Autorius Tema: Turnyru pasiulimas  (Skaityta 16454 kartus)

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Turnyru pasiulimas
« Įrašytas: Kovas 21, 2013, 20:54 »
Ar butu norinciu dalyvauti turnyre kurio entry costas yra apie 30lt give or take, bet prizai butu dideli, pvz [c:3u8yknb7]Taiga[/c:3u8yknb7] ar panasus dalykai, gal ir Modern'o kortu vertingesniu? Aisku, galim priimt tokia taisykle, kad Xemas, nedalyvauja, as niekopries :D. Tai jeigu 8 zmones susirinktu sitokiam dalykui, galim kazka tokio planuot :)
ϕyrexian ϕanatic

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Re: Turnyru pasiulimas
« Atsakymas #1 Įrašytas: Kovas 21, 2013, 21:26 »
as uz buciau bet butu smagiau jei turnyras butu sealed , drat formato :) kur nereik turet uber decko :D

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Turnyru pasiulimas
« Atsakymas #2 Įrašytas: Kovas 21, 2013, 21:37 »
Um...ar tai nera jau arazrinis elementas, kaip kad entry fee pokeryje pvz ? Zinau, kad pasaulinio mtg prizai buna galingi ir aisku yra stojamasis mokestis, bet musu klubas yra azart free...
Cia tik mano 2 centai..
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Turnyru pasiulimas
« Atsakymas #3 Įrašytas: Kovas 21, 2013, 22:03 »
Na, mintis kaip sveikintina, tik va Xemai tu jau kelintą turnyrą passini, tai ar nebus kad čia tik pakalbėsim ir pasibaigs? O kad iškart nuspręst "Xemas nedalyvauja" tai nžn, what's the point?
Kas dėl sealed ar drafto, tai kaina labai išaugs. Tarkim, sealed 60 + prizai 30, jau 90 Lt. Kažin ar atsiras daug norinčių tiek leist.
Ramai, siųlau tau nors kartą tų dviejų centų nebedalint čia, o nupųst dulkes nuo kortų ir ateit kada nors palošt :D
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Turnyru pasiulimas
« Atsakymas #4 Įrašytas: Kovas 21, 2013, 22:07 »
Nu jau nea (krizena), nesulauksit... As esu theme casual playeris, kur ten as pries competetive shark'us rausiuos. Be to - man gaila babkiu  :crazy:
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Turnyru pasiulimas
« Atsakymas #5 Įrašytas: Kovas 21, 2013, 22:16 »
Citata iš: "Nostromo"
Be to - man gaila babkiu  :crazy:
Tai sakau, kiek čia gali tuos du centus dalint, geriau iškart normalią sumą, į ateitį :D O šiaip, juk ne visi turnyrai mokami. Niekas neverčia kišt babkių į kortas, kurių tau niekad gyvenime nereiks.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Turnyru pasiulimas
« Atsakymas #6 Įrašytas: Kovas 21, 2013, 22:38 »
Na sita jau pats organizuoju, tai siuliciau datas kurias nei Vilniui organizuot reiktu nieko man ir i Siaulius atvykt galeciau. Sealed'a kaip varianta iskarta atmetu, nes kaina kosmine gausis. Draftas dar iffy variantas, bet jei 8 zmones susirinks, tai sure. Nu tas variantas "Xemas nezaidzia" kyla is to dalyko, kad negirdeciau tokiu " Ai va, Xems ateja su OP deck'u ir sudauze visus".
ϕyrexian ϕanatic

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Turnyru pasiulimas
« Atsakymas #7 Įrašytas: Kovas 21, 2013, 23:25 »
Nemanau, kad kas nors ką nors tau sakys. Jau visi išaugom iš to berods.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

uNlimited

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 99
Re: Turnyru pasiulimas
« Atsakymas #8 Įrašytas: Kovas 21, 2013, 23:38 »
Manau tas "super uber xem'o deck'as" galioja pagrinde tik standarte, jei butu kalba apie moderna zmones turetu daugiau "sansu laimeti" :D

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Turnyru pasiulimas
« Atsakymas #9 Įrašytas: Kovas 22, 2013, 00:01 »
Oi, Unai Unai...
Anyway, apie prizus. Manęs asmeniškai legacy kortos nelabai domina, ar tai būtų Taiga, ar Force of Will. O va iš moderno, ypač jei playsetas, tada būtų cool. Nu aišku žiūrint kiek čia bus norinčių ir kokia būtų bendra surinkta suma. Variantų bent yra? Огласите весь список, пожалуйста :D
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Turnyru pasiulimas
« Atsakymas #10 Įrašytas: Kovas 22, 2013, 00:31 »
Is moderno tai variantu yra, Shocklandai, Dark Confidant, Tarmogoyf, Splinter Twin, Filter landai. You name it, we order it :)
ϕyrexian ϕanatic

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: Turnyru pasiulimas
« Atsakymas #11 Įrašytas: Kovas 22, 2013, 08:33 »
as tai pabusiu kaip iskilus plokstele - zinoma kad man tinka visi variantai :) bele tik procesas vyksta :) as visur auto in.

goldenas

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 264
Re: Turnyru pasiulimas
« Atsakymas #12 Įrašytas: Kovas 22, 2013, 12:47 »
Citata iš: "Simuck"
Oi, Unai Unai...
Anyway, apie prizus. Manęs asmeniškai legacy kortos nelabai domina, ar tai būtų [c:2f40lpcr]Taiga[/c:2f40lpcr], ar [c:2f40lpcr]Force of Will[/c:2f40lpcr]. O va iš moderno, ypač jei playsetas, tada būtų cool. Nu aišku žiūrint kiek čia bus norinčių ir kokia būtų bendra surinkta suma. Variantų bent yra? Огласите весь список, пожалуйста :D
Butent butu geriau tik moderno kortos ,nes legacy cia pas mus nei kas zais ,nei kas darys dekus. Man butu geriausias prizas moderno kortu koks nors playsetas.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: Turnyru pasiulimas
« Atsakymas #13 Įrašytas: Kovas 22, 2013, 12:51 »
del prizu as irgi uz moderna

Snickito

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 243
Re: Turnyru pasiulimas
« Atsakymas #14 Įrašytas: Kovas 22, 2013, 13:19 »
Man tinka betkuris variantas