keletos susimest :)

goldenas

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 264
Re: Modern turnyras nr.2
« Atsakymas #2 Įrašytas: Kovas 04, 2013, 14:35 »
dalyvausiu

witkis

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 22
Re: Modern turnyras nr.2
« Atsakymas #3 Įrašytas: Kovas 04, 2013, 14:59 »
im in

uNlimited

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 99
Re: Modern turnyras nr.2
« Atsakymas #4 Įrašytas: Kovas 04, 2013, 18:54 »
<<<+1

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: Modern turnyras nr.2
« Atsakymas #5 Įrašytas: Kovas 05, 2013, 12:39 »
dar truputis papildomos info:

kas neturit kaladziu arba turit ir norit kokios nors kitokios yra ne beda moderno turnyrui gauti :) registruokites ir tiesiog parasykit kad noresiu kalades :) kalades paskolinimui bus bent kokios 5-6 manau :) taip kad go on :)

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Re: Modern turnyras nr.2
« Atsakymas #6 Įrašytas: Kovas 05, 2013, 22:23 »
me in

TomasKJ

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 197
Re: Modern turnyras nr.2
« Atsakymas #7 Įrašytas: Kovas 06, 2013, 00:29 »
prisijungsiu.
Reading your mind is not cheating..

waidas987

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 55
Re: Modern turnyras nr.2
« Atsakymas #8 Įrašytas: Kovas 23, 2013, 00:19 »
busiu.

witkis

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 22
Re: Modern turnyras nr.2
« Atsakymas #9 Įrašytas: Kovas 30, 2013, 23:51 »
Armandą Vaitkų dar užrašykit :) naują žmogų atvesiu :D

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Modern turnyras nr.2
« Atsakymas #10 Įrašytas: Kovas 31, 2013, 00:09 »
Nebenaujas, jau zaide jis :)
ϕyrexian ϕanatic

goldenas

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 264
Re: Modern turnyras nr.2
« Atsakymas #11 Įrašytas: Balandis 04, 2013, 16:36 »
negalesiu sudalyvaut

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: Modern turnyras nr.2
« Atsakymas #12 Įrašytas: Balandis 05, 2013, 19:36 »
priminimas siaip kas pamirsa ar nemate - rytoj 14 val. modernas, jei yra norinciu bet neuzsirasusiu ateikit, kaladziu duosim :)

TomasKJ

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 197
Re: Modern turnyras nr.2
« Atsakymas #13 Įrašytas: Balandis 06, 2013, 21:05 »
Kur buves kur nebuves, ivyko antrasis Modern'o turnyras, kuriame rungesi 9 zaidejai kiekvienas turedamas savo unikalu deka. Jei labai nesuklysiu, manau sikart net nebuvo deku turinciu vienodas spalvu kombinacijas (aisku apart trispalviu), ir del to sis turnyras buvo dar idomesnis. Sikart palikau Vampyrus pailset, o pasiemiau pagaliau uzbaigta Niv-mizzet'o deka "UR control" kaip as ji pavadinciau. Na ir turnyras prasidejo.

Round1. Vaidas R agro
Pirma partija sekmingai burninu jo gyvunus, neleidziu issiplest, ir uzpinginu po 1-2 dmg per ejima. Turejau pasiruoses gan nebloga said deck'a agro dekams stabdyti 4x Frostburn Weird 2x Slagstorm ir dar sis tas. Antra partija Vaidas gerai spurtuoja, Goblin King seka Hearthfire Hobgoblin, ir likau su 1 hp, bet stabilizavausi su Gelectrode + Basilisk Collar combo. 2-0 3taskai

Round2. Karolis Gb elfai
Velgi agresyvus dekas,  bet mano starting handas pilnas burn spellu, neleidziu issiplest, ir Niv-Mizzet, the Firemind uzbaigia darba. Antra partija vel prisidejes anti-agro kortu prasileidziu zalos ir lieku su 1 hp, bet to uztenka, atsisaudau, isvalau stala ir pasidejes Niv-Mizzet, the Firemind su Niv-Mizzet, Dracogenius laimiu. 2-0 6taskai.

Round3. Simas RB combo deck
Pirma partija ilgai dauzomes, bet galiausiai laimiu. Pastebejau kad Simas aktyviai naudoja Mindcrank, isidedu Psychic Spiral. Zaidimo pradzioj Simas pasideda 2x Mindcrank ir talzo mane su nighthawk'ais ir dar kazkuo, kantriai laukiu kol sugebu likt su 1 hp ir suzaidziu Psychic Spiral jo ejimo gale. Mano grave 45 kortos, jo library 44, gg :) Vis del to sita partija buvo pati isimintiniausia, ne kasdien gausi laimet su Psychic Spiral ir dar likus su 1 hp. :) 2-0 9taskai

Round4. Un'as (ir jo dekas) :)
Pirma partija jis keepina su 2 mountainais ir patraukia dar 3, tai man dave pakankamai laiko issizaisti, Spellskite kovesi vienas uz visa mano deka, gadindamas Unui visa zaidima. Galiausiai issikvieciu savo drakonus ir laimiu. Sekancios dvi partijos buvo epic fail, prasileidziu Giant Solifuge ir uzdauzo po 4 dmg, rankoj vien burnas ir conteriai, Identinkai baigesi ir trecia partija. 1-2 9 taskai.

Round5. Un'as (-.-)
Sekmingai pasidedu Kira, Great Glass-Spinner ir Spellskite, sis kombo sustabdo Un'a labai ilgam, sulaukes progos issimetu kazkuri drakona ir laimiu. Antra partija buvo kazkuo panasi, daug kontroles (atitapintos manos) karu, bet igyju persvara ir 2-0. einu i finala!

Round6. TomasG BW kontrole
Mano dekui sitas match up'as buvo tikrai vertas finalo. :) Visas zaidimas praktiskai vykdavo 1-3 turne, nes po to abu laukdavom geros progos nucounterint kazka gero, ir taip laukdavom kol turesim pakankamai manos kazka iscastint ir dar turet manos savo counteriui. Siaip visi matchai buvo labai idomus, nes itampa augdavo su kiekvienu padetu landu.:) Pirmas matchas, pasidedu greit Ashmouth hound ir kramtau Toma, Pazaidziam counteriu karus, ir sugebu damust.Antroj partijoj Tomas pasideda Blade splicer ir primusa, dar bandau spardytis, suzadiziu Rite of Replication (kickinta), bet ji seka Day of Judgment ir net neikandu. Trecia partija buvo pati episkiausia kogero, greit iszaidziu Frostburn weird ir lupu po 4 dmg ir taip 3 ejimus, kol pasigauna Oblivion ring, pasidedu dar 2 savo frostburn'us, bet Tomas isvalo stala su Day of judgment. Tamiyo, the Moon Sage neleidzia atsitapint man lando, ko man ziauriai reikejo, tai trunka apie 5 turnus, bet tada parsiunciu Tamiyo namo su Into the roil, rankoj spausdamas Counterflux. :) Issimetoms spelus, pereinam i atvira kova, dar keli Oblivion ring'ai, ir galiausiai liekam su 8-6hp mano naudai, pas Toma Stonehorn Dignitary, pas mane Gelectrode, ir punch'inam vienas kita po 1 dmg per turn. :D abu nieko neistraukiam apart landu, pas man viena zaidziama korta Remand, kol po landfall'o istraukiu Sphinx-Bone Wand, issimetu ir to uztenka kitam ejime padaryti 3 zalos su gelectrod'u, wand'a ir remand burtu kazka numusanciu. GG! Finalas kokio tik galejau noret. :)

Manau turnyras pavyko puikiai, idomu buvo pamatyti kaip veikia mano dekas zaidziant pries kitus stiprius zaidejus, lauksiu sekancio turnyro. :)
Reading your mind is not cheating..

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: Modern turnyras nr.2
« Atsakymas #14 Įrašytas: Balandis 06, 2013, 22:37 »
Pridesiu ir as nuo saves:) lb norejau losti su kitu decku, bet del to kad BlackBorder nesugeba per menesi laiko atsiusti keliu kortu pasiemiau sena gera Venseri :) isemem pora kortu, dadejom pora Tamiyo ir sakau nu reik megint :)

match 1 vs. Whitkis - pirma partija jo Tezzo kontrole mane isniekino ir lb gerai sumale, jau galvoju nekazkas bus, antra truputi atejo geresne man ranka, jam greiciausiai siek tiek prastesne ir po ilgos kovos paemiau galimybe treciai kovai...bet baiges laikas kovos viduri ir pasiemem lygiasias :) 0-0-1

match 2 vs. Maroom - pirma partija ateina mano 3 is eiles blade splicer ir sudrasko viska aplinkui, antroj jam neina mana o pas mane Tamiyo pastoviai tapina jo raudona mana nu ir ka .... nu ir GG. 1-0-1

match 3 vs. Vaidis - nu jau mes su juom buvom praitam susitike tai realiai plius minus zinojom ko tiketis, bet kaip parode kova tai turbut nei viens netikejom kad spesim sulost tik 1 partija per kokias 50 minuciu  :unknown:  situacija tokia kad dauzemes dauzemes ir ant galo pas ji ant stalo koks 35 goblinai is kuriu daugiau nei puse tokenai, o pas mane Karn Liberated, Tamyio ir Venseris su raganosiu neleidziantis pult jam :) galu gale pradejom ciklus kuriu eigoj isexailinom kokius 8 goblinus, tada su Karnu restart game ir pati ji su jo paties goblinais :D buvo cool partija 2-0-1

match 4 vs. Simas - zinojau jo decka, zinojau kad galiu gaut lb lb greit bet nuo land floodo deja nepabegsi jei jau eina tai eina o va jam ir ejo :) pirmoj partijoj atemiau jo zombiuka kas leido laimet laiko ir kazkaip laimet, o antroj jam nuo vidurio zaidimo jam paleido landus nu va ir baiges mano naudai :) 3-0-1

semifinal - Whitkis again :) pirma partija ilgaaaaai mucinomes ant galo jis sako scoop ir einam antra....ok einam tai einam :) antroj dar ilgiau mocinomes ir jis padare nedidele klaidele nesusprogdines mano golemu tokenu armijos ir man siaip ne taip pavyko nugalet Tezza :) cool ! 4-0-1

finalasa - Tomas K. Jooo girdejau ir maciau kad jis ten skandina viena varzova po kito tai mazdaug primeciau kad gero nelauk :) pirma partija tai nesuejo man kaip niekad, viska ka dariau jis counterino, male, bouncino ir t.t.t be pasipriesinimo praktiskai mane sudauze :) antroj partijoj abu DAUG saidinomes ir pradejom lost ilgaaaaaa partija :) kaip ir sake Tomas situacija tokia kad abu dedam bombas po 6-7 manos ir dar laikom counteriam atviros :) as dedu Karna - counter , jis padeda Niv Mizeta - counter arba DoJ :) va tapi ir malemes, ant galo tik jis pasireplicavo kruva flyeru o as flashback forbiden alchemy ir susirandu DoJ kuris isvalo stala ir laimi man partija :) nu o trecia partija tai is vis buvo epic....dejom, counterinom, sukom varkes, lockinom viens kita vienu zodziu grazu ziuret ir nors buvo mane numuses iki 8 pacioj pradzioj damusiau as ji irgi iki tiek pat ir prasidejo lenktynes :) lenktynes laimejo Tomas bet del to nei trupucio nera gaila nes tikrai buvo super finalas :) aciu uz super partija  :good:

tai va taip ir pabaigem antra moderno turnyra :) man patiko lb  :good:  lauksim kito :)