Autorius Tema: Daiskard'o Block'as  (Skaityta 23759 kartus)

uNlimited

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 99
Re: Daiskard'o Block'as
« Atsakymas #15 Įrašytas: Balandis 21, 2013, 22:10 »
First there was a chaos, then the order came.
Siaip kuo daugiau zmogeliu kuria kortas tuo labiau galima po to galvoti tema joms. Temai atsiradus galima koreguoti pacias kortas kad atitiktu flavor'a.
Bet jei taip norit temos tai galiu duoti savo - Steampunk.
Nuo siol prasau kortas postinti ir su textu, ne vien image'u(tokias kortas daug lengviau man istaisyti ir komentuoti).

witkis

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 22
Re: Daiskard'o Block'as
« Atsakymas #16 Įrašytas: Balandis 21, 2013, 22:15 »
Su tekstu tai parašyti visą info tekstu tiesiog ? Mestelk ir to kortelę tokią

uNlimited

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 99
Re: Daiskard'o Block'as
« Atsakymas #17 Įrašytas: Balandis 21, 2013, 22:27 »
Zealous Striker WB

Creature - Sto Soldier

Lifelink

1/2

common slot.

Urban Management Team 2WWB

Creature - Sto Soldier

If a creature was destroyed by Urban Management Team, its controler lose 2 life and discards a card.

3/4

Rare. Pavadinima reikia keisti.


TX5 Cannon WB

Artifact Creature - Construct

Defender

TAP, WB : Regenerate

3/1

Common slot.


Training Citadel

Land

Training Citadel comes into play tapped.

TAP: Add W or B to your mana pool.

TAP, WB : Put 1/2 White and Black Sto Soldier token with Vigilance into play.

Rare? Siaip tokiai kortai rare slot'as per gerai, tad reiktu pabranginti antra abilka 2 ir/ar kad darytu bespalve mana(tas diskutuotina).


Tactical Drop 2WB

Sorcery

Put two 1/2 White and Black Sto Soldier tokens with Vigilance into play.
Sto Soldiers you control get +1/+0 until end of turn.

Morbid - If a creature died this turn put three 1/2 White and Black Sto Soldiers with Vigilance instead.

Common Slot.

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: Daiskard'o Block'as
« Atsakymas #18 Įrašytas: Balandis 21, 2013, 22:37 »
Šiaip, aš irgi galvojau, kad tema numirė. Nes jokių komentarų, niekam niekas neįdomu, atrodo taip. Ir net jei blokas ne Un'o, o Daiskardo, kažkam reikia moderuoti visą šitą reikalą. Kažkam reikia turėti viziją ir nukreipinėti žmones reikiama linkme, nes aš net į savo vanila kortų kūrimą įdėjau vargo ne tam, kad paskui jas visas atmestų. O su kritika, galima būtų kitas kurti nekartojant tų pačių klaidų. Be to, be moderavimo viskas užsibaigs tuo, kuo užsibaigia kituose forumuose: konkursu kas sukurs labiau broken kortą. Nepamirškit, kad bloką turi sudaryti ir prastos kortos, ne vien "supermegadaoJaice3000".

Steampunk, sakai? Tai viskas, kas yra sukurta aukščiau, buvo sukurta šiaip sau? Nu zjbs. Bendrą temą reikėjo duoti iš karto, nes dabar kokią bendrą temą tu sugalvosi, kai vienas daro apie street urchins, kitas apie general MTG world, o dar kitas apie SCI FI robotus?  :fool:

witkis

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 22
Re: Daiskard'o Block'as
« Atsakymas #19 Įrašytas: Balandis 21, 2013, 22:44 »
Manau kad reiktu ne tik temą duot  bet ir  padėt pagrindą, istoriją sukurt bent šiokią tokią, koks plane, karas maras badas, tada ir eisim viena linkme kartu, o dabar kaip ir Hornis sako  apie ka norim ta ir kuriam, nes kiekvienas savo viziją turim.

uNlimited

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 99
Re: Daiskard'o Block'as
« Atsakymas #20 Įrašytas: Balandis 21, 2013, 23:03 »
Prasideda.. kaip ir rasiau jums - daviau "savo" tema kuri cia ne prie ko, del to jos ir nedaviau is pat pradziu.. del "robotuku" tie robotukai gali lengvai pavirsti human/golem hibridu rase.

Mano akimis setui pirma reikia prisirinkti mechaniku ideju, o po to atsirinkus idomiausias kisti i flavor'a.

Del kortu "nurasymo", niekas ju nenurasineja.
Kortu komentavimas bus tada kai rasysit ir textini formata bo daug laiko uzima kortos taisymas kai orginali korta yra jpg'as..

P.S. kortos komentaras turetu buti rimtesnis uz "truputi OP bet man patiko" jei korta OP ji yra broken, autoban.
Nekalbant apie kortu kieki per viena post'a.. nafik jum reikia kurti tokeno korta? labai jau svarbu kaip tas tokenas atrodo? Jei norit kortos komentaru tai prasau palaukit bent 2 nuomoniu apie ja.. dabar metat kas sauna i galva lyg po 1 ar 2 dienu pasaulis pasibaigs

witkis

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 22
Re: Daiskard'o Block'as
« Atsakymas #21 Įrašytas: Balandis 21, 2013, 23:09 »
unai, kalba eina apie tai kad tu pasakei stampunk ir isivaizduoji kad  sukurei visa plane istorija, paziurek i rtr, yra guildai istorija, priesistore. Tai bent idek pastangu i ta reikala jei jau pradejai. O apie kortu taisyma :D jei jau sunku nurasinet ar parasyt komentara  tai why bother man ?

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Daiskard'o Block'as
« Atsakymas #22 Įrašytas: Balandis 21, 2013, 23:09 »
Citata iš: "uNlimited"
Prasideda.. kaip ir rasiau jums - daviau "savo" tema kuri cia ne prie ko, del to jos ir nedaviau is pat pradziu.. del "robotuku" tie robotukai gali lengvai pavirsti human/golem hibridu rase.

Mano akimis setui pirma reikia prisirinkti mechaniku ideju, o po to atsirinkus idomiausias kisti i flavor'a.

Del kortu "nurasymo", niekas ju nenurasineja.
Kortu komentavimas bus tada kai rasysit ir textini formata bo daug laiko uzima kortos taisymas kai orginali korta yra jpg'as..
Tai gal ponas master-editor teiksies nors vieną mechaniką/kortą pats pasiūlyt, ar ir toliau verksi kaip čia visi teksto nerašo ir tau mol bus sunku editint? Gal padarom atvirkščiai tada - tu rašai, mes editinam? Juk čia tavo idėja, so why don't you start already??
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

uNlimited

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 99
Re: Daiskard'o Block'as
« Atsakymas #23 Įrašytas: Balandis 21, 2013, 23:19 »
Citata iš: "witkis"
unai, kalba eina apie tai kad tu pasakei stampunk ir isivaizduoji kad  sukurei visa plane istorija
jomajo, pasakysi pavyzdi ir nulinciuos.. nekuriau as jokio pasaulio, tik pirstu parodziau i kuria puse galima butu eiti..


mano pirmine ideja buvo paziureti kokias kortas zmones kurs ir po to pabalsuoti uz kokia is tu temu labiausiai noretusi toliau kurti, o tas kuriu nepasirinktume integruoti i pasirinkta tema, nes kiekvienas kniauks kad jo korta buvo nepatvirtinta.

Norit mano kortos?

~ RU
Enchantment
~ May be dealt damage as if it was a creature.
Charge 2(Whenever ~ is dealt 2 non combat damage you may put a charge counter on it instead)
Whenever ~ is dealt damage if it has 2 or more charge counters on it you may remove all charge counters, if you do ~ deals X to all creatures and/or players where X is the number of charge counters removed.

P.S. Jei noreciau kurti savo set'a nesivadintu si tema kaip ji vadinasi dabar, noriu kad visi isreikstu rimta nuomone apie kiekviena korta

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Daiskard'o Block'as
« Atsakymas #24 Įrašytas: Balandis 22, 2013, 10:28 »
Citata iš: "uNlimited"
mano pirmine ideja buvo paziureti kokias kortas zmones kurs ir po to pabalsuoti uz kokia is tu temu labiausiai noretusi toliau kurti, o tas kuriu nepasirinktume integruoti i pasirinkta tema, nes kiekvienas kniauks kad jo korta buvo nepatvirtinta.
Tai ko tu visą mėnesį tylėjai? Ar mums dar reikėjo laukt pusmetį, kol susikaups 200 kortų ir tu tada nuspręsi, kad jau laikas atrinkinėt?
Citata iš: "uNlimited"
Norit mano kortos?

~ RU
Enchantment
~ May be dealt damage as if it was a creature.
Charge 2(Whenever ~ is dealt 2 non combat damage you may put a charge counter on it instead)
Whenever ~ is dealt damage if it has 2 or more charge counters on it you may remove all charge counters, if you do ~ deals X to all creatures and/or players where X is the number of charge counters removed.
Unplayable. Jei tokia korta ir būtų, jai reiktų sukurti atskiras taisykles kaip noncreature permanentui daroma žala. Koks man tikslas daryti noncombat damage tai kortai, kad paskui tu man pakenktum? Kitas reikalas, jei ta korta būtų Enchantment Creature, kaip [c:3rhmiwkf]Lucent Liminid[/c:3rhmiwkf].

Yra keli variantai kaip mes sprendžiam to būsimo bloko problemą: arba paliekam kaip yra, visi deda random kortas ir gausis "Daiskardo random stuff blokas"; arba tiesiog skip/ignore ir laukiam geresnių laikų/idėjų; arba čia sugalvojam konkretų settingą ir pagal jį darom kažką.

Kaip variantą galiu pasiūlyti daryti kažką panašaus į Shards of Alara bloką - penkios spalvų triados. Galima daryti toms, kurių nebuvo Alaroj: [mtg:3rhmiwkf]b[/mtg:3rhmiwkf][mtg:3rhmiwkf]g[/mtg:3rhmiwkf][mtg:3rhmiwkf]w[/mtg:3rhmiwkf], [mtg:3rhmiwkf]g[/mtg:3rhmiwkf][mtg:3rhmiwkf]u[/mtg:3rhmiwkf][mtg:3rhmiwkf]b[/mtg:3rhmiwkf], [mtg:3rhmiwkf]r[/mtg:3rhmiwkf][mtg:3rhmiwkf]w[/mtg:3rhmiwkf][mtg:3rhmiwkf]u[/mtg:3rhmiwkf], [mtg:3rhmiwkf]u[/mtg:3rhmiwkf][mtg:3rhmiwkf]r[/mtg:3rhmiwkf][mtg:3rhmiwkf]g[/mtg:3rhmiwkf] ir [mtg:3rhmiwkf]w[/mtg:3rhmiwkf][mtg:3rhmiwkf]r[/mtg:3rhmiwkf][mtg:3rhmiwkf]b[/mtg:3rhmiwkf]. Kiekvienai triadai sugalvoti pavadinimą, minimalų settingą, po mechaniką, savybes ar pan. Nusprendžiam kokio dydžio bus visas setas, kiek skirti landams, artifaktams. Manau jau sukurtos kortos tiek mano, tiek Artūro, Tomo ar Witkio kažkur čia įsipaišytų ir būtų galima plėtoti, nebūtų viskas veltui.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

uNlimited

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 99
Re: Daiskard'o Block'as
« Atsakymas #25 Įrašytas: Balandis 22, 2013, 14:10 »
Citata iš: "Simuck"
Citata iš: "uNlimited"
Norit mano kortos?

~ RU
Enchantment
~ May be dealt damage as if it was a creature.
Charge 2(Whenever ~ is dealt 2 non combat damage you may put a charge counter on it instead)
Whenever ~ is dealt damage if it has 2 or more charge counters on it you may remove all charge counters, if you do ~ deals X to all creatures and/or players where X is the number of charge counters removed.
Unplayable. Jei tokia korta ir būtų, jai reiktų sukurti atskiras taisykles kaip noncreature permanentui daroma žala. Koks man tikslas daryti noncombat damage tai kortai, kad paskui tu man pakenktum? Kitas reikalas, jei ta korta būtų Enchantment Creature, kaip Lucent Liminid.

Korta nera naudinga viena, tas tiesa, bet zadu kurti kortas kurios daro ivaria zala saviems objektams, ale "sac if you won't do dmg to that" tipo. Del zalos darymo i enchantment'a nematau problemu.. daryk kad ir tukstanti zalos, nuo zalos mirsta tik padarai. Isivaizduok sita daikta kaip zaibolaidi :) cia tas pats kaip ir su Lucent Liminid, niekas netrukde jam patapti enchantment'u, tai kodel enchantmentui negalima gauti zalos? pagrindine priezastis kodel enchantment'as nera padaras yra tokia kad nenoreciau kad jam "nudirtu oda" su Sudden Death ar panasia korta, plius kaip idomiai ziuretusi kai blokuotum su zaibolaidziu :D jei deciau "can't attack or block" tai nafik man ji is vis daryti padaru?

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Daiskard'o Block'as
« Atsakymas #26 Įrašytas: Balandis 22, 2013, 18:28 »
Turiu ir cia ikisti nosi, ech.
Nepaisant viso cia tuscio pilstymo i kiaura kortu yra geru, yra broken, yra idomiu, bet visu random kortu nesumesi ir turesi seta. Cia nebent butu core setas, o kadangi vien topicas sako jog tai bus BLOCK tai reikia pradet nuo tematikos/istorijos. Kaip supratau nutarta prie steam punko. Oki dabar galvojam apie ka sukasi blockas. Visi blockai turi savo cinkeli, based on something. Man patiko simo ideja wedge shardu kombinacijos. Ok jei taip tai manyciau sitam musu plane'e yra 5 organizacijos or smth, kurios kapojasi tarpusavyj, cia jau visiems rpg fanams galvot, ne man. Kiekviena grupe irgi based on smth turi buti, pv, RUG manau kad butu visokie apsukrus padarai kurie zaidziasi su burtais. Isivaizduokim battlemageus kurie prisitaikyti prie aplinkos sugeba. Mechanika isivaizduociau ant padaru jog jie gauna kazkokias abilkas kai paleistas instant or sorcery. BUG - shady grupuote kuri nebijo prazudyt savo nariu, kad pasiekt tiksla. Mechanika ,"better cause" - kaip landfall tiesiog kad jei nori geresne abilka, paaukok padara. Pvz
B
Instant
Target creature gets -2/-2 until the end of turn
Better cause -  Destroy target creature

Dabar esu ne namie tai kai grysiu daugiau ideju galesiu . rasau is mobiliako del to tiek daug klaidu
ϕyrexian ϕanatic

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Daiskard'o Block'as
« Atsakymas #27 Įrašytas: Balandis 22, 2013, 21:36 »
Manau daugumai Witkio kortų tiktų WBR shardas, jei kai kur įmaišant R.
Viena iš mechanikų galėtų būti:
Stealth (Whenever this creature attacks alone, it is unblockable until end of turn.)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

uNlimited

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 99
Re: Daiskard'o Block'as
« Atsakymas #28 Įrašytas: Balandis 23, 2013, 20:09 »
Manau galima [mtg:l5m0z0pg]u[/mtg:l5m0z0pg][mtg:l5m0z0pg]r[/mtg:l5m0z0pg][mtg:l5m0z0pg]g[/mtg:l5m0z0pg] ir [mtg:l5m0z0pg]r[/mtg:l5m0z0pg][mtg:l5m0z0pg]w[/mtg:l5m0z0pg][mtg:l5m0z0pg]u[/mtg:l5m0z0pg] grupuotes padaryt "elementalistais" kurie naudoja savo magijas pagrinde per artifaktus, ale juos pakraudami tam tikra elemento spalva ir pan, butu vanduo(blue), ugnis(red), oras(white) ir zeme(green), o juoda skaitytusi kaip anti elemental particle or smth kurios elementalistai nenaudoja, naudoja tik tos grupes kurios yra su juodu simboliu.

Kortu pavyzdys butu toks:

~ [mtg:l5m0z0pg]r[/mtg:l5m0z0pg]
Elemental Sorcery - Fire

~ deals 2 damage to target creature or player.

-----------------------

~ [mtg:l5m0z0pg]2[/mtg:l5m0z0pg]
Elemental Artifact - Fire

Exile Fire spell: ~ deals 4 damage to target creature or player.


kortos skirtos tik kaip pavyzdys, jas galit pamirsti :)

[mtg:l5m0z0pg]u[/mtg:l5m0z0pg][mtg:l5m0z0pg]r[/mtg:l5m0z0pg][mtg:l5m0z0pg]g[/mtg:l5m0z0pg] butu "gruul" style elementalistu grupuote
[mtg:l5m0z0pg]r[/mtg:l5m0z0pg][mtg:l5m0z0pg]w[/mtg:l5m0z0pg][mtg:l5m0z0pg]u[/mtg:l5m0z0pg] butu "azorius/boros" stiliaus grupuote kuri turetu savo koda kaip naudoti elementus, aka "we're the good guys, but we don't mind to bash you face in" :)

Grupuotes su juoda gali ir nebuti elementalistai, gali buti ir kas kita, kurie irgi kaip nors utilizuotu savo gadgetus, pvz kas nors panasaus i [c:l5m0z0pg]Steamflogger Boss[/c:l5m0z0pg]

so what do you think?

TomasKJ

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 197
Re: Daiskard'o Block'as
« Atsakymas #29 Įrašytas: Balandis 24, 2013, 00:59 »
Visad svarsciau kad UW turetu buti desimtis metu studijave isminciai, kurie rado buda keliaut tarp dimensiju, ir sudarius sajunga su kitos dimensijos UR gildija i kara savo pasaulyje pasikviesti kariu is ten. Sie aisku budami daug pazangesni, turetu technologija kuri pries mirti leistu jiems gristi atgal i ju dimensija (outander- if this creature would be put in to graveyard, exile it instead), ir dar keleta naujoviu beabejo. :) Stai taip atsirastu URW grupuote.

PVZ:

Focused Fire 2WR
Sorcery Uncommon
As addicional cost to cast Focused Fire, exile a creature you control.
Focused Fire deals damage to target creature and/or player divided as you choose equal to the number of exiled creatures you own.


Walk through dimension 1U
Instant Common
Search your library for a creature card and exile it.
Draw a card.

Dimensional Portal 2UW
Enchantrment Uncommon
Dimensional Portal enters the battlefield with 2 "build" counters.
At the begining of your upkeep, if Dimensional Portal has no "build" counters on it, put target creature card from the exile you own to the battlefield under your control.
2 - remove a "build" counter from Dimensional Portal.

Draft Soldier 1R/W
Creature - Soldier Walker / Common
Outlander
2/1

Na ir bicas kuris sugebejo sujungti sias gildijas:
Asuryus, the Archmage 2WWUU
Creature - Wizard Walker / Rare
Flash
When Asuryus~ enters the battlefield, the next 3 damage that a source of your choice would deal to you and/or permanents you control is dealt to target creature or player instead.
You may cast Asuryus~ from the exile.
4/5

NAUJAUSIA OUTLANDERS TECHNOLOGIJA:
Static Ward 2RR
Artifact Uncommon
Whenever an opponent casts a spell, put a "Charge" counter on Static Ward, then Static Ward deals damage equal to the number of "Charge" counters to target creature or player.
At the beginning each opponents end step, remove all "Charge" counters from Static Ward.
Reading your mind is not cheating..